Księżna Meghan, Archie harrison
Fot. Pool/Samir Hussein/WireImage
O TYM SIĘ MÓWI

Rodzina królewska złożyła życzenia Archiemu. Zdjęcie z okazji 2. urodzin chłopca wywołało burzę!

Internauci zakpili z wyboru fotografii

Rafał Kowalski 6 maja 2021 11:10
Księżna Meghan, Archie harrison
Fot. Pool/Samir Hussein/WireImage

Syn Meghan i Harry’ego Archie Harrison Mountbatten-Windsor – bo tak brzmi jego pełne imię i nazwisko – obchodzi dziś drugie urodziny. Bez książęcego tytułu, ale siódmy w kolejce do brytyjskiego tronu chłopiec rzadko pokazywany jest przez rodziców w mediach. I może właśnie stąd jego dziadkowie i wujkowie mieli problem przy dzisiejszym publicznym składaniu życzeń…

Życzenia dla Archiego od królowej oraz Williama i Kate – wpadka

Zarówno na profilu Instagramowym królowej Elżbiety jak i książąt Cambridge zamieszczono  dziś takie same podpisy do zdjęć. „Życzymy Archiemu Mountbatten-Windsorowi wszystkiego najlepszego z okazji drugich urodzin”, napisano w sieci. Wiele osób uznało tego rodzaju krótkie życzenia za oschłe, ale trzeba nadmienić, że kilka dni temu w szóste urodziny księżniczki Charlotte, prababcia napisała do wnuczki te same słowa.

Wiele kontrowersji wywołały też zdjęcia, jakie dobrano do życzeń. Jedno pochodzi bowiem z chwili, gdy Meghan i Harry pierwszy raz pokazali światu syna, a drugie wykonano po jego chrzcie. Fotografie są więc mocno przestarzałe. Internauci od razu to wychwycili i kpiąco sugerowali, że bliscy Archiego po Megxicie nie dysponują nowszymi wizerunkami najmłodszego członka rodziny.

Jak dziś wygląda Archie? Drugie urodziny chłopca

Mamy nadzieję, że z okazji tego wyjątkowego dnia, nowym zdjęciem synka nadrobią jego rodzice, którzy do tej pory nie odnotowali w sieci drugich urodzin Archiego. Ciekawi jesteście, jak dziś wygląda pierwsze dziecko Harry'ego? 

CZYTAJ TEŻ: Dlaczego syn Meghan i Harry'ego nie jest księciem? Wcale nie chodziło o kolor skóry...

Archie na rękach u mamy - lipiec 2019

Księżna Meghan, Archie harrison
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.