Piotr Stramowski, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi

Piotr Stramowski przytył podczas pandemii! Gdzie się podział jego umięśniony brzuch?

Różnica jest ogromna!

Redakcja VIVA! 21 lutego 2021 17:31
Piotr Stramowski, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Piotr Stramowski to jeden z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Od lat uwielbiany przez fanki, w życiu osobistym partner Katarzyny Warnke. Popularność zdobył przede wszystkim dzięki produkcjom filmowym Patryka Vegi. Wcielił się m.in. w postać komisarza Dariusza Wolkowskiego w dwóch produkcjach Pitbull. Nowe porządki oraz Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Oprócz zawodu aktora jest również szczęśliwym tatą, razem z Katarzyną Warnke wychowują swoją córkę Helenkę. Piotr Stramowski słynie z tego, że bez problemu zmienia swój wizerunek do roli filmowej. Trudno zapomnieć metamorfozę jakiej się poddał do filmu Mój dług, którego scenariusz napisał sam Sławomir Sikora.

Piotr Stramowski zmienił się podczas pandemii, jak teraz wygląda?

Piotr Stramowski podobnie jak jego żona, bardzo aktywnie prowadzą swoje profile na instagramie. Aktor lubi informować swoich fanów, co dzieje się w jego życiu. Kilka dni temu pokazał metamorfozę, jaką przeszedł w czasie pandemii koronawirusa. Opublikował dwa różne zdjęcia. Pierwsze powstało w 2015 roku, tuż po jego wizycie na siłowni. Wówczas miał doskonałą sylwetkę i idealnie wyrzeźbiony brzuch. Porównał je z fotografią zrobioną 2021 roku, która pokazuje jak aktor wygląda obecnie. Widać na nim, że po wyrzeźbionym brzuchu nie ma śladu, aktor chyba przytył podczas pandemii. Czy to zmotywuje Piotra Stramowskiego do ćwiczeń?

Before (2015) & After (2021). Pandemia pandemią, ale chyba najwyższy czas wziąć się za siebie…  Co myślicie?

Piotr Stramowski sylwetka 2015
Fot. instagram/Piotr Stramowski
 
Piotr Stramowski przytył w 2021
Fot. instagram/Piotr Stramowski

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.