Asystentka Meghan, ochroniarz Meghan
Fot. WILLIAM WEST/AFP/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wiecie, kim jest blondynka, która zawsze towarzyszy księżnej Meghan?

Ma bardzo odpowiedzialne zadanie!

Gabriela Czernecka 26 października 2018 07:23
Asystentka Meghan, ochroniarz Meghan
Fot. WILLIAM WEST/AFP/East News

Kim jest tajemnicza blondynka, która zawsze towarzyszy księżnej Meghan? Wszystko wskazuje na to, że żona Harry'ego powoli staje się "pełnoetatową" członkinią rodziny królewskiej. Szczególnie teraz, gdy jest w ciąży, rodzina królewska przeznacza niemałe środki na to, by zapewnić jej bezpieczeństwo. Podczas pierwszej oficjalnej podróży pary książęcej Sussex Meghan towarzyszy nie tylko lekarz, ale i prywatna asystentka! O jej obecność u boku księżnej zadbał sam Harry!

Meghan Markle ma asystentkę. Kim jest ta urocza blondynka?

Księżna Meghan od rozpoczęcia podróży po Australii, Nowej Zelandii, Fidżi i Królestwie Tonga przebywa pod stałą opieką lekarza, który nieustannie monitoruje jej stan zdrowia. Jak się okazuje, nie jest jedyną osobą, która zawsze tkwi przy jej boku. Od kilku miesięcy Meghan ma własną asystentkę! Przypomnijmy, że podobne informacje pojawiły się, gdy Meghan zadebiutowała jako księżna Sussex na przyjęciu, zorganizowanym z okazji urodzin księcia Karola. 

Wówczas jej nienaganne wyjście było zasługą.. Samanthy Cohen. 49-latka była prywatną stażystką sekretarza monarchini. Dołączyła do biura prasowego Pałacu Buckingham w 2001 roku. Pod koniec ubiegłego roku chciała zrezygnować z pełnionej funkcji. Tę decyzję podjęła podobno po usunięciu prywatnego sekretarza królowej, Lorda Geidta, który po 15 latach służby pożegnał się ze stanowiskiem. Po namowie rodziny królewskiej postanowiła pozostać na stanowisku asystentki. 

Sądzono, że to ona zajmie się kreowaniem wizerunku Meghan i zadba o to, by nie zaliczała wpadek. Jak się okazuje, decyzja członków rodziny królewskiej i osób, odpowiadających za ich PR, była kompletnie inna. Prywatną asystentką, a także ochroniarzem Meghan została Amy Pickerill. Zastanawialiście się, kim jest tajemnicza blondynka u jej boku? To właśnie prawa ręka księżnej. 

O jej obecność u boku Meghan zadbał sam książę Harry. Czym zajmuje się Amy? To jej zadań należy pomaganie Meghan we wszystkim - od doboru stylizacji przez organizację kalendarza po zbieranie kwiatów i prezentów. Właśnie tym zajmowała się podczas wizyty pary w Cardiff, ale towarzyszy Meghan także teraz, podczas jej royal tour. Jej zadaniem jest także zapewnienie księżnej bezpieczeństwa.

A kim tak naprawdę jest asystentka Meghan? Amy Pickerill pracowała przez ponad rok dla Williama, Catherine i Harry'ego w biurze prasowym Pałacu Kensington jako specjalistka do spraw komunikacji. Ma 32 lata. Wcześniej przez pięć lat pracowała w Royal Bank of Scotland, ma także spore doświadczenie w branży public relations. Skończyła historię na uniwersytecie Nottingham i dziennikarstwo na uniwersytecie w Londynie. Teraz będzie do wyłącznej dyspozycji Meghan i Harry'ego.   

Fryzury Meghan Markle
Fot. Getty Images

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.