Piotr Stramowski, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi

Piotr Stramowski przytył podczas pandemii! Gdzie się podział jego umięśniony brzuch?

Różnica jest ogromna!

Redakcja VIVA! 21 lutego 2021 17:31
Piotr Stramowski, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Piotr Stramowski to jeden z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Od lat uwielbiany przez fanki, w życiu osobistym partner Katarzyny Warnke. Popularność zdobył przede wszystkim dzięki produkcjom filmowym Patryka Vegi. Wcielił się m.in. w postać komisarza Dariusza Wolkowskiego w dwóch produkcjach Pitbull. Nowe porządki oraz Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Oprócz zawodu aktora jest również szczęśliwym tatą, razem z Katarzyną Warnke wychowują swoją córkę Helenkę. Piotr Stramowski słynie z tego, że bez problemu zmienia swój wizerunek do roli filmowej. Trudno zapomnieć metamorfozę jakiej się poddał do filmu Mój dług, którego scenariusz napisał sam Sławomir Sikora.

Piotr Stramowski zmienił się podczas pandemii, jak teraz wygląda?

Piotr Stramowski podobnie jak jego żona, bardzo aktywnie prowadzą swoje profile na instagramie. Aktor lubi informować swoich fanów, co dzieje się w jego życiu. Kilka dni temu pokazał metamorfozę, jaką przeszedł w czasie pandemii koronawirusa. Opublikował dwa różne zdjęcia. Pierwsze powstało w 2015 roku, tuż po jego wizycie na siłowni. Wówczas miał doskonałą sylwetkę i idealnie wyrzeźbiony brzuch. Porównał je z fotografią zrobioną 2021 roku, która pokazuje jak aktor wygląda obecnie. Widać na nim, że po wyrzeźbionym brzuchu nie ma śladu, aktor chyba przytył podczas pandemii. Czy to zmotywuje Piotra Stramowskiego do ćwiczeń?

Before (2015) & After (2021). Pandemia pandemią, ale chyba najwyższy czas wziąć się za siebie…  Co myślicie?

Piotr Stramowski sylwetka 2015
Fot. instagram/Piotr Stramowski
 
Piotr Stramowski przytył w 2021
Fot. instagram/Piotr Stramowski

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?