Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tak księżna Meghan ukrywała swoją pierwszą ciążę. Fani zauważyli, że teraz zachowuje się podobnie...

Czy plotki o drugiej ciąży Meghan są prawdziwe?

Gabriela Czernecka 30 czerwca 2020 18:49
Fot. East News

Księżna Meghan jest w drugiej ciąży? Najnowsze zdjęcia żony Harry’ego zdaniem internautów pokazują, że ta robi wszystko, by ukryć ciążowe krągłości i… zachowuje się dokładnie tak, jak podczas pierwszej ciąży. Czy rzeczywiście jest coś na rzeczy i kolejne royal baby jest już w drodze? 

Czy księżna Meghan jest w drugiej ciąży?

Ledwo w 2018 roku umilkły komentarze na temat ślubu Harry'ego i Meghan, a wielu od razu oczekiwało wiadomości o dziecku. Nie jest to nic zaskakującego, bowiem niepisana zasada mówi, że w rodzinie królewskiej (ale i nie tylko) tuż po ślubie rozpoczyna się oczekiwanie na pierwszego potomka w młodym małżeństwie. W końcu po miesiącach oczekiwań na radosną wiadomość, fani rodziny Windsorów doczekali się - książęca para potwierdziła domysły internautów, którzy od jakiegoś czasu zwracali uwagę na zmiany w wizerunku Meghan. 

Zaczęło się od dość obszernych stylizacji - luźne sukienki, które nie opinały księżnej w pasie zaczęły wzbudzać zainteresowanie mediów. Zwykle dopasowane do sylwetki kreacje, które podkreślały figurę księżnej odeszły w zapomnienie. Meghan zaczęła zakładać baskinki, sukienki odcięte zaraz pod biustem oraz płaszcze, które stały się idealnym rozwiązaniem dla przyszłej mamy.

Stylizacja księżna Meghan odwiedziła po raz pierwszy hrabstwo Sussex
Fot. Rex Features/East News

Teraz chowanie ciążowych krągłości wydaje się być naturalne - w końcu niemal w ogóle nie widujemy Meghan publicznie. Ostatnio pokazała się na nagraniu z okazji urodzin Archiego, ale wówczas ubrana była w luźną koszulę, a na kolanach trzymała synka, który zdecydowanie odwrócił uwagę od brzuszka. 

Archie Harrison ma rok
Fot. Screen Instagram

Podczas pierwszej ciąży Meghan, kiedy jeszcze informacja o niej nie została podana do publicznej wiadomości, księżna zdecydowała się na zmianę fryzury. Ten trik stosowała też księżna Kate, gdy chciała ukryć ciążowy brzuszek. Meghan zdecydowała się wówczas wyprostować włosy. 

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Rex Features/East News

Teraz nie mamy okazji widywać księżnej publicznie, ale Meghan wzięła udział w popularyzacji programu dla młodzieży Homeboy Industries. Na ich profilu na Instagramie pojawiły się najnowsze zdjęcia księżnej Meghan i księcia Harry’ego, gdzie widzimy, jak w maseczkach ochronnych, rękawiczkach i czepkach na włosach pomagali robić wypieki. Jak czytamy pod fotografiami: „Dziękujemy Harry’emu i Meghan, księciu i księżnej Sussexu, za odwiedzenie i pracę z naszymi zespołami kawiarni i piekarni. Nasi pracownicy byli zachwyceni współpracą. Małżonkowie pomagali przygotować jedzenie i dowiedzieli się więcej o naszym najnowszym programie #FeedHOPE, który pomaga w dostarczaniu posiłków seniorom i młodzieży w Los Angeles w następstwie pandemii COVID19”, czytamy pod postem na Instagramie.

Zdjęcia zostały tak wykonane, że tak naprawdę ciężko dostrzec, czy Meghan jest w drugiej ciąży czy nie. Mimo to oczy fanów pary zwróciły się ku ciążowemu brzuszkowi Meghan, który ta ich zdaniem ukryła pod czarnym fartuszkiem. Czy  faktycznie spodziewa się drugiego dziecka? Pozostaje nam cierpliwie czekać na potwierdzenie tych informacji!  

Księżna Meghan ostatnie stylizacje z wizyty w Londynie marki ceny
Fot. East News

Księżna Meghan ostatnie stylizacje z wizyty w Londynie marki ceny
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.