Olga Figaszewska 23 grudnia 2017 10:00
1/6
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Anna Lewandowska wspiera polskie marki
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
1/6

 

Czy Klara Lewandowska to już mała fashionistka? Dziewczynka ma zaledwie siedem miesięcy, a jej stylizacje z miejsca stają się hitem sieci! Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że garderoba córeczki Ani i Roberta Lewandowskich jest starannie przemyślana. A trenerka przy wyborze ubranek dla swojego „małego bossa” kieruje się nie tylko walorami estetycznymi.

 

Zobacz też: Klara Lewadnowska jako słodki aniołek... To zdjęcie rozczuliło internautów!

 

Anna Lewandowska wspiera młode mamy!

 

Nie ma wątpliwości, że pociecha Ani i Roberta Lewandowskich mogłaby nosić ubranka do Burberry czy Gucci. Jednak trenerka wybiera dla swojej córeczki ubrania polskich marek. „To nie przypadek. Anię stać na wielkie marki, ale stawia na małe polskie manufaktury, i to prowadzone przez inne młode mamy. Chce je w ten sposób wspierać”, zdradziła znajoma gwiazdy w najnowszym numerze magazynu „Flesz”.

 

 

Faktycznie stylizacje, w których mała Klara pojawia się na Instagramie, pochodzą od Uszyte Marty Gawroniak, Petit Mainson Zosi Ślotały czy Butterfly Kids.  Ania Lewandowska zwraca uwagę jeszcze na jeden szczegół. Ubranka powinny być wykonane z naturalnych materiałów!

 

Zobacz też: To będzie pierwsze Boże Narodzenie małej Klary Lewandowskiej! Wiemy, jak Ania i Robert przygotowują się do tych świąt!

 

Pamiętacie uroczą bluzę w arbuziki, śpioszki i bluzę z króliczymi uszami czy sukienki z falbankami? Ile za nie zapłacicie? Sprawdźcie to w naszej galerii!

 

2/6
Klara Lewandowska, trendy, dziecięce ubranka
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
2/6

Niedawno Anna Lewandowska podzieliła się z fanami kolejnym zdjęcie z córeczką. Uwadze internautów nie umknęła wyjątkowa bluza z króliczymi uszkami. A ta pochodzi z marki Uszyte i kosztuje 169 złotych. „Przydaje się zarówno na porę jesień/zima i na chłodniejsze letnie wieczory”, czytamy o produkcie na stronie.

 

Zobacz też: Klara Lewandowska wyznacza trendy? Teraz każda dziewczynka może wyglądać jak ona!

Polecamy też: To będzie pierwsze Boże Narodzenie małej Klary Lewandowskiej! Wiemy, jak Ania i Robert przygotowują się do tych świąt!

3/6
Klara Lewandowska, trendy, dziecięce ubranka
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
3/6

Bluzy marki  Uszyte na dobre zagościły w szafie małej Klary. Córeczka Anny i Roberta Lewandowskich już kilka ubranek z tej kolekcji.

 

Polecamy też: Anna Lewandowska przełamuje tabu. Trenerka pokazała wyjątkowe zdjęcie z Klarą

4/6
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
4/6

Stylizacja Klary Lewandowskiej wywołała poruszenie wśród fanek Anny. Córeczka trenerki pozuje ubrana w żółtą sukienkę z białymi skrzydełkami na plecach. Po raz kolejny Anna Lewandowska sięgnęła po strój polskiej marki Mirtillo. Firma zajmuje się szyciem dziecięcych ubranek na zamówienie. Młode mamy na sukieneczkę nie wydadzą fortuny. To koszt około 139 zł.

 

Zobacz też: Robert Lewandowski: „Gdyby nie Ania, nie byłbym w miejscu, w którym jestem’’

Polecamy: „Nie mogę stanąć w miejscu’’. Anna Lewandowska będzie udzielać rad innym, jak mają żyć!

5/6
Klara Lewandowska, trendy, dziecięce ubranka
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
5/6

Najnowszy element garderoby małej Klary, sukienki w różnych odcieniach zieleni z koronkowymi rękawkami, pochodzą od Boho Chic!

 

Zobacz też: „Sport w życiu naszych dzieci na pewno będzie ważny”. Anna i Robert Lewandowscy marzą o powiększeniu rodziny?

6/6
Klara Lewandowska, trendy, dziecięce ubranka
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
6/6

Kilka miesięcy temu hitem stał się także dwuczęściowy dresik w arbuzy marki Milky Baby, w który ubrana jest córeczka Lewandowskich. Ubranko nie należy do najdroższych! Komplet to wydatek rzędu 100 zł.

 

Polecamy: Najsłodszy „arbuzik”, Klara Lewandowska skończyła pół roku! Zobacz jej rozczulające zdjęcia z rodzicami

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.