Justyna Żyła nowy kolor włosów 2021
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła jest zakochana! Gwiazda pokazała zdjęcie z partnerem

Kim jest jej ukochany?

Olga Figaszewska 9 sierpnia 2021 11:05
Justyna Żyła nowy kolor włosów 2021
Fot. Olga Majrowska

W życiu Justyny Żyły nie brakowało trudnych momentów. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda w końcu odnalazła szczęście i nie skupia się na przeszłości. Była żona Piotra Żyły jest zakochana i niedawno postanowiła podzielić się swoją radością z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Justyna Żyła opublikowała wyjątkowy kadr z ukochanym! 

Justyna Żyła na zdjęciu z partnerem 

Małżeństwo Justyny Żyły i Piotra Żyły rozpadało się na oczach mediów i fanów. Relacje między byłymi partnerami przez długi czas były mocno napięte. Teraz starają się układać swoje życie na nowo. Sportowiec od pewnego czasu jest w szczęśliwym związku.

,,Dzięki rozstaniu stałam się bardziej niezależna, bardziej pewna siebie. I bardziej odważna”, wspominała Justyn Żyła po rozwodzie w wywiadzie VIVY! Przyznawała wtedy, że jak każdej kobiecie, jej również brakuje miłości. A ta wkrótce miała stanąć u jej drzwi. 

Sprawdź też: Jak wygląda kuchnia w domu Justyny Żyły?

Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Justyna Żyła odnalazła miłość

Była uczestniczka Tańca z Gwiazdami podzieliła się na Instagramie zdjęciem z ukochanym. Wspólnie zapozowali do romantycznego kadru. Jednak twarz partnera została zasłonięta emotikonką serca. Kim jest ukochany Justyny Żyły? To na razie pozostaje tajemnicą.  Za to gwiazda nie szczędzi mu komplementów. 

,,Ja uwielbiam go. PS. Też chciałam być na zdjęciu", napisała pod fotografią. Można zauważyć, że wybranek Justyny Żyły jest bardzo wysokim mężczyzną. Przez to trudno było im zapozować do fotografii. 

Zobacz także: Justyna Żyła w mocnych słowach o byłym mężu

Justyna Żyła z nowym partnerem
Fot. InstaStories Justyny Żyły @justynazyla

Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Justyna Żyła w sesji VIVY!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…