Monika Mrozowska z córką Karoliną 2009
Fot. Kurnikowski/ AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Najstarsza córka Moniki Mrozowskiej już tak nie wygląda. Karolina ma prawie 18 lat

Wyrosła na podobną do znanej mamy?

Rafał Kowalski 13 lutego 2021 07:55
Monika Mrozowska z córką Karoliną 2009
Fot. Kurnikowski/ AKPA

Czas pędzi jak szalony i mamy na to dowody. Jeszcze do 2009 roku śledziliśmy losy młodej i energicznej Majki w Rodzinie zastępczej, a dziś wcielająca się w tę postać aktorka – Monika Mrozowska - sama jest mamą czwórki dzieci. Ponadto najstarsze z nich – Karolina – w lipcu skończy 18 lat! Jak dziś wygląda nastolatka, która jako mała dziewczynka często towarzyszyła mamie podczas wydarzeń show-biznesowych?

Karolina Szaciłło – zdjęcia archiwalne i aktualne

Monika Mrozowska przez dziewięć lat od 2003 roku do 2012 roku związana była z Maciejem Szaciłłą. To właśnie owocem tego zakochania była córka Karolina, która przyszła na świat w lipcu 2003 roku. Poza tym aktorka jest też mamą Jagody (dziesięciolatki, której tatą jest także Maciej Szaciłło), Józefa (sześciolatka ze związku z operatorem Sebastianem Jaworskim), a także Lucjana, który ma rok, a jego ojcem jest aktualny partner ulubienicy widzów, Maciej Auguścik-Lipka.

Podczas gdy Monika Mrozowska często pokazuje trójkę najmłodszych dzieci w sieci, internauci zaczęli się ostatnio zastanawiać, gdzie podziała się 17-letnia Karolina. Mama nastolatki właśnie wszystko wyjaśniła. „Wszystkim osobom zaniepokojonym nieobecnością w moich mediach społecznościowych mojej najstarszej progenitury uprzejmie donoszę, że... Karolcia ma się dobrze (nawet bardzo)”, rozpoczęła swój wpis gwiazda Rodziny zastępczej. „Nie chodzi z nami na spacery, bo... jest już na tyle duża (co niestety widać na pierwszym zdjęciu), że ma własne życie, ale... w domowych pieleszach spędza czas rodzinnie, podczas wspólnych posiłków, dyskusji a nawet od czasu do czasu obejrzy z nami jakiś film. Także... to, że kogoś nie ma na zdjęciu... wcale nie oznacza, że przestał istnieć”, dodała dumna z córki mama.

Obserwatorzy konta aktorki obsypali niemal pełnoletnią Karolinę wieloma komplementami. Podobna do sławnej mamy? 

Aktorka z córeczką Karoliną - 2003

Monika Mrozowska z córką Karoliną 2005
Fot. AKPA / Palicki

Zdjęcie z 2010 roku

Monika Mrozowska z córką Karoliną 2010
Fot. AKPA/Gałązka

Fotografia aktualne

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.