Justyna Żyła nowy kolor włosów 2021
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła jest zakochana! Gwiazda pokazała zdjęcie z partnerem

Kim jest jej ukochany?

Olga Figaszewska 9 sierpnia 2021 11:05
Justyna Żyła nowy kolor włosów 2021
Fot. Olga Majrowska

W życiu Justyny Żyły nie brakowało trudnych momentów. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda w końcu odnalazła szczęście i nie skupia się na przeszłości. Była żona Piotra Żyły jest zakochana i niedawno postanowiła podzielić się swoją radością z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Justyna Żyła opublikowała wyjątkowy kadr z ukochanym! 

Justyna Żyła na zdjęciu z partnerem 

Małżeństwo Justyny Żyły i Piotra Żyły rozpadało się na oczach mediów i fanów. Relacje między byłymi partnerami przez długi czas były mocno napięte. Teraz starają się układać swoje życie na nowo. Sportowiec od pewnego czasu jest w szczęśliwym związku.

,,Dzięki rozstaniu stałam się bardziej niezależna, bardziej pewna siebie. I bardziej odważna”, wspominała Justyn Żyła po rozwodzie w wywiadzie VIVY! Przyznawała wtedy, że jak każdej kobiecie, jej również brakuje miłości. A ta wkrótce miała stanąć u jej drzwi. 

Sprawdź też: Jak wygląda kuchnia w domu Justyny Żyły?

Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Justyna Żyła odnalazła miłość

Była uczestniczka Tańca z Gwiazdami podzieliła się na Instagramie zdjęciem z ukochanym. Wspólnie zapozowali do romantycznego kadru. Jednak twarz partnera została zasłonięta emotikonką serca. Kim jest ukochany Justyny Żyły? To na razie pozostaje tajemnicą.  Za to gwiazda nie szczędzi mu komplementów. 

,,Ja uwielbiam go. PS. Też chciałam być na zdjęciu", napisała pod fotografią. Można zauważyć, że wybranek Justyny Żyły jest bardzo wysokim mężczyzną. Przez to trudno było im zapozować do fotografii. 

Zobacz także: Justyna Żyła w mocnych słowach o byłym mężu

Justyna Żyła z nowym partnerem
Fot. InstaStories Justyny Żyły @justynazyla

Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Justyna Żyła w sesji VIVY!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.