Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Katarzyna Warnke została brunetką? Najnowsze zdjęcie gwiazdy wzbudziło emocje!

Wygląda zjawiskowo!

Aleksandra Frankowska 27 maja 2021 17:27
Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Katarzyna Warnke to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Gwiazda od lat wygląda świetnie i znana jest z wyrafinowanego stylu. Żona Piotr Stramowskiego, z którym wychowuje małą córeczkę od zawsze przyciągała wzrok wszystkich swoimi jasnymi, platynowymi wręcz włosami. Były one jej znakiem rozpoznawczym. Pod jej najnowszym zdjęciem na Instagramie posypała się jednak lawina komentarzy, kiedy to pokazała fotografię jako... brunetka! Czy Katarzyna Warnke zmieniła kolor włosów? Jak teraz wygląda aktorka, która często pojawia się w produkcjach reżysera Patryka Vegi?

Czytaj też: Kasia Warnke pokazała zdjęcie sprzed lat!

Katarzyna Warnke została brunetką?

Aktorka, która od zawsze nosi piękne blond włosy, co jakiś czas eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Najczęściej powodem są nowe projekty, w które się angażuje. Zdjęcie w brązowych włosach, które dziś pojawiło się na Instagramie aktorki wywołało niemałe poruszenie. W tym kolorze i do tego czerwonych ustach Warnke wygląda obłędnie.

Jak się jednak okazuje, nowa fryzura to peruka, którą aktorka wybrała do jednego z kolejnych projektów. Gdyby jednak zdecydowała się na trwałą zmianę, z pewnością wyglądałaby zjawiskowo. My jesteśmy na tak!

Zobacz też: Katarzyna Warnke wypoczywa na wakacjach. Aktorka zachwyca na zdjęciu w bikini

Jak Wam się podoba Kasia Warnke w wersji brąz? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?