Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła założyła kanał na Youtube! Jakie nagrania będzie na nim publikowała?

Znamy szczegóły!

Konrad Szczęsny 26 sierpnia 2018 18:45
Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla

Była sesja w magazynie Playboy zatytułowana „Góralu, czy Ci nie żal?”, publiczne pranie rodzinnych brudów na Instagramie a teraz przyszedł czas na... kanał na Youtube! Justyna Żyła nie daje o sobie zapomnieć polskim internautom. Do sieci trafił właśnie zwiastun krótkiego filmiku, który ma być zapowiedzią działalności Justyny w Internecie. 

Justyna Żyła założyła kanał na Youtube UwaŻyła

W krótkim, dwudziestosekundowym fragmencie widzimy żonę Piotra Żyły, przygotowującą potrawę na tle malowniczych gór. Z opublikowanego w sieci filmiku możemy dowiedzieć się, że Justyna Żyła zdecydowała się zatytułować swój kanał na Youtube UwaŻyła. Internauci docenili jej pomysłowość i stwierdzili, że „jeśli nie wyszło w małżeństwie to może chociaż gołąbki się udadzą”. 

Dokładna premiera odcinka nie jest jeszcze znana, ale można domyślić się, że nastąpi to w ciągu najbliższych dni.

Internauci o kanale Justyny Żyły na Youtube

Ci, którzy wnikliwie śledzili działalność Justyny Żyły na Instagramie nie są zaskoczeni takim obrotem sprawy. Żona polskiego skoczka często zamieszczała na swoim profilu zdjęcia mniej i bardziej wyszukanych potraw oraz dzieliła się sposobami na ich przygotowanie. Śledzący profil aspirującej celebrytki nie szczędzili jej pod fotografiami komplementów przekonując, że ma niebywały talent kulinarny.

Widocznie Justyna Żyła uwierzyła w ich zapewnienia i postanowiła iść za ciosem, zakładając Vloga, na którym będzie rozwijała swoją pasję i przy okazji być może zdobędzie nowe rzesze zwolenników.

Poniżej fragment pierwszego odcinka. Będziesz oglądać kulinarne poczynania Justyny Żyły w internecie? 

Justyna Żyła założyła kanał kulinarny na Youtube
Fot. Screen/Youtube

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.