Krzysztof Ibisz
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News
z życia gwiazd

Krzysztof Ibisz wstawił zdjęcie z mamą. To ona stoi za sekretem wiecznie młodego wyglądu syna?

Justyna Żyła skomentowała!

Marcjanna Maryszewska 12 marca 2022 19:50
Krzysztof Ibisz
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Krzysztof Ibisz od lat plasuje się wśród najbardziej lubianych, polskich prezenterów. Jego fani równie chętnie, co oglądają formaty w których występuje w roli prowadzącego, również śledzą jego życie prywatne. Gwiazdor jest bardzo aktywny na Instagramie - ostatnio podzielił się zdjęciem ze swoją mamą. Justyna Żyła pozwoliła sobie na trafny komentarz!

Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie z mamą

Prezenter wielokrotnie mówił o wyjątkowej więzi, jaka łączy go z jego mamą, Mirosławą Ibisz. Nieczęsto jednak dzieli się wspólnymi zdjęciami, dlatego wczorajszy wpis wyjątkowo urzekł wszystkich fanów dziennikarza. Jak można dowiedzieć się z opisu, mama i syn spędzili ze sobą czas i udali się wspólnie w sentymentalną podróż do Wrocławia. 

Podróż z Mamą jest wielowymiarowa. Wspaniały czas tylko dla nas. Jedziemy do mojego ukochanego Wrocławia, patrzymy w słońce i wspominamy dobre czasy, tylko te najlepsze chwile.

Czytaj także: Najstarsza córka Moniki Mrozowskiej skończyła 18 lat. Zobaczcie, jak dziś wygląda!

Komentarz Justyny Żyły. Zwróciła uwagę na ciekawą rzecz…

Była żona skoczka poznała Krzysztofa Ibisza w „Tańcu z gwiazdami”. W 2019 wystąpiła jako uczestniczka programu. Pod wpisem prezentera zostawiła komentarz, który rozbawił i wzbudził zainteresowanie fanów. 35-latka skomplementowała jego mamę, nawiązując przy tym do żartów o niestarzejącym się, wiecznie młodym Krzysztofie Ibiszu.

Mam cię. Wiecznie młody wygląd masz po mamie” - napisała Justyna Żyła.

I nie ma podstaw, aby się z nią nie zgodzić! Wiadomo, po kim Krzysztof Ibisz odziedziczył najlepsze geny.  

Sprawdź również: Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela czeka rozwód. Jak się poznali? Oto historia ich miłości!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.