Justyna Żyła na okładce Playboya
Fot. Playboy/materiały prasowe
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Justyna Żyła zostanie gwiazdą stacji TVN?!

Żona skoczka wystąpi w „Agencie’’?

Damian Duda 4 lipca 2018 11:15
Justyna Żyła na okładce Playboya
Fot. Playboy/materiały prasowe

Justyna Żyła nie schodzi z pierwszych stron gazet. Od momentu, kiedy żona skoczka ogłosiła, że jej mąż ma kochankę, medioznawcy wróżą jej karierę w mediach. Niedawno tabloidy rozpisywały się, że Justyna weźmie udział w  najnowszej edycji programu Taniec z Gwiazdami. Nic z tego! Żyła zostanie gwiazdą stacji... TVN!

Justyna Żyła wystąpi w Agencie?

Tak przynajmniej twierdzi Super Express. Po rozbieranej sesji w kultowym magazynie dla panów Żyła dostała właśnie zaproszenie do występu w kolejnej edycji reality show Agent. Choć Justyna jest zapewne jest zainteresowana telewizyjną przygodą, na razie nie myśli jeszcze o pracy. Korzystając z wakacji, wyjechała razem z dziećmi i swoimi przyjaciółmi do Chorwacji’’, donosi tabloid.

Justyna Żyła o sesji w Playboyu

Kiedy do mediów trafił numer magazyny Playboy z Justyną Żyłą na okładce, wszyscy zastanawiali się, dlaczego żona skoczka zdecydowała się na tak odważną sesję. W rozmowie z Mateuszem Hładkim Justyna opowiedziała, co ją skłoniło do zrobienia tak kontrowersyjnych zdjęć. „Młodo zostałam matką. Wiadomo, że były jakieś kompleksy, każda kobieta je ma. Ale zawsze chciałam zrobić sobie taką sesję na pamiątkę póki teraz czuję się pewna siebie, atrakcyjna i chciałam po prostu to uwiecznić i mieć potem pamiątkę na starość. Podobają mi się te zdjęcia naprawdę. Hasło Góralu czy ci nie żal jest dla mnie zabawne i myślę, że Piotr się na to nie obrazi. Nie myślałam o tym pod kątem Piotra, zrobiłam to tylko i wyłącznie dla siebie”, podkreślała’’, wyznała żona skoczka. 

Justyna Żyła i Piotr Żyła
Fot. East News

Piotr Żyła, Justyna Żyła FB

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…