Czego zabronił jej mąż?

Monika Katarzyna Krupska 2 lipca 2018 19:00

To małżeństwo zdecydowanie przeszło już do historii, jednak długo o nim nie zapomnimy! Wszystko z powodu zranionej Justyny Żyły, która praktycznie co tydzień informuje media o aktualnej sytuacji rozwodowej. Tym razem żona skoczka o byłym partnerze wypowiedziała się bardzo informacyjnie, choć jak to w przypadku Justyny bywa może to być tylko cisza przed burzą. Co powiedziała? 

Justyna Żyła z zakazem 

Nie minęło nawet 10 dni od ostatniej wpadki, a Justyna Żyła po raz kolejny postanowiła przypomnieć o sobie i Piotrze. Tym razem nie pokazała na Instagramie, jak to w Dzień Ojca pakowane były puchary do pudeł, a udzieliła komentarza w prasie. 

„Nie powinnam wypowiadać się w mediach na temat męża, ponieważ od jego prawników dostałam pismo, w którym on mi tego zabrania”, powiedziała Justyna w Twoim Imperium.

Jak widać Piotr Żyła miał dość aktywnej Justyny i postanowił ograniczyć jej temperament. Do tej pory żona skoczka udzieliła dziesiątek wywiadów, wystąpiła w śniadaniówce, a także na okładce Playboya. Myślicie, że posłucha zakazu?  

1/5
Justyna Żyła na okładce Playboya
Copyright @Playboy/materiały prasowe
1/5

Justyna Żyła o swoim rozstaniu z Piotrem poinformowała media 

2/5
Justyna Żyła, Piotr Żyła
Copyright @FB
2/5

Skoczek odszedł podobno do innej kobiety 

3/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła, dzieci Piotra Żyły
Copyright @Facebook @Piotr Żyła
3/5

Justyna zarzuciła Piotrowi, że nie interesuje się dziećmi 

4/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła
Copyright @Instagram/@justynazyla
4/5

Mając mu za złe odejście wystąpiła na okładce Playboya 

5/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła
Copyright @Instagram,@justynazyla
5/5

Skoczek nie jest zadowolony z obrotu spraw i faktu, że Justyna o wszystkim informuje prasę. Nakazał jej milczeć w mediach na jego temat 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.