O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła założyła kanał na Youtube! Jakie nagrania będzie na nim publikowała?

Znamy szczegóły!

Konrad Szczęsny 26 sierpnia 2018 18:45
Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla

Była sesja w magazynie Playboy zatytułowana „Góralu, czy Ci nie żal?”, publiczne pranie rodzinnych brudów na Instagramie a teraz przyszedł czas na... kanał na Youtube! Justyna Żyła nie daje o sobie zapomnieć polskim internautom. Do sieci trafił właśnie zwiastun krótkiego filmiku, który ma być zapowiedzią działalności Justyny w Internecie. 

Justyna Żyła założyła kanał na Youtube UwaŻyła

W krótkim, dwudziestosekundowym fragmencie widzimy żonę Piotra Żyły, przygotowującą potrawę na tle malowniczych gór. Z opublikowanego w sieci filmiku możemy dowiedzieć się, że Justyna Żyła zdecydowała się zatytułować swój kanał na Youtube UwaŻyła. Internauci docenili jej pomysłowość i stwierdzili, że „jeśli nie wyszło w małżeństwie to może chociaż gołąbki się udadzą”. 

Dokładna premiera odcinka nie jest jeszcze znana, ale można domyślić się, że nastąpi to w ciągu najbliższych dni.

Internauci o kanale Justyny Żyły na Youtube

Ci, którzy wnikliwie śledzili działalność Justyny Żyły na Instagramie nie są zaskoczeni takim obrotem sprawy. Żona polskiego skoczka często zamieszczała na swoim profilu zdjęcia mniej i bardziej wyszukanych potraw oraz dzieliła się sposobami na ich przygotowanie. Śledzący profil aspirującej celebrytki nie szczędzili jej pod fotografiami komplementów przekonując, że ma niebywały talent kulinarny.

Widocznie Justyna Żyła uwierzyła w ich zapewnienia i postanowiła iść za ciosem, zakładając Vloga, na którym będzie rozwijała swoją pasję i przy okazji być może zdobędzie nowe rzesze zwolenników.

Poniżej fragment pierwszego odcinka. Będziesz oglądać kulinarne poczynania Justyny Żyły w internecie? 

Justyna Żyła założyła kanał kulinarny na Youtube
Fot. Screen/Youtube

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.