Olga Figaszewska 26 stycznia 2018 14:55
1/7
Anna Lewandowska, Zimowy obóz Anny Lewandowskiej 2018, cena, nocleg, data
Copyright @materiały prasowe
1/7

Gwarancja solidnej dawki różnorodnych form aktywności fizycznej, duża porcja wiedzy, a także możliwość naładowania baterii w pięknym i magicznym miejscu z dala od miejskiego zgiełku i codziennej gonitwy. Już jutro, 27 stycznia, rusza kolejna edycja zimowego obozu By Ann! Ile zapłacimy za przyjemność treningów pod okiem Anny Lewandowskiej? W jakie atrakcje będzie obfitowała tegoroczna edycja? Sprawdź!

 

Zobacz też: Miejsca na zimowy obóz Anny Lewandowskiej wyprzedały się w... 14 minut! Mimo że koszt zapisania się na niego przyprawia o zawrót głowy

 

Zimowy obóz Anny Lewandowskiej 2018

Anna Lewandowska już odlicza dni do sobotniego spotkania z podopiecznymi. „#1 Odliczamy dni do obozu. Dzisiaj dzień pełen spotkań 👉🏻 wpadam na spotkanie i lecę na kolejne! 100 % działania! Obóz by Ann już JUTRO 💥będzie Torpeda, a jak już mówiłam ... MAMY mają moc ... więc możecie się tylko domyślać ...😈💥😅co to będzie! ✔️Healthy Team zwarty i gotowy! ✔️Sprzęt - TRX, sztangi, Kettlebells, piłki, gumy, skakanki, pachołki, sztangi, talerze - gotowe! ✔️Menu by Ann - gotowe! ✔️Wykłady - gotowe! Jak zawsze będzie dawka motywacji i merytoryki ✔️Welcome Packi - gotowe! Uśmiechy! Zabierzcie je ze sobą i ... do dzieła! Motto obozu 👉🏻 Wiara, siła i wzajemna motywacja. #power #hpba”, napisała Anna Lewandowska.
 

Po raz kolejny, tradycyjnie organizuje zgrupowanie w urokliwym Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś”. Obóz trwa od 27 stycznia do 3 lutego. A wszystkie miejsca wyprzedały w 14 minut! Wśród malowniczych zakątków,  z udziałem Healthy Teamu, motywuje, trenuje swoje podopieczne i uczy je zdrowego odżywiania. Ania gwarantuje uczestniczkom solidną dawkę różnorodnych form aktywności  fizycznej. Oczywiście wszystko z umiarem! Na relaks, regenerację sił i na słodkie, autorskie desery Ani, również jest czas! Trenerka niejednokrotnie podkreślała, że obozy są dla niej ważnym wydarzeniem i czeka na nie z niecierpliwością. Dzięki nim spełnia się zawodowo.

 

Jak już niejednokrotnie wspominałam, każdy obóz to dla mnie niesamowite przeżycie, wiele wspomnień i ogromna dawka pozytywnej energii, którą czerpię przede wszystkim od uczestników. Mam nadzieję, że Ci, którzy biorą udział w najbliżej edycji obozu, już nie mogą się doczekać – bo ja nie mogę!”, mówi Anna Lewandowska.

 

Polecamy też: WOŚP 2018: kurs tańca, suknia ślubna, a może weekend na Islandii…? Gwiazdy przekazały na licytację charytatywną wyjątkowe fanty!

 

Aukcja Anny Lewandowskiej dla WOŚP

W tym roku, jedno z zaproszeń na letnią edycję obozu Ani można było wylicytować podczas aukcji WOŚP. Nie da się ukryć, że cieszyła się większym zainteresowaniem niż bilety od Roberta na mecz Bundesligi! Jedna z osób zakupiła zaproszenie za 17 151 tysięcy złotych!

Zobacz też: Rewolucja w życiu Anny i Roberta Lewandowskich! Przeprowadzą się do Hiszpanii?

Jak wygląda plan tegorocznego obozu? Ile kosztuje tydzień treningów? I jak wyglądały poprzednie edycje? Sprawdź to w naszej galerii!

 

2/7
Anna Lewandowska, Zimowy obóz Anny Lewandowskiej 2018, cena, nocleg, data
Copyright @materiały prasowe
2/7

Program tegorocznego zimowego obozu przewiduje trzy treningi dziennie. Anna Lewandowska i jej Healthy Team, zadbają o różnorodne formy aktywności fizycznej, zarówno w plenerze jak i na sali treningowej. Począwszy od rozruchów i marszobiegów, poprzez treningi wzmacniające, obwody z wykorzystaniem sprzętu, autorski trening „Karate Cardio” a kończąc na zumbie. Koszt obozu to wydatek 3000 zł.

 

Co jeszcze czeka na uczestników zgrupowania?

 

Zobacz też: Szerokie plaże, obłędne widoki... Tak piłkarze Reprezentacji Polski wypoczywają w słonecznym Dubaju!

 

3/7
Anna Lewandowska, Zimowy obóz Anny Lewandowskiej 2018, cena, nocleg, data
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
3/7

Dzięki codziennym wykładom prowadzonym przez wykwalifikowaną kadrę, udział w obozie jest również doskonałą okazją do zdobycia merytorycznej wiedzy z zakresu zdrowia, dietetyki i motywacji. W skład kadry wchodzą:  Anna Lewandowska, Katrin Kargbo, Jakub Głąb, Artur Żółkiewicz, Jacek Kucharskiego, Łukasz Sieńczewski i dr Patrycja Szachta. W trakcie wyjazdu istnieje również możliwość skorzystania z profesjonalnej aparatury do pomiaru składu ciała.

 

Zobacz: Anna Lewandowska ma smykałkę do interesów! Jej nowy biznes będzie dotyczył...

4/7
Anna Lewandowska, Zimowy obóz Anny Lewandowskiej 2018, cena, nocleg, data
Copyright @materiały prasowe
4/7

W trakcie obozu uczestnicy będą mieć możliwość skorzystania z odnowy biologicznej: masażu z fizjoterapeutą, sauny oraz jacuzzi.

 

Zobacz też: Kto jest najwierniejszym kibicem Roberta Lewandowskiego? Jego córka Klara! „Ogląda większość meczów, w których gram”

5/7
Anna Lewandowska, Zimowy obóz Anny Lewandowskiej 2018, cena, nocleg, data
Copyright @materiały prasowe
5/7

Podczas całego obozu serwowane będą pyszne i zdrowe posiłki – wszystkie według autorskich przepisów Anny Lewandowskiej. Produkty do ich przygotowania pochodzą wyłącznie od lokalnych rolników i zaprzyjaźnionych firm. Dodatkowo, każdy z uczestników zaraz po przyjeździe otrzyma welcome pack, w którym m.in. znajdą się zdrowe przekąski dodające energii po ciężkich treningach.

 

Zobacz też: Mama Anny Lewandowskiej o ciotce, położnej w Auschwitz-Birkenau: „Podskórnie od zawsze wiedziałam, że zrobię o Stanisławie Leszczyńskiej film”

6/7
Anna Lewandowska, Zimowy obóz Anny Lewandowskiej 2018, cena, nocleg, data
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
6/7

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…