Olga Figaszewska 26 stycznia 2018 14:55
1/7
Anna Lewandowska, Zimowy obóz Anny Lewandowskiej 2018, cena, nocleg, data
Copyright @materiały prasowe
1/7

Gwarancja solidnej dawki różnorodnych form aktywności fizycznej, duża porcja wiedzy, a także możliwość naładowania baterii w pięknym i magicznym miejscu z dala od miejskiego zgiełku i codziennej gonitwy. Już jutro, 27 stycznia, rusza kolejna edycja zimowego obozu By Ann! Ile zapłacimy za przyjemność treningów pod okiem Anny Lewandowskiej? W jakie atrakcje będzie obfitowała tegoroczna edycja? Sprawdź!

 

Zobacz też: Miejsca na zimowy obóz Anny Lewandowskiej wyprzedały się w... 14 minut! Mimo że koszt zapisania się na niego przyprawia o zawrót głowy

 

Zimowy obóz Anny Lewandowskiej 2018

Anna Lewandowska już odlicza dni do sobotniego spotkania z podopiecznymi. „#1 Odliczamy dni do obozu. Dzisiaj dzień pełen spotkań 👉🏻 wpadam na spotkanie i lecę na kolejne! 100 % działania! Obóz by Ann już JUTRO 💥będzie Torpeda, a jak już mówiłam ... MAMY mają moc ... więc możecie się tylko domyślać ...😈💥😅co to będzie! ✔️Healthy Team zwarty i gotowy! ✔️Sprzęt - TRX, sztangi, Kettlebells, piłki, gumy, skakanki, pachołki, sztangi, talerze - gotowe! ✔️Menu by Ann - gotowe! ✔️Wykłady - gotowe! Jak zawsze będzie dawka motywacji i merytoryki ✔️Welcome Packi - gotowe! Uśmiechy! Zabierzcie je ze sobą i ... do dzieła! Motto obozu 👉🏻 Wiara, siła i wzajemna motywacja. #power #hpba”, napisała Anna Lewandowska.
 

Po raz kolejny, tradycyjnie organizuje zgrupowanie w urokliwym Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś”. Obóz trwa od 27 stycznia do 3 lutego. A wszystkie miejsca wyprzedały w 14 minut! Wśród malowniczych zakątków,  z udziałem Healthy Teamu, motywuje, trenuje swoje podopieczne i uczy je zdrowego odżywiania. Ania gwarantuje uczestniczkom solidną dawkę różnorodnych form aktywności  fizycznej. Oczywiście wszystko z umiarem! Na relaks, regenerację sił i na słodkie, autorskie desery Ani, również jest czas! Trenerka niejednokrotnie podkreślała, że obozy są dla niej ważnym wydarzeniem i czeka na nie z niecierpliwością. Dzięki nim spełnia się zawodowo.

 

Jak już niejednokrotnie wspominałam, każdy obóz to dla mnie niesamowite przeżycie, wiele wspomnień i ogromna dawka pozytywnej energii, którą czerpię przede wszystkim od uczestników. Mam nadzieję, że Ci, którzy biorą udział w najbliżej edycji obozu, już nie mogą się doczekać – bo ja nie mogę!”, mówi Anna Lewandowska.

 

Polecamy też: WOŚP 2018: kurs tańca, suknia ślubna, a może weekend na Islandii…? Gwiazdy przekazały na licytację charytatywną wyjątkowe fanty!

 

Aukcja Anny Lewandowskiej dla WOŚP

W tym roku, jedno z zaproszeń na letnią edycję obozu Ani można było wylicytować podczas aukcji WOŚP. Nie da się ukryć, że cieszyła się większym zainteresowaniem niż bilety od Roberta na mecz Bundesligi! Jedna z osób zakupiła zaproszenie za 17 151 tysięcy złotych!

Zobacz też: Rewolucja w życiu Anny i Roberta Lewandowskich! Przeprowadzą się do Hiszpanii?

Jak wygląda plan tegorocznego obozu? Ile kosztuje tydzień treningów? I jak wyglądały poprzednie edycje? Sprawdź to w naszej galerii!

 

2/7
Anna Lewandowska, Zimowy obóz Anny Lewandowskiej 2018, cena, nocleg, data
Copyright @materiały prasowe
2/7

Program tegorocznego zimowego obozu przewiduje trzy treningi dziennie. Anna Lewandowska i jej Healthy Team, zadbają o różnorodne formy aktywności fizycznej, zarówno w plenerze jak i na sali treningowej. Począwszy od rozruchów i marszobiegów, poprzez treningi wzmacniające, obwody z wykorzystaniem sprzętu, autorski trening „Karate Cardio” a kończąc na zumbie. Koszt obozu to wydatek 3000 zł.

 

Co jeszcze czeka na uczestników zgrupowania?

 

Zobacz też: Szerokie plaże, obłędne widoki... Tak piłkarze Reprezentacji Polski wypoczywają w słonecznym Dubaju!

 

3/7
Anna Lewandowska, Zimowy obóz Anny Lewandowskiej 2018, cena, nocleg, data
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
3/7

Dzięki codziennym wykładom prowadzonym przez wykwalifikowaną kadrę, udział w obozie jest również doskonałą okazją do zdobycia merytorycznej wiedzy z zakresu zdrowia, dietetyki i motywacji. W skład kadry wchodzą:  Anna Lewandowska, Katrin Kargbo, Jakub Głąb, Artur Żółkiewicz, Jacek Kucharskiego, Łukasz Sieńczewski i dr Patrycja Szachta. W trakcie wyjazdu istnieje również możliwość skorzystania z profesjonalnej aparatury do pomiaru składu ciała.

 

Zobacz: Anna Lewandowska ma smykałkę do interesów! Jej nowy biznes będzie dotyczył...

4/7
Anna Lewandowska, Zimowy obóz Anny Lewandowskiej 2018, cena, nocleg, data
Copyright @materiały prasowe
4/7

W trakcie obozu uczestnicy będą mieć możliwość skorzystania z odnowy biologicznej: masażu z fizjoterapeutą, sauny oraz jacuzzi.

 

Zobacz też: Kto jest najwierniejszym kibicem Roberta Lewandowskiego? Jego córka Klara! „Ogląda większość meczów, w których gram”

5/7
Anna Lewandowska, Zimowy obóz Anny Lewandowskiej 2018, cena, nocleg, data
Copyright @materiały prasowe
5/7

Podczas całego obozu serwowane będą pyszne i zdrowe posiłki – wszystkie według autorskich przepisów Anny Lewandowskiej. Produkty do ich przygotowania pochodzą wyłącznie od lokalnych rolników i zaprzyjaźnionych firm. Dodatkowo, każdy z uczestników zaraz po przyjeździe otrzyma welcome pack, w którym m.in. znajdą się zdrowe przekąski dodające energii po ciężkich treningach.

 

Zobacz też: Mama Anny Lewandowskiej o ciotce, położnej w Auschwitz-Birkenau: „Podskórnie od zawsze wiedziałam, że zrobię o Stanisławie Leszczyńskiej film”

6/7
Anna Lewandowska, Zimowy obóz Anny Lewandowskiej 2018, cena, nocleg, data
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
6/7

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.