księżna Meghan pierścionek
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Pierścionek Meghan przykuł uwagę internautów. Tak księżna zdradziła płeć drugiego dziecka?

Czy to drobna sugestia Meghan dla fanów?

Gabriela Czernecka 2 marca 2021 11:25
księżna Meghan pierścionek
Fot. Getty Images

Cały świat oszalał na punkcie wiadomości, jaką książę Harry i księżna Meghan przekazali światu 14 lutego. Małżeństwo niebawem po raz drugi zostanie rodzicami. I choć dotychczas rzadko pojawiali się publicznie to w ostatnim czasie znów jest o nich głośno. Jedno z nagrań, na których możemy podziwiać książęcą parę przykuło jednak uwagę internautów. Chodzi o pierścionek księżnej. Czy tak zdradziła płeć drugiego dziecka?

Księżna Meghan na pierwszym wystąpieniu od ogłoszenia ciąży

Odkąd Meghan i Harry ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka, para częściej pojawia się publicznie. Pierwsze wystąpienie od czasu ogłoszenia ciąży odbyło się w ramach wspólnego wywiadu w domu w Santa Barbara w ramach wydarzenia Spotify Stream On. Wówczas Meghan miała na sobie sukienkę autorstwa domu mody Oscar de la Renta. Kreacja w jasnych odcieniach pokryta była aplikacjami w cytryny. Później fani mogli podziwiać Harry’ego w programie Jamesa Cordena, w którym książę opowiedział m.in. jak dziś wygląda jego życie, dlaczego zdecydował się opuścić Wielką Brytanię i co myśli o serialu The Crown

księżna Meghan płeć dziecka
Fot. SpotifyStreamOn/Ferrari Press/East News

Teraz wszyscy z niecierpliwością czekają na emisję wywiadu pary z Oprah Winfrey. Internauci bacznie przyglądają się każdej wypowiedzi pary, ale także temu, co mówi o nich ich mowa ciała czy... strój jaki mają na sobie. I tak zwrócono m.in. uwagę na to, że książę Harry podczas wywiadu z Oprah Winfrey miał na sobie garnitur, w którym pojawił się, gdy po raz pierwszy pokazał światu synka czy który miał na sobie podczas wizyty w Sussex w 2018 roku.

księżna Meghan płeć drugiego dziecka
Fot. CBS/Ferrari Press/East News

Księżna Meghan zdradziła płeć dziecka?

Internauci przyjrzeli się także Meghan i w jej przypadku szczególną uwagę przykuł pierścionek, który miała na palcu podczas wywiadu w ramach wydarzenia Spotify Stream On. Meghan zdecydowała się na złote dodatki do jasnej sukienki, ale na jej palcu lśnił pierścionek  z różowym kamieniem wart około 5000 złotych. Niektórzy twierdzą, że to delikatna sugestia księżnej, że tym razem spodziewa się córeczki. Czy domysły internautów potwierdzą się? Pozostaje nam cierpliwie czekać na oficjalne oświadczenie pary w tym temacie.  

Meghan Markle na pierwszym wystąpieniu od ogłoszenia ciąży
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?