Fot. Trae Patton/NBC via Getty Images
O tym się mówi

Sara James nie wygrała finału America’s Got Talent. Wystąpiła za to u boku kultowej grupy

Widzowie zwrócili uwagę na pewną rzecz…

Marcjanna Maryszewska 15 września 2022 11:06
Fot. Trae Patton/NBC via Getty Images

Przygoda Sary James w amerykańskiej edycji „Mam Talent” dobiegła właśnie końca. Nastolatka dotarła do samego finału i choć miała ogromne szanse na wygraną, finalnie nie uplasowała się na podium. Widzowie jednak docenili jej niezwykły talent i pasję do śpiewu. Natychmiast zaczęły pojawiać się głosy, że to ona powinna zostać zwyciężczynią.

Sara James w finale America’s Got Talent. Wystąpiła z Black Eyed Peas

Za nami finał America’s Got Talent. Cała Polska trzymała kciuki za Sarę James, która już na etapie przesłuchań skradła serca jurorów i amerykańskiej widowni. W ostatnim odcinku 14-latka zaśpiewała piosenkę Kate Bush „Running Up That Hill” w zupełnie nowej aranżacji. Niestety nie udało się jej uplasować w top5, a program zwyciężyła grupa taneczna Mayyas. Po występie internet zalały głosy rozczarowanych widzów twierdzących, że według nich to nastoletnia piosenkarka powinna wygrać program. 

„Sara ma głos jak anioł, zasługuje na wygraną”, „Dla mnie Sara jest zwyciężczynią”, „Sara James była najlepsza ze wszystkich uczestników. Powinna zająć pierwsze miejsce”, „Sara James jest bardzo utalentowana, moim zdaniem najlepszy występ” - to jedne z wielu komentarzy kibicujących jej fanów, które pojawiły się na Instagramie America’s Got Talent. Nie brakowało również głosów zapewniających, że Sara nie potrzebuje wygranej do zrobienia światowej kariery, a Ameryka zawsze przyjmie ją z otwartymi ramionami!

Przed ogłoszeniem wyników Sara James miała natomiast okazję zaśpiewać po raz ostatni na tamtejszej scenie. 14-latka wystąpiła u boku słynnej grupy Black Eyed Peas z piosenką „Let’s Get It Started”.

Czytaj także: Rafał Roofi Kamiński podbił serca fanów w pierwszej edycji You Can Dance

Nie wszystkim jednak przypadł do gustu jej ostatni występ. Dlaczego? Niektórzy widzowie zwrócili natychmiast uwagę na pewną rzecz. Według nich nastolatka miała zbyt mało momentów, w których faktycznie mogłaby zaprezentować swoje wokalne umiejętności.

„Praktycznie nie słyszałem jej śpiewu w tym występie”, To było dobre, ale chciałbym usłyszeć od niej więcej, a mniej od Black Eyed Peas. Myślałem, że występ jest po to, żeby ją pokazać, a nie na odwrót. Poza tym brzmiała świetnie!”, pisali fani. 

Zgadzacie się?  

Sprawdź również: Najstarszy syn Michaela Jacksona ma już  25 lat! Co dziś robi Prince?

Źródło: Plejada.pl

Fot. Steve Granitz/WireImage/GettyImages

TAGI #Sara James

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?