Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Anna Lewandowska wspiera polskie marki
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska ma smykałkę do interesów! Jej nowy biznes będzie dotyczył...

Weronika Kostyra 4 stycznia 2018 08:00
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Anna Lewandowska wspiera polskie marki
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

 

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa! Trenerka w tym roku nie tylko została mamą. Nie zaniedbuje też obowiązków zawodowych, a wręcz wciąż rozwija działalność!

 

Nowy biznes Anny Lewandowskiej dotyczy dzieci

Żona Roberta Lewandowskiego często podkreśla, że ciąża macierzyństwo są dla niej wspaniałym przeżyciem. Dumna mama często publikuje pełne czułości zdjęcia z córeczką. Teraz postanowiła udowodnić, że ma też smykałkę do interesów. Ze swojego doświadczenia i wiedzy na temat ciąży, a teraz macierzyństwa chce zrobić biznes. Właśnie zapowiedziała, że niebawem ruszy nowa marka sygnowana jej nazwiskiem – „baby by Ann”.

 

Mama Klary nie zdradziła jeszcze żadnych szczegółów. Póki co na instagramowym profilu projektu znajdziemy jedynie zapowiedź: „Coming soon! Mamy dla mamy, wspólnie zbudujemy cudowny świat dla naszych dzieci”. Jednak już teraz obserwuje go ponad 6 tysięcy osób. Niedługo na pewno dowiemy się, co Anna Lewandowska przygotowała dla dzieci.

 

Baby by Ann, Anna Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

 

 

Zobacz także: Mama Anny Lewandowskiej o ciotce, położnej w Auschwitz-Birkenau: „Podskórnie od zawsze wiedziałam, że zrobię o Stanisławie Leszczyńskiej film”

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?