Marcin i Katarzyna Bosaccy, VIVA! 24/2020, Marcin Bosacki i Katarzyna Bosacka, VIVA! grudzień 2020
Fot. Łukasz Kuś
O tym się mówi!

Bosacka z mężem są już po rozwodzie. Rozprawa zakończyła się przed czasem, znamy szczegóły

Ich małżeństwo po 27 latach dobiegło końca

Aleksandra Frankowska 18 marca 2024 18:23
Marcin i Katarzyna Bosaccy, VIVA! 24/2020, Marcin Bosacki i Katarzyna Bosacka, VIVA! grudzień 2020
Fot. Łukasz Kuś

Katarzyna i Marcin Bosaccy nie są już małżeństwem. Ich wspólna droga zakończyła się po 27 latach, a właśnie dziś sąd orzekł o końcu ich związku. Para spędziła w sądzie zaskakująco niewiele czasu opuszczając budynek już jako rozwodnicy.

ZOBACZ TEŻ: Gdy umierał, wszyscy myśleli, że tylko żartuje. Tajemnica śmierci Jonasza Kofty pozostaje niewyjaśniona do dziś... 

Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki już po rozwodzie

To były trudne miesiące dla ekspertki ds. żywienia, Katarzyny Bosackiej. Jej mąż po prawie 30 latach postanowił wyprowadzić się z rodzinnego domu. Trudne chwile przypłaciła zdrowiem. Schudła ponad 15 kg. Dziś odbył się rozwód państwa Bosackich, a zeznawało na nim aż trzech świadków. 

"Bo chociażby w takiej sytuacji, w jakiej jestem w tej chwili – rozstaję się z mężem po 26 latach – proszę sobie wyobrazić, gdybym była kurą domową, zostaję w wieku ponad 50 lat bez pracy, bez zawodu, bez finansów, bardzo często bez prawa jazdy, bez własnego kąta, bez własnych pasji" – mówiła Bosacka z przesłaniem do kobiet.

Marcin i Katarzyna Bosaccy, VIVA! 24/2020, Marcin Bosacki i Katarzyna Bosacka, VIVA! grudzień 2020
Fot. Łukasz Kuś

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Poznali się w podstawówce, wychowali czwórkę dzieci. Związek Mateusza i Iwony Morawieckich owiany jest wielką tajemnicą

Niezwykłe zakończenie małżeństwa Bosackich

Marcin i Katarzyna Bosaccy zakończyli swoje małżeństwo po 27 latach. Co niezwykłe, sprawa rozwodowa zakończyła się już po 30 minutach, a więc zdecydowanie przed czasem. Sąd nie miał więc żadnych wątpliwości co do uczuć pary i zakończył ich związek. Od teraz nie są już małżeństwem. 

Fot. Filip Zwierzchowski

[Tekst opublikowany na Viva Historie 21.03.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.