Lewandowski z misiem
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski nie kryje wzruszenia: „Mówię do brzucha żony”. Jakim zamierza być ojcem?

Olga Figaszewska 26 marca 2017 16:15
Lewandowski z misiem

Anna Robert Lewandowscy lada dzień spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Przed niedzielnym meczem z Czarnogórą, w czasie zgrupowania drużyny kadry narodowej, Marcin Meller zapytał kapitana reprezentacji  o to, jak przygotowuje się do nowej życiowej roli. Jakim ojcem zamierza być Robert Lewandowski? 

 

Zobacz także: Znamy termin porodu Anny Lewandowskiej! Czy spekulacje okażą się prawdziwe...?

 

Chociaż Robert Lewandowski unika wywiadów, w  rozmowie z Dzień Dobry TVN, piłkarz opowiedział m.in. o nastrojach przed meczem z Czarnogórą, początkach swojej kariery, marzeniach i o tym, kogo podziwia. 

 

Przeczytaj też: Robert Lewandowski w czołówce piłkarzy światowej ligi. Jego wartość to... Ta kwota robi ogromne wrażenie!

Robert Lewandowski o dziecku

Czy kapitan polskiej reprezentacji wie już jak chce wychować dziecko? Robert Lewandowski, przede wszystkim, chciałby przekazać potomkowi najważniejsze zasady, których nauczył go własny ojciec: dotrzymywania słowa i lojalności. Widać, że Robert jest podekscytowany nadchodzącymi zmianami w jego życiu. Sportowiec nie krył radości. Marcinowi Mellerowi wyznał, że zdarza mu się mówić do brzucha żony. 

 

„Mówię, rozmawiam. Mówię różne rzeczy. Wiem, że już podobno dziecko słyszy dlatego staram się rozmawiać, sam jestem ciekaw jak to będzie, ale powody do radości na pewno są”, relacjonował  przyszły tata.

Zobacz też: Tak zirytowana Anna Lewandowska jeszcze nie była! Co się stało?

Robert Lewandowski o karierze i marzeniach

Od zawsze wzorował się na najlepszych piłkarzach światowej sławy. Transfer do Lecha Poznań, okazał się siłą napędową do ciężkiej pracy, by osiągnać kolejne cele. „Wiele czasu spędzałem na hali sportowej. Te czasy które tam przeżyłem są bardzo fajne. Wtedy jeszcze tata z mamą wozili mnie na treningi, i też wiele im zawdzięczam. Dzięki nim jestem w tym miejscu, w którym jestem”, wspominał Robert Lewandowski. Przed kapitanem polskiej reprezentacji kolejne zawodowe plany i marzenia. 

 

Chyba największą niespodziankę, przyniosła odpowiedź na pytanie, kogo najbardziej podziwia słynny napastnik. Podziwiam Justina Timberlake’a. Nie tylko jako piosenkarza, ale też jako człowieka. To jest artysta, którego bardzo podziwiam. Chciałbym potrafić śpiewać, wyznał w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

 

Polecamy też: Śmierć ojca, międzynarodowa kariera, wyczekiwane dziecko. Historia rodzinna Anny i Roberta Lewandowskich 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?