URODZINY GWIAZD

Najstarszy syn Michaela Jacksona skończył 23 lata! Czym się dziś zajmuje?

Czy chce pójść w ślady słynnego ojca?

Redakcja VIVA! 13 lutego 2020 09:02

Prince i jego rodzeństwo – siostra Paris oraz brat Blanket – od urodzenia znajdują się w centrum zainteresowania mediów. Chociaż za życia sławny ojciec starał się chronić prywatność dzieci (m.in. kazał nosić im maski w miejscach publicznych), po śmierci króla popu wszystko się zmieniło. Najstarszy syn artysty, Prince Jackson, skończył właśnie 23 lata. Czym się dziś zajmuje i czy pójdzie w ślady znanego ojca?

Czym zajmuje się syn Michaela Jacksona?

Jeśli chodzi o dzieci Michaela Jacksona, liczono, że prędzej czy później pójdą w ślady znanego ojca. I chociaż Prince Jackson na co dzień jest producentem filmowym i tworzy teledyski, jak sam przyznaje, nie odziedziczył talentu króla popu – twierdzi, że nie umie ani śpiewać, ani tańczyć! „Postanowiłem zostać producentem, ponieważ jest to nadal praca w branży, ale po drugiej stronie kamery”, tłumaczył kilka lat temu.

23-latek jest bardzo skrytą, skromną osobą i twardo stąpa po ziemi. Jest jednak coś, co łączy go ze zmarłym artystą. Prince Jackson od lat angażuje się w działalność charytatywną, założył nawet fundację Heal the World, nawiązującą tytułem do piosenki jego ojca z 1992 roku. Jego fundacja walczy z biedą w okolicach Los Angeles. I chociaż Prince przyznaje, że znane nazwisko mu pomaga, namawia innych, by też „naprawiali świat”, nawet na małą skalę.

W jednym z wywiadów podkreślał, że miał niemal zwyczajne dzieciństwo, a Michael Jackson był wspaniałym tatą.  „Pamiętam jak raz byliśmy przed hotelem Dorchester, ludzie krzyczeli i wołali jego imię, a tata wysłał im pizzę i gorącą czekoladę”. Prince Jackson stracił ojca, kiedy miał zaledwie 12 lat.

Zobacz w naszej galerii, jak dorastał! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.