Kate, Meghan, księżna Kate, księżna Meghan
Fot. Mark Large - Pool/Getty Images / Max Mumby/Indigo/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate mści się na Meghan Markle? Tym razem chodzi o urodziny Archiego

Internauci nie mają złudzeń, że Kate i Meghan wciąż „walczą”

Ksenia Krasko 7 maja 2021 13:20
Kate, Meghan, księżna Kate, księżna Meghan
Fot. Mark Large - Pool/Getty Images / Max Mumby/Indigo/Getty Images

Syn Meghan i Harry’ego, Archie, skończył wczoraj dwa latka, na co zareagowali wszyscy członkowie rodziny królewskiej, wbrew domysłom fanów i mediów, że nie złożą życzeń dziecku pary. Pomimo miłego, jakby się zdawało gestu, internauci uznali, że royalsi i tak wykorzystali okazję, aby dogryźć Sussexom. Księżna Kate, a wraz z nią i książę William, zostali skrytykowani nie tylko za wybór fotografii, ale i za to, co zrobili wkrótce po opublikowaniu jej na Instagramie. Słusznie?

Księżna Kate wbiła szpilę księżnej Meghan w urodziny Archiego

Meghan Markle i książę Harry podzielili się nowym zdjęciem synka na stronie fundacji Archewell, którą z powodzeniem rozwijają, odkąd zrezygnowali z obowiązków królewskich i wyprowadzili się do USA. Nie pokazali twarzy dziecka, ale ujęcie podbiło serca internautów, czego nie można powiedzieć o fotografiach, jakie opublikowano na portalach społecznościowych innych członków rodziny królewskiej.

ZOBACZ: Rodzina królewska złożyła życzenia Archiemu. Zdjęcie z okazji 2. urodzin chłopca wywołało burzę!

Życzenia złożyła królowa Elżbieta II (a raczej osoba, która prowadzi profil monarchini), a także książę Karol oraz książę William i księżna Kate. Pomimo doniesień o napiętej relacji z Sussexami, Cambridge’owie opublikowali rodzinne zdjęcie, zrobione podczas chrztu Archiego. Przez wybór fotografii znaleźli się w ogniu krytyki – internauci twierdzą, że w zeszłym roku dali to samo zdjęcie i nawet nie zmienili podpisu.

Inni komentujący zwracają jednak uwagę, że Meghan i Harry nie składali publicznych życzeń dzieciom Kate i Williama – Charlotte i Louisowi – które niedawno obchodziły urodziny. Podkreślają, że to para Cambridge zachowała się tak, jak należy.

Kate i William mają kanał na YouTube

Małżeństwu Cambridge oberwało się również za... promowanie własnego kanału na portalu YouTube. To oczywiste, że kanał młodych royalsów, który zapowiedzieli kilka dni temu, natychmiast zyskał popularność, ale w sieci zawrzało, ponieważ uznano, że to próba odciągnięcia uwagi od urodzin Archiego.

Pojawiły się nawet głosy, że to zemsta Kate, która nie może wybaczyć Meghan sprawy sprzed kilku tygodni. Księżna Sussex poinformowała bowiem o drugiej ciąży kilka godzin przed urodzinami księżnej Cambridge...

ZOBACZ: Meghan i Harry po raz drugi zostaną rodzicami! Kiedy Meghan urodzi? Media mają teorię

Mamy wrażenie, że rzekomy konflikt książęcych par to kwestia wyobraźni internautów, ale z drugiej strony, takie przypadki mogą świadczyć, że coś jest na rzeczy. Jak Wam się wydaje? 

Księżna Meghan i księżna Kate mają konflikt?

Księżna Kate zemściła się na Meghan? Poszło o urodziny Archiego
Fot. Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.