Książę Harry załamanie nerwowe
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Elżbieta II wzywa księcia Harry’ego do pałacu. Jego żona nie otrzymała zaproszenia...

Księżna Meghan znów podpadła królowej?

Ksenia Krasko 15 października 2020 07:59
Książę Harry załamanie nerwowe
Fot. Getty Images

Od czasu wyprowadzki księżnej Meghan i księcia Harry’ego do Stanów Zjednoczonych nie jest jasne, czy małżeństwo ostatecznie zerwało wszelkie kontakty z rodziną królewską, czy są to jedynie przypuszczenia mediów, która pozwalają na szerzenie kolejnych, często skandalicznych, plotek. Nie da się jednak ukryć, że zachowanie wnuka królowej i jego żony nie wskazuje na to, aby mieli powrócić do pełnienia obowiązków królewskich. Jak donosi jeden z dzienników, prawdopodobnie Harry będzie musiał wrócić do Wielkiej Brytanii, a powodem tej podróży ma być stanowcza prośba Elżbiety II. Pomocnicy monarchini już teraz przygotowują się na wizytę księcia, i jak twierdzą, Meghan nie otrzymała zaproszenia.

Królowa Elżbieta II wzywa księcia Harry’ego na rozmowę

Jak informuje dziennik The Sun, królowa Elżbieta II wróciła w tym tygodniu do swoich obowiązków, i od razu postanowiła wezwać wnuka na poważną rozmowę. „Personel wie, że ma przygotować się na możliwy powrót księcia Harry’ego. Powiedziano im, że może to nastąpić w ciągu kilku tygodni, ale imię Meghan nie zostało wymienione”, przekazała w rozmowie z The Sun osoba z bliskiego kręgu rodziny królewskiej.

Informatorzy twierdzą, że książę ostatecznie „przekroczył granicę”, angażując się w tematy polityczne wbrew temu, co stanowi protokół. „Królowa ma wiele kwestii do omówienia z Harrym – chodzi nie tylko o jego wypowiedzi polityczne, ale także o sytuację wizową. Mimo, że książę musiałby się izolować przez dwa tygodnie, posiadłość jest wystarczająco duża, by prowadzić rozmowy w sposób społecznie zdystansowany”.

Podczas nagrania dla magazynu TIME, które tak bardzo nie spodobało się królowej, Meghan i Harry namawiali obywateli Stanów Zjednoczonych do głosowania. Wnuk Elżbiety II przyznał wtedy, że nigdy nie brał udziału w wyborach, a słowa księżnej Sussex były jawnym sprzeciwem wobec polityki Donalda Trumpa.

Zachodnie media już wcześniej informowały, że książę Harry będzie musiał wrócić do Wielkiej Brytanii przed świętami, właśnie ze względu na fakt, że kończy mu się wiza. Wraz z księżną Meghan podpisał niedawno wielomilionowy kontakt z platformą Netflix, co oznacza, że ​​może być zobowiązany do zapłacenia tam podatku.

Brytyjczycy z niecierpliwością czekają na chwilowe zjednoczenie rodziny królewskiej. Czy do niego dojdzie? 

Księżna Meghan, książę Harry, królowa Elżbieta II
Fot. Getty Images

książę Harry, królowa Elżbieta II, czy Elżbieta wyklnie Harry'ego
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.