Sara James,  America's Got Talent, 2022
Fot. Trae Patton/NBC via Getty Images
O tym się mówi

Sara James zabrała głos w sprawie wyników finału America’s Got Talent!

Przekazała ważną rzecz i wróciła się do zwyciężczyń

Marcjanna Maryszewska 16 września 2022 11:05
Sara James,  America's Got Talent, 2022
Fot. Trae Patton/NBC via Getty Images

Za Sarą James najważniejszy występ w jej dotychczasowej karierze. Nastolatka dostała się do finału America’s Got Talent. Choć nie wygrała, internauci nie mają wątpliwości - przed młodą gwiazdą świetlana kariera. Zwyciężczyniami programu zostały dziewczyny z grupy tanecznej Mayyas. Sara postanowiła skomentować wyniki finałowego odcinka.

Sara James w finale America’s Got Talent

Wokalistka z Polski skradła serca jurorów i widowni już na etapie przesłuchań. Simon Cowell z miejsca nominował ją do półfinału złotym przyciskiem. W tamtym momencie dostanie się do finału było dla Sary James już jedynie kwestią formalności. Na ostatnim etapie programu zdecydowała się zaśpiewać przebój Kate Bush z lat 80. „Running Up That Hill” po raz kolejny przechodzi czasy świetności za sprawą serialu Stranger Things.

Nastolatka dostała również niepowtarzalną okazję do wystąpienia razem z kultowym zespołem Black Eyed Peas. Zaśpiewali razem piosenkę „Let’s Get It Started”, a lider grupy był zachwycony jej nadzwyczajnym talentem. „Ona jest supergwiazdą. Widzimy wielu ludzi, spotykamy wiele talentów, a potem natykasz się na błyszczącą, jasną osobowość, która ma wszystko, żeby osiągnąć kolejny level. Ona to ma” - tak mówił o Sarze Will.i.am.

Czytaj także: Kim są najbliżsi Sary James? Młoda artystka może zawsze liczyć na wsparcie rodziny

Sara James na czerwonym dywanie przed finałem America's Got Talent, 13.09.2022

Fot. Steve Granitz/WireImage/GettyImages

Komentarz Sary James w sprawie wyników America’s Got a Talent

Dalszy los Polki był w rękach amerykańskich fanów. Mieli oni 12 godzin na oddanie swoich głosów. Sarze James niestety nie udało uplasować się w topowej piątce. Program wygrała alternatywna grupa taneczna Mayyas. Pochodzące z Bejrutu dziewczyny dostały złoty przycisk podczas przesłuchań podobnie jak Sara James.

Wielu fanów miało wątpliwości co do wyników finałowego odcinka. Sara James zabrała głos i skomentowała wygraną tancerek na swoim Instagramie. Nastolatka serdecznie pogratulowała zwyciężczyniom! Nie zapomniała również o reszcie finalistów, z którymi walczyła o główną nagrodę.

„Dziękuję! Cudownie jest spełniać marzenia, mając wokół siebie tylu wspaniałych ludzi. Dziękuję Wam za wszystko! Wielkie gratulacje dla Mayyas, dziewczyny jesteście niesamowite! Gratuluję wszystkim pozostałym finalistom — byliście wspaniali!” - czytamy pod zdjęciem gwiazdy, która pozuje w towarzystwie wygranej grupy.

Choć nie zajęła pierwszego miejsca, 14-latce nie można odmówić dojrzałości i pokory. Fani natomiast są przekonani, że to dopiero początek wielkiej kariery Sary James. Cały świat z niecierpliwością wyczekuje kolejnych ruchów młodej gwiazdy. Trzymamy kciuki!  

Sprawdź również: Patricia Kazadi zmaga się z nieuleczalną chorobą. "Z bólu dni zlewały mi się w jedno"

TAGI #Sara James

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.