Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Warnke pokazała odważne zdjęcie męża. Uwagę fanów zwróciła jedna rzecz... 

„Chyba każda zdrowa kobita zrobiła zbliżenie na...”

Olga Figaszewska 22 lipca 2021 15:51
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski spędzają wakacje poza granicami kraju. Para za cel swojej podróży obrała Grecję. W mediach społecznościowych dzielą się fotografiami z magicznej wyprawy. Tymczasem jedno ze zdjęć wywołało ogromne emocje wśród ich fanów. Dlaczego? Zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Wakacje Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego 

Plaża, słońce, błękitna woda i błogi spokój… Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wyjechali z Polski do malowniczej Grecji. Tam spędzają urlop z dala od tłumów turystów i obiektywów fotoreporterów. Para w końcu może nacieszyć się wspólnie spędzonym czasem i zebrać siły przed kolejnymi zawodowymi wyzwaniami.

Na Instagramie możemy podziwiać kadry z ich wyjazdu. Małżonkowie zachwycają się Mykonos i korzystają z uroków wyspy. Nic dziwnego, że fani zazdroszczą im tych widoków i chętnie obserwują kolejne posty, które Katarzyna Warnke umieszcza na swoim Instagramie.

Zobacz też: Katarzyna Warnke po raz pierwszy pokazała córkę! Helenka ma już dwa lata

Katarzyna Warnke pokazała gorące zdjęcie męża z wakacji

Niedawno aktorka opublikowała kadr, na którym widzimy Piotra Stramowskiego opalającego się nad błękitną wodą. Właśnie to zdjęcie wzbudziło ogromne emocje wśród obserwatorów pary. Niektórzy byli wręcz zmieszani i zawstydzeni. „Hahaha, o matko! Jakie ujęcie! Niejedna pewnie pomyliła ten nos...”, „Sama przed sobą się wstydzę, że zrobiłam przybliżenie na nos. Przepraszam”, pisano

Fotografia została wykonana w taki sposób, że aktor wygląda na nim, jakby był całkowicie roznegliżowany. Przez to uwaga obserwatorów skupiła się na… jednym punkcie i to on przywołał pewne skojarzenia.

„Czy to nos czy...?”, „Chyba każda zdrowa kobita zrobiła zbliżenie na nos”, „Boskie, już myślałam… a to nos… ;) ”, „Hmm...To nos? 🙈🤭😉 Przyjemnego wypoczynku”, „Taaak nos wygląda jak …coś pomiędzy”, czytamy w komentarzach wyraźnie rozbawionych fanów. 

Sprawdźcie, o które zdjęcie chodzi. 

Zobacz też: Piotr Stramowski szczerze o ojcostwie: „przy dwójce rodziców pracujących jest ciężko” 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.