Justyna Żyła na okładce Playboya
Fot. Playboy/materiały prasowe
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Justyna Żyła zostanie gwiazdą stacji TVN?!

Żona skoczka wystąpi w „Agencie’’?

Damian Duda 4 lipca 2018 11:15
Justyna Żyła na okładce Playboya
Fot. Playboy/materiały prasowe

Justyna Żyła nie schodzi z pierwszych stron gazet. Od momentu, kiedy żona skoczka ogłosiła, że jej mąż ma kochankę, medioznawcy wróżą jej karierę w mediach. Niedawno tabloidy rozpisywały się, że Justyna weźmie udział w  najnowszej edycji programu Taniec z Gwiazdami. Nic z tego! Żyła zostanie gwiazdą stacji... TVN!

Justyna Żyła wystąpi w Agencie?

Tak przynajmniej twierdzi Super Express. Po rozbieranej sesji w kultowym magazynie dla panów Żyła dostała właśnie zaproszenie do występu w kolejnej edycji reality show Agent. Choć Justyna jest zapewne jest zainteresowana telewizyjną przygodą, na razie nie myśli jeszcze o pracy. Korzystając z wakacji, wyjechała razem z dziećmi i swoimi przyjaciółmi do Chorwacji’’, donosi tabloid.

Justyna Żyła o sesji w Playboyu

Kiedy do mediów trafił numer magazyny Playboy z Justyną Żyłą na okładce, wszyscy zastanawiali się, dlaczego żona skoczka zdecydowała się na tak odważną sesję. W rozmowie z Mateuszem Hładkim Justyna opowiedziała, co ją skłoniło do zrobienia tak kontrowersyjnych zdjęć. „Młodo zostałam matką. Wiadomo, że były jakieś kompleksy, każda kobieta je ma. Ale zawsze chciałam zrobić sobie taką sesję na pamiątkę póki teraz czuję się pewna siebie, atrakcyjna i chciałam po prostu to uwiecznić i mieć potem pamiątkę na starość. Podobają mi się te zdjęcia naprawdę. Hasło Góralu czy ci nie żal jest dla mnie zabawne i myślę, że Piotr się na to nie obrazi. Nie myślałam o tym pod kątem Piotra, zrobiłam to tylko i wyłącznie dla siebie”, podkreślała’’, wyznała żona skoczka. 

Justyna Żyła i Piotr Żyła
Fot. East News

Piotr Żyła, Justyna Żyła FB

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.