Czego zabronił jej mąż?

Monika Katarzyna Krupska 2 lipca 2018 19:00

To małżeństwo zdecydowanie przeszło już do historii, jednak długo o nim nie zapomnimy! Wszystko z powodu zranionej Justyny Żyły, która praktycznie co tydzień informuje media o aktualnej sytuacji rozwodowej. Tym razem żona skoczka o byłym partnerze wypowiedziała się bardzo informacyjnie, choć jak to w przypadku Justyny bywa może to być tylko cisza przed burzą. Co powiedziała? 

Justyna Żyła z zakazem 

Nie minęło nawet 10 dni od ostatniej wpadki, a Justyna Żyła po raz kolejny postanowiła przypomnieć o sobie i Piotrze. Tym razem nie pokazała na Instagramie, jak to w Dzień Ojca pakowane były puchary do pudeł, a udzieliła komentarza w prasie. 

„Nie powinnam wypowiadać się w mediach na temat męża, ponieważ od jego prawników dostałam pismo, w którym on mi tego zabrania”, powiedziała Justyna w Twoim Imperium.

Jak widać Piotr Żyła miał dość aktywnej Justyny i postanowił ograniczyć jej temperament. Do tej pory żona skoczka udzieliła dziesiątek wywiadów, wystąpiła w śniadaniówce, a także na okładce Playboya. Myślicie, że posłucha zakazu?  

1/5
Justyna Żyła na okładce Playboya
Copyright @Playboy/materiały prasowe
1/5

Justyna Żyła o swoim rozstaniu z Piotrem poinformowała media 

2/5
Justyna Żyła, Piotr Żyła
Copyright @FB
2/5

Skoczek odszedł podobno do innej kobiety 

3/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła, dzieci Piotra Żyły
Copyright @Facebook @Piotr Żyła
3/5

Justyna zarzuciła Piotrowi, że nie interesuje się dziećmi 

4/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła
Copyright @Instagram/@justynazyla
4/5

Mając mu za złe odejście wystąpiła na okładce Playboya 

5/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła
Copyright @Instagram,@justynazyla
5/5

Skoczek nie jest zadowolony z obrotu spraw i faktu, że Justyna o wszystkim informuje prasę. Nakazał jej milczeć w mediach na jego temat 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…