Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła założyła kanał na Youtube! Jakie nagrania będzie na nim publikowała?

Znamy szczegóły!

Konrad Szczęsny 26 sierpnia 2018 18:45
Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla

Była sesja w magazynie Playboy zatytułowana „Góralu, czy Ci nie żal?”, publiczne pranie rodzinnych brudów na Instagramie a teraz przyszedł czas na... kanał na Youtube! Justyna Żyła nie daje o sobie zapomnieć polskim internautom. Do sieci trafił właśnie zwiastun krótkiego filmiku, który ma być zapowiedzią działalności Justyny w Internecie. 

Justyna Żyła założyła kanał na Youtube UwaŻyła

W krótkim, dwudziestosekundowym fragmencie widzimy żonę Piotra Żyły, przygotowującą potrawę na tle malowniczych gór. Z opublikowanego w sieci filmiku możemy dowiedzieć się, że Justyna Żyła zdecydowała się zatytułować swój kanał na Youtube UwaŻyła. Internauci docenili jej pomysłowość i stwierdzili, że „jeśli nie wyszło w małżeństwie to może chociaż gołąbki się udadzą”. 

Dokładna premiera odcinka nie jest jeszcze znana, ale można domyślić się, że nastąpi to w ciągu najbliższych dni.

Internauci o kanale Justyny Żyły na Youtube

Ci, którzy wnikliwie śledzili działalność Justyny Żyły na Instagramie nie są zaskoczeni takim obrotem sprawy. Żona polskiego skoczka często zamieszczała na swoim profilu zdjęcia mniej i bardziej wyszukanych potraw oraz dzieliła się sposobami na ich przygotowanie. Śledzący profil aspirującej celebrytki nie szczędzili jej pod fotografiami komplementów przekonując, że ma niebywały talent kulinarny.

Widocznie Justyna Żyła uwierzyła w ich zapewnienia i postanowiła iść za ciosem, zakładając Vloga, na którym będzie rozwijała swoją pasję i przy okazji być może zdobędzie nowe rzesze zwolenników.

Poniżej fragment pierwszego odcinka. Będziesz oglądać kulinarne poczynania Justyny Żyły w internecie? 

Justyna Żyła założyła kanał kulinarny na Youtube
Fot. Screen/Youtube

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.