Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Instagram, Anna Lewandowska w ciąży
Fot. Instagram @annalewandowskahpba/ Facebook Robert Lewandowski
O TYM SIĘ MÓWI

„Sport w życiu naszych dzieci na pewno będzie ważny”. Anna i Robert Lewandowscy marzą o powiększeniu rodziny?

Olga Figaszewska 14 maja 2017 09:45
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Instagram, Anna Lewandowska w ciąży
Fot. Instagram @annalewandowskahpba/ Facebook Robert Lewandowski

Klara Lewandowska przyszła na świat 4 maja. Dziecko Anny i Roberta Lewandowskich zostało okrzyknięte mianem polskiego "royal baby", a ich losy śledził świat show-biznesu. O narodzinach córeczki, na swoich mediach społecznościowych, poinformował szczęśliwy tata. Opublikowane zdjęcie pobiło rekord polubień i komentarzy na jego profilu. 

Polecamy też: Ewa Minge szczerze o Annie Lewandowskiej. Projektantka nie przebiera w słowach! „To zwyczajnie płytkie i...”

Polecamy też: „Mam nadzieję, że tego nie kupujecie’’. Paulina Młynarska w ostrych słowach o Annie Lewandowskiej

Zobacz też: Anna Lewandowska pokazała córeczkę. Zdjęcie Klary wywołało ogromne poruszenie!

Dzieciństwo Klary Lewandowskiej

Anna Lewandowska staje się coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Trenerka szybko powróciła do pracy po ciąży. Nie powinno nas to dziwić, w końcu jeszcze przed porodem nie zwalniała tempa. Oczywiście, dobro dziecka i czas poświęcony rodzinie, Ania przekłada nad pracę.  W pierwszych dniach po porodzie w opiece nad małą Klarą, świeżo upieczonym rodzicom pomagały babcie, Maria Stachurska i Iwona Lewandowska. 

Polecamy też: Anna Lewandowska urodziła za granicą z dala od rodziny. Kto pomoże jej w pierwszych chwilach z dzieckiem?

Jak donosi tygodnik "Gwiazdy", Anna i Robert Lewandowscy pragną by ich córeczka wychowywała się wśród najbliższych. Kontakt z rodziną jest dla nich najważniejszy, co para wieloktronie podkreśla w wywiadach. Z pewnością wychowanie dziecka w wielopokoleniowej rodzinie, wpłynie na kształtowanie jego charakteru. 

„Mimo że Ania i Robert na co dzień mieszkają w Monachium, robią wszystko, żeby podtrzymywać regularne kontakty z rodzeństwem i rodzicami. Szczególnie teraz, gdy chcą, by Klara od małego przyzwyczajała się do całej rodziny ”, mówi znajomy rodziny.

Gdy Klara podrośnie, z pewnością będzie mogła liczyć na towrzystwo innych dzieci, m.in. trzyletnim Leonem, synem siostry Roberta. Czy Ania i Robert zamierzają wkrótce powiększyć rodzinę? 

Dzieci Anny i Roberta Lewandowskich 


„Kochamy dzieci i bardzo chcemy mieć swoje”, mówiła Anna Lewandowska w jednym z wywiadów dla Super Expressu. Trenerka podkreślała rówież, ze sport w życiu ich dzieci z pewnością będzie odgrywał bardzo ważną rolę. Na tę chwilę, para skupi się na małej Klarze. Jednak w przyszłości do dziewczynki dołączy braciszek lub siostrzyczka. 

Zobacz też: Klara Lewandowska otrzymała pierwszy prezent. Co odebrał dumny tata od nietypowego kibica?

Jakim ojcem zamierza być Robert Lewandowski? 

W rozmowie z Marcinem Mellerem kapitan polskiej reprezentacji zdradziła, jak chce wychować dziecko. Robert Lewandowski, przede wszystkim, chciałby przekazać potomkowi najważniejsze zasady, których nauczył go własny ojciec: dotrzymywania słowa i lojalności. 

Polecamy też: Robert Lewandowski zdradził jak chce wychować swoje dziecko. Jakie wartości chce mu przekazać?

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.