Krzysztof Ibisz
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News
z życia gwiazd

Krzysztof Ibisz wstawił zdjęcie z mamą. To ona stoi za sekretem wiecznie młodego wyglądu syna?

Justyna Żyła skomentowała!

Marcjanna Maryszewska 12 marca 2022 19:50
Krzysztof Ibisz
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Krzysztof Ibisz od lat plasuje się wśród najbardziej lubianych, polskich prezenterów. Jego fani równie chętnie, co oglądają formaty w których występuje w roli prowadzącego, również śledzą jego życie prywatne. Gwiazdor jest bardzo aktywny na Instagramie - ostatnio podzielił się zdjęciem ze swoją mamą. Justyna Żyła pozwoliła sobie na trafny komentarz!

Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie z mamą

Prezenter wielokrotnie mówił o wyjątkowej więzi, jaka łączy go z jego mamą, Mirosławą Ibisz. Nieczęsto jednak dzieli się wspólnymi zdjęciami, dlatego wczorajszy wpis wyjątkowo urzekł wszystkich fanów dziennikarza. Jak można dowiedzieć się z opisu, mama i syn spędzili ze sobą czas i udali się wspólnie w sentymentalną podróż do Wrocławia. 

Podróż z Mamą jest wielowymiarowa. Wspaniały czas tylko dla nas. Jedziemy do mojego ukochanego Wrocławia, patrzymy w słońce i wspominamy dobre czasy, tylko te najlepsze chwile.

Czytaj także: Najstarsza córka Moniki Mrozowskiej skończyła 18 lat. Zobaczcie, jak dziś wygląda!

Komentarz Justyny Żyły. Zwróciła uwagę na ciekawą rzecz…

Była żona skoczka poznała Krzysztofa Ibisza w „Tańcu z gwiazdami”. W 2019 wystąpiła jako uczestniczka programu. Pod wpisem prezentera zostawiła komentarz, który rozbawił i wzbudził zainteresowanie fanów. 35-latka skomplementowała jego mamę, nawiązując przy tym do żartów o niestarzejącym się, wiecznie młodym Krzysztofie Ibiszu.

Mam cię. Wiecznie młody wygląd masz po mamie” - napisała Justyna Żyła.

I nie ma podstaw, aby się z nią nie zgodzić! Wiadomo, po kim Krzysztof Ibisz odziedziczył najlepsze geny.  

Sprawdź również: Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela czeka rozwód. Jak się poznali? Oto historia ich miłości!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…