Monika Mrozowska z córką Karoliną 2009
Fot. Kurnikowski/ AKPA
DZIECI GWIAZD

Najstarsza córka Moniki Mrozowskiej jest już dorosła. Zobaczcie, jak dziś wygląda!

Podobna do sławnej mamy?

Rafał Kowalski 16 września 2022 13:53
Monika Mrozowska z córką Karoliną 2009
Fot. Kurnikowski/ AKPA

Jeszcze do 2009 roku mogliśmy śledzić losy energicznej i młodziutkiej Majki w Rodzinie zastępczej, a dzisiaj wcielająca się w tę postać Monika Mrozowska sama jest mamą czwórki dzieci. W dodatku najstarsze z nich, córka Karolina, jest już dorosła! W ubiegłym roku skończyła 18 lat, a parę miesięcy temu bawiła się na studniówce. Zobacz, jak dziś wygląda Karolina Szaciłło!

Karolina Szaciłło, córka Moniki Mrozowskiej

Monika Mrozowska przez dziewięć lat od 2003 roku do 2012 roku związana była z Maciejem Szaciłłą. To właśnie owocem tej miłości była córka Karolina, która przyszła na świat w lipcu 2003 roku. Poza tym aktorka jest też mamą Jagody (której tatą jest także Maciej Szaciłło), Józefa (ze związku z operatorem Sebastianem Jaworskim), a także małego Lucjana, którego ojcem jest Maciej Auguścik-Lipka.

Podczas gdy Monika Mrozowska często pokazuje trójkę najmłodszych dzieci w sieci, internauci ostatnio zaczęli zastanawiać się, gdzie podziała się Karolina. Mama nastolatki właśnie wszystko wyjaśniła. „Wszystkim osobom zaniepokojonym nieobecnością w moich mediach społecznościowych mojej najstarszej progenitury uprzejmie donoszę, że... Karolcia ma się dobrze (nawet bardzo)”, rozpoczęła swój wpis gwiazda Rodziny zastępczej. „Nie chodzi z nami na spacery, bo... jest już na tyle duża (co niestety widać na pierwszym zdjęciu), że ma własne życie, ale... w domowych pieleszach spędza czas rodzinnie, podczas wspólnych posiłków, dyskusji a nawet od czasu do czasu obejrzy z nami jakiś film. Także... to, że kogoś nie ma na zdjęciu... wcale nie oznacza, że przestał istnieć”, pisała wówczas.

Czytaj też: Dominika Gwit zdradziła płeć dziecka. Aktorka wybrała już imię dla maleństwa?

Aktorka z córeczką Karoliną - 2003

Monika Mrozowska z córką Karoliną 2005
Fot. AKPA / Palicki

Zdjęcie z 2010 roku

Monika Mrozowska z córką Karoliną 2010
Fot. AKPA/Gałązka

Karolina Szaciłło na studniówce. Córka Moniki Mrozowskiej zachwyca!

Parę miesięcy temu córka Moniki Mrozowskiej miała studniówkę. Aktorka wstawiała zdjęcia Karoliny w jej eleganckiej kreacji, a także komentowała fakt przesunięcia wydarzenia ze względu na pandemię koronawirusa.

W końcu impreza doszła do skutku, a dumna aktorka pochwaliła się piękną córką. Na studniówce pojawił się również ojciec dziewczyny, a były partner Moniki. Oboje dodali zdjęcia w rodzinnym gronie.

Córeczko, zgodnie stwierdziliśmy z Twoim tatą, że… wyglądasz najpiękniej! Wiadomo, to teraz „tylko” matura i z górki" - czytaliśmy na Instagramie gwiazdy.

Zobaczcie, jak zachwyca córka Karoliny Mrozowskiej! 

Zobacz także: Sara James zabrała głos w sprawie wyników finału America’s Got Talent!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?