księżna Meghan pierścionek
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Pierścionek Meghan przykuł uwagę internautów. Tak księżna zdradziła płeć drugiego dziecka?

Czy to drobna sugestia Meghan dla fanów?

Gabriela Czernecka 2 marca 2021 11:25
księżna Meghan pierścionek
Fot. Getty Images

Cały świat oszalał na punkcie wiadomości, jaką książę Harry i księżna Meghan przekazali światu 14 lutego. Małżeństwo niebawem po raz drugi zostanie rodzicami. I choć dotychczas rzadko pojawiali się publicznie to w ostatnim czasie znów jest o nich głośno. Jedno z nagrań, na których możemy podziwiać książęcą parę przykuło jednak uwagę internautów. Chodzi o pierścionek księżnej. Czy tak zdradziła płeć drugiego dziecka?

Księżna Meghan na pierwszym wystąpieniu od ogłoszenia ciąży

Odkąd Meghan i Harry ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka, para częściej pojawia się publicznie. Pierwsze wystąpienie od czasu ogłoszenia ciąży odbyło się w ramach wspólnego wywiadu w domu w Santa Barbara w ramach wydarzenia Spotify Stream On. Wówczas Meghan miała na sobie sukienkę autorstwa domu mody Oscar de la Renta. Kreacja w jasnych odcieniach pokryta była aplikacjami w cytryny. Później fani mogli podziwiać Harry’ego w programie Jamesa Cordena, w którym książę opowiedział m.in. jak dziś wygląda jego życie, dlaczego zdecydował się opuścić Wielką Brytanię i co myśli o serialu The Crown

księżna Meghan płeć dziecka
Fot. SpotifyStreamOn/Ferrari Press/East News

Teraz wszyscy z niecierpliwością czekają na emisję wywiadu pary z Oprah Winfrey. Internauci bacznie przyglądają się każdej wypowiedzi pary, ale także temu, co mówi o nich ich mowa ciała czy... strój jaki mają na sobie. I tak zwrócono m.in. uwagę na to, że książę Harry podczas wywiadu z Oprah Winfrey miał na sobie garnitur, w którym pojawił się, gdy po raz pierwszy pokazał światu synka czy który miał na sobie podczas wizyty w Sussex w 2018 roku.

księżna Meghan płeć drugiego dziecka
Fot. CBS/Ferrari Press/East News

Księżna Meghan zdradziła płeć dziecka?

Internauci przyjrzeli się także Meghan i w jej przypadku szczególną uwagę przykuł pierścionek, który miała na palcu podczas wywiadu w ramach wydarzenia Spotify Stream On. Meghan zdecydowała się na złote dodatki do jasnej sukienki, ale na jej palcu lśnił pierścionek  z różowym kamieniem wart około 5000 złotych. Niektórzy twierdzą, że to delikatna sugestia księżnej, że tym razem spodziewa się córeczki. Czy domysły internautów potwierdzą się? Pozostaje nam cierpliwie czekać na oficjalne oświadczenie pary w tym temacie.  

Meghan Markle na pierwszym wystąpieniu od ogłoszenia ciąży
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…