The Voice of Poland, Daniel Borzewski, Damazy Wachuła, Martyna Lasiecka, Jan Górka, 4.11.2023
Fot. Piętka Mieszko/AKPA
O tym jest głośno

W sieci zawrzało po ćwierćfinale The Voice of Poland, fani wściekli na wyniki. „Jedna wielka ustawka”

Widzowie nie zgadzają się z decyzją. Zarzucają „ustawkę”

Marta Nawacka 12 listopada 2023 15:58
The Voice of Poland, Daniel Borzewski, Damazy Wachuła, Martyna Lasiecka, Jan Górka, 4.11.2023
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Ćwierć finał popularnego muzycznego show „The Voice of Poland” wywołał w widzach ogromne emocje. I niekoniecznie chodzi o te dobre... Odpadnięcie z drużyny Lanberry faworyta, Damazego Wachuły oraz przejście Daniela Borzewskiego wywołało wściekłość fanów. Po sukcesie Mistera Polski 2019 pojawiła się lawina negatywnych komentarzy...

Ćwierćfinał „The Voice of Poland”

„The Voice od Poland” to muzyczne show, które od wielu lat cieszy się sporą popularnością i przyciąga przed telewizory mnóstwo widzów. W każdej edycji show pojawiają się kolejni utalentowani uczestnicy, którzy mogą zaprezentować swoje zdolności pod okiem trenerów. Nad drużynami pieczę sprawują: Justyna Steczkowska, Tomson i Baron, Marek Piekarczyk oraz Lanberry. Ostatni odcinek produkcji wywołał ogromne poruszenie fanów, a także masę krytycznych komentarzy. Internauci zarzucają nawet ustawkę i faworyzowanie kogoś, kto według nich „nie ma za grosz talentu”.

Czytaj też: Nie miał kontaktu z synem, zdobył się na piękny gest. Wpis Krzysztof Skiby został doceniony przez internautów

The Voice of Poland, Tomasz Kammel, Daniel Borzewski, Damazy Wachuła, Martyna Lasiecka, Jan Górka, 4.11.2023
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

The Voice of Poland, Tomasz Kammel, Daniel Borzewski, Damazy Wachuła, Martyna Lasiecka, Jan Górka, 4.11.2023

„The Voice of Poland”: widzowie oburzeni wynikiem

W ostatnim odcinku „The Voice of Poland” uczestnicy walczyli o to, by przejść do półfinału show. Głosy widzów zadecydowały o tym, że jedną z osób, które przeszły do kolejnego etapu jest Daniel Borzewski z drużyny Lanberry, czyli Mister Polski 2019. Ta informacja rozwścieczyła fanów produkcji, którzy upust swojej złości dali w komentarzach w Internecie. Zarzucali „przepychanie pupilka stacji” oraz „ustawkę”. Nie mogli także uwierzyć, że mężczyzna przeszedł dalej pomimo niezbyt korzystnej oceny jury, a z kolei właściciel „pięknego głosu”, Damazy Wachuła, odpadł.

„To jest jakieś nieporozumienie, nie wierzę... Damazy z takim wykonaniem odpadł, ludzie serio?”, „Wow! Zmieniliście kategorie programu – to już nie jest talent show tylko kabaret”, „Dramat. Jak mógł Daniel przejść głosami widzów. Ustawka, że huk”, „Jak trzeba mieć "Gumowe ucho" aby zagłosować na kogoś, kto tak fałszuje, że niby został wybrany przez niby widzów? To jest program muzyczny, a nie głosowanie na Mistera Polski”, „Dramat i żenada. Jedna wielka ustawka”, brzmiały niektóre z komentarzy wzburzonych fanów.  

Zobacz także: Muzyka z Chłopów ma szansę na Oscara. Kayah i L.U.C. ocenili szansę swojego dzieła

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.