Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi!

Magda Mołek wychowuje synów zgodnie z własną intuicją. Tak wygląda jej życie po rozstaniu

"Ogarniam sama, tak jak mi wychodzi"

Aleksandra Frankowska 11 marca 2024 14:51
Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

W zeszłym tygodniu Magda Mołek poinformowała, że jej małżeństwo zakończyło się po 13 latach. Wraz z mężem Maciejem Taborowskim zdecydowała się na rozwód. Teraz w wywiadzie dla Aleksandry Kwaśniewskiej, opowiedziała o tym, jak wygląda jej życie po rozstaniu. Skupiła się również na relacji z dziećmi. Nie zabrakło bardzo osobistych zwierzeń.

ZOBACZ TEŻ: Demi Moore z córkami na afterparty Vanity Fair po Oscarach 2024

Magda Mołek o życiu po rozstaniu

Dziennikarka skupia się na codzienności i życiu tu i teraz. Podkreśliła, że nie zwraca zbytnio uwagi na to, że czas mija i widać to również w urodzie, a nie tylko na kartkach kalendarza.

"Nie mam na stałe w domu fryzjerki czy fryzjera, więc włosy ogarniam sama, tak jak mi wychodzi. Skupiam się na rozmówcy, a drugorzędną sprawą jest to, jak wyglądam" - mówiła.

Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Magda Mołek o dzieciach

W rozmowie Magda Mołek sporo uwagi poświęciła swoim dzieciom. Dziennikarka jest mamą 12-letniego Henryka i 6-letniego Stefana. Podkreśliła, że nie wie, w jaki sposób wychowywać chłopców na wrażliwych ludzi.

"Nie radzę sobie z tym. Jest parę książek na rynku, ale to jest wszystko teoria. Praktyka to jest zupełnie inny rozdział. (...) Ja wiem jedno: dzieci są takie jak my, wynoszą z tej przestrzeni, w której przebywają, swój pomysł na życie. Ja chcę, żeby oni widzieli mnie jako tę osobę, która zawsze staje po swojej stronie" - zwierzała się Magda Mołek w rozmowie z Olą Kwaśniewską.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Michał Koterski jest bratem stryjecznym aktora z filmu "Kogel-mogel". Karierę aktorską rozpoczął później niż on

Starszy syn, który rozumie już dużo więcej, nazwał swego czasu Mołek "Dobrą feministką". Jak przyznała w wywiadzie dziennikarka, odczytała to, jako "Dobrego człowieka".

Magda Mołek rozwodzi się z mężem

Po 13 latach małżeństwo dziennikarki z Maciejem Taborowskim dobiegło końca. Mołek poinformowała o tym za pośrednictwem swoich social mediów, prosząc jednocześnie o uszanowanie prywatności jej i jej bliskich, zwłaszcza dzieci. 

"Uprzedzając ewentualną medialną burzę, w trosce o spokój moich dzieci i najbliższych, chcę Was poinformować, że musiałam podjąć decyzję o rozwodzie z moim mężem. Proszę o uszanowanie tego trudnego momentu. Każde naruszenie moich dóbr osobistych, mojej prywatności, będzie niezwłocznie kierowane na drogę sądową. Te z Was, które są mi dziś życzliwe, proszę o wsparcie. Dziękuję Magda" - napisała.

Wywiad, jakiego udzieliła Oli Kwaśniewskiej był pierwszą rozmową po tej informacji.  

Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

[Tekst opublikowany na Viva Historie 14.03.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.