Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE
Z życia gwiazd

Katarzyna Warnke straciła bliską osobę. Opublikowała poruszający wpis w mediach społecznościowych

„Byłeś kimś wyjątkowym”, napisała aktorka

Marta Nawacka 12 listopada 2023 17:51
Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Katarzyna Warnke pogrążyła się w żałobie. Aktorka zamieściła w swoich mediach społecznościowych poruszający wpis, w którym poinformowała o śmierci bliskiej sobie osoby. „Byłeś kimś wyjątkowym i takim zostaniesz w mojej pamięci”, napisała na Instagramie.

Katarzyna Warnke: kariera i życie prywatne

Jest utalentowaną aktorką, która na swoim koncie ma wiele wspaniałych kreacji aktorskich. Katarzynę Warnkę mogliśmy oglądać między innymi w „Kobietach Mafii”, „Botoksie”, „Pętli”, „Ach śpij kochanie” czy w „Spirali”. W życiu prywatnym przez długi czas pozostawała w związku z kolegą po fachu, Piotrem Stramowskim. Para doczekała się wspólnie córeczki, Helenki. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu...

16 października małżonkowie uzyskali rozwód, a rok wcześniej potwierdzili swoją separację. Katarzyna Warnke podzielili się opieką nad wspólną córeczką. „Troszkę nas to kosztowało. To jest upadek mitu, który się buduje w sobie na temat miłości”, tak mówiła aktorka o rozstaniu z mężem w programie Kuby Wojewódzkiego.

Czytaj też: Nie miał kontaktu z synem, zdobył się na piękny gest. Wpis Krzysztof Skiby został doceniony przez internautów

Katarzyna Warnke, Viva! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Katarzyna Warnke w sesji dla magazynu VIVA!, 2017 rok

Katarzyna Warnke w żałobie. Straciła bliską osobę

Teraz w swoich mediach społecznościowych Katarzyna Warnke poinformowała o tym, że straciła bliską sobie osobę. Okazało się, że zmarł jej wieloletni przyjaciel... Aktorka zamieściła poruszający wpis, w którym pożegnała mężczyznę. „Odszedł Przemek, mój Przyjaciel. Osoba wyjątkowa, bardzo wrażliwa, skomplikowana. Człowiek o wyjątkowej inteligencji. Przemek, Kochany! Spoczywaj w pokoju. Byłeś kimś wyjątkowym i takim zostaniesz w mojej pamięci. Do zobaczenia! R.I.P.”, napisała na Instagramie.  

Zobacz także: W sieci zawrzało po ćwierćfinale The Voice of Poland, fani wściekli na wyniki. „Jedna wielka ustawka”

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.