Demi Moore
Fot. MICHAEL TRAN/AFP/East News
O tym się mówi!

Demi Moore z córkami na afterparty Vanity Fair po Oscarach 2024

Cóż za drużyna!

Aleksandra Frankowska 11 marca 2024 14:27
Demi Moore
Fot. MICHAEL TRAN/AFP/East News

Demi Moore w tym roku pojawiła się jedynie na afterparty Vanity Fair. Najpewniej aktorka nie otrzymała zaproszenia na galę oscarową, co jednak nie powstrzymało ją przed pojawieniem się na czerwonym dywanie. Nie była również sama. Towarzyszyły jej trzy córki, Rumer, Scout oraz Tallulah. Która z nich prezentowała się najlepiej?

ZOBACZ TEŻ: Michał Koterski jest bratem stryjecznym aktora z filmu "Kogel-mogel". Karierę aktorską rozpoczął później niż on

Demi Moore z córkami na afterparty Vanity Fair

Aktorka pojawiła się na afterparty Vanity Fair w czekoladowej sukni z wycięciem na brzuchu. Mimo swojego wieku, Demi wciąż zachwyca urodą i figurą. Jej córki również wybrały stylizacje, wobec których nie można było przejść obojętnie. Rumer postawiła na pudrowy róż, Scout na odważne wzory, zaś najmłodsza Tallulah na tiul. Wszystkie wyglądały zjawiskowo. My dodatkowo widzimy niesamowite podobieństwo do ojca dziewczyn, Bruce'a Willisa. 

Demi Moore
Fot. MICHAEL TRAN/AFP/East News

Demi Moore bez zaproszenia na Oscary

Wychodzi na to, że w tym roku Demi Moore nie otrzymała zaproszenia na galę Oscarów. Aktorka jest stałą bywalczynią czerwonych dywanów, a jej nieobecność na gali świadczy tylko o tym, że nie została na nią zaproszona. Postanowiła jednak wybrać się na legendarne już afterparty w towarzystwie swoich trzech córek. Która stylizacja przypadła Wam najbardziej do gustu? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.