URODZINY GWIAZD

Najstarszy syn Michaela Jacksona skończył 23 lata! Czym się dziś zajmuje?

Czy chce pójść w ślady słynnego ojca?

Redakcja VIVA! 13 lutego 2020 09:02

Prince i jego rodzeństwo – siostra Paris oraz brat Blanket – od urodzenia znajdują się w centrum zainteresowania mediów. Chociaż za życia sławny ojciec starał się chronić prywatność dzieci (m.in. kazał nosić im maski w miejscach publicznych), po śmierci króla popu wszystko się zmieniło. Najstarszy syn artysty, Prince Jackson, skończył właśnie 23 lata. Czym się dziś zajmuje i czy pójdzie w ślady znanego ojca?

Czym zajmuje się syn Michaela Jacksona?

Jeśli chodzi o dzieci Michaela Jacksona, liczono, że prędzej czy później pójdą w ślady znanego ojca. I chociaż Prince Jackson na co dzień jest producentem filmowym i tworzy teledyski, jak sam przyznaje, nie odziedziczył talentu króla popu – twierdzi, że nie umie ani śpiewać, ani tańczyć! „Postanowiłem zostać producentem, ponieważ jest to nadal praca w branży, ale po drugiej stronie kamery”, tłumaczył kilka lat temu.

23-latek jest bardzo skrytą, skromną osobą i twardo stąpa po ziemi. Jest jednak coś, co łączy go ze zmarłym artystą. Prince Jackson od lat angażuje się w działalność charytatywną, założył nawet fundację Heal the World, nawiązującą tytułem do piosenki jego ojca z 1992 roku. Jego fundacja walczy z biedą w okolicach Los Angeles. I chociaż Prince przyznaje, że znane nazwisko mu pomaga, namawia innych, by też „naprawiali świat”, nawet na małą skalę.

W jednym z wywiadów podkreślał, że miał niemal zwyczajne dzieciństwo, a Michael Jackson był wspaniałym tatą.  „Pamiętam jak raz byliśmy przed hotelem Dorchester, ludzie krzyczeli i wołali jego imię, a tata wysłał im pizzę i gorącą czekoladę”. Prince Jackson stracił ojca, kiedy miał zaledwie 12 lat.

Zobacz w naszej galerii, jak dorastał! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.