Zobacz, jak się zmienił. Czy chce pójść w ślady słynnego ojca?

Redakcja VIVA! 7 stycznia 2023 12:00

Dzieci Michaela Jacksona, Prince, jego siostra Paris oraz brat Blanket, od urodzenia są w centrum zainteresowania mediów. Za życia sławny wokalista starał się chronić prywatność swoich pociech i m.in. kazał im nosić maski w miejscach publicznych. Po jego śmierci jednak wszystko się zmieniło. 13 lutego 2024 r. najstarszy syn króla popu, Prince Jackson, skończył 27 lat. Od kilku lat jest szczęśliwie zakochany, a czym się zajmuje? Czy pójdzie w ślady popularnego ojca? Zobacz, jak dziś wygląda Prince i jego ukochana!

Tekst aktualizowany 13.02.24 r.

Czym zajmuje się syn Michaela Jacksona?

Jeśli chodzi o dzieci Michaela Jacksona, liczono, że prędzej czy później pójdą w ślady znanego ojca. I chociaż Prince Jackson na co dzień jest producentem filmowym i tworzy teledyski, jak sam przyznaje, nie odziedziczył talentu króla popu – twierdzi, że nie umie ani śpiewać, ani tańczyć! „Postanowiłem zostać producentem, ponieważ jest to nadal praca w branży, ale po drugiej stronie kamery”, tłumaczył kilka lat temu. „Gdybym pomyślał o byciu artystą, moja rodzina byłaby ze mną bardzo szczera i powiedziałaby mi, że to nie dla mnie. Nie mam głosu do śpiewania i zajęło mi trochę czasu, zanim nauczyłem się, czym jest rytm, ale przynajmniej go opanowałem. Po prostu nie umiem tańczyć”, dodawał w jednym z wywiadów. 

27-latek jest bardzo skrytą, skromną osobą i twardo stąpa po ziemi. Jest jednak coś, co łączy go ze zmarłym artystą. Prince Jackson od lat angażuje się w działalność charytatywną, założył nawet fundację Heal the World, nawiązującą tytułem do piosenki jego ojca z 1992 roku. Jego fundacja walczy z biedą w okolicach Los Angeles. I chociaż Prince przyznaje, że znane nazwisko mu pomaga, namawia innych, by też „naprawiali świat”, nawet na małą skalę. Ma nadzieję, że tata byłby z niego dumny. 

CZYTAJ TAKŻE: Justyna Steczkowska ma dwóch synów. Jeden z nich został DJ-em, zaś drugi poszedł w zupełnie innym kierunku

W lipcu ubiegłego roku razem z siostrą pojawił się na charytatywnym evencie — gali Harold And Carole Pump Foundation w Beverly Hills.

W jednym z wywiadów podkreślał, że miał niemal zwyczajne dzieciństwo, a Michael Jackson był wspaniałym tatą.  „Pamiętam jak raz byliśmy przed hotelem Dorchester, ludzie krzyczeli i wołali jego imię, a tata wysłał im pizzę i gorącą czekoladę”. Prince Jackson stracił ojca, kiedy miał zaledwie 12 lat.

Prince Jackson, Paris Jackson, 75. Tony Awards, czerwiec 2022

Prince Jackson jest szczęśliwie zakochany

Okazuje się, że synowi Michaela Jackosna powodzi się nie tylko w życiu zawodowym, ale również w prywatnym. Od kilku lat Prince jest szczęśliwie zakochany w pięknej blondynce. W marcu 2024 roku młodzi świętować będą 7. rocznicę związku. Dwa lata temu tej okazji mężczyzna opublikował za pośrednictwem Instagrama uroczy post, w którym podkreślił, jak wiele przygód, podróży oraz kilometrów razem przeżyli, a także uśmiechów i posiłków, jakie ze sobą dzielili.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Baletu uczył się z siostrą, karierę rozwijał za granicą. Kim jest brat Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Zobacz, jak Prince Jackson zmienił się na przestrzeni lat!  

1/13
Michael Jackson, Prince Jackson i Paris Jackson
Copyright @East News
1/13

Prince i Paris z ojcem Michaelem Jacksonem

2/13
Prince Jackson
Copyright @Instagram @princejackson
2/13

Prince Jackson

3/13
Prince Jackson i Michael Jackson
Copyright @East News
3/13

Prince Jackson i Michael Jackson na okładce magazynu „Life” w grudniu 1997 roku

4/13
Prince Jackson i Michael Jackson
Copyright @East News
4/13

Prince Jackson i Michael Jackson

5/13
Prince Jackson i Paris Jackson
Copyright @East News
5/13

Prince Jackson i Paris Jackson w dzieciństwie

6/13
Prince Jackson i Paris Jackson
Copyright @East News
6/13

Prince Jackson z siostrą Paris Jackson w 2009 roku

7/13
Prince Jackson i Michael Jackson
Copyright @East News
7/13

Prince Jackson i Michael Jackson

8/13
Prince Jackson
Copyright @Instagram @princejackson
8/13

Prince Jackson

9/13
Prince Jackson
Copyright @Instagram @princejackson
9/13

Prince Jackson

10/13
Prince Jackson
Copyright @Instagram @princejackson
10/13

Prince Jackson

11/13
Prince Jackson, Paris Jackson, 2018
Copyright @Getty Images
11/13

Prince Jackson i Paris Jackson w 2018 roku

12/13
Paris Jackson, Prince Michael Jackson, 2019
Copyright @EAST NEWS
12/13

Prince Jackson i Paris Jackson w 2019 roku

13/13
Prince Jackson i Paris Jackson, The Michael Jackson Musical, 11.05.2022, Nowy Jork
Copyright @Bruce Glikas/Getty Images
13/13

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.