Justyna Żyła nowy kolor włosów 2021
Fot. Olga Majrowska
Metamorfozy gwiazd

Justyna Żyła ostro zaszalała u fryzjera!

Już nie jest blondynką!

Redakcja VIVA! 15 lutego 2021 13:30
Justyna Żyła nowy kolor włosów 2021
Fot. Olga Majrowska

Justyna Żyła zyskała popularność najpierw jako żona znanego skoczka, a potem jako uczestniczka Tańca z gwiazdami. Choć jej występy nie należały do najbardziej udanych, zyskała sporą sympatię widzów, którzy teraz chętnie obserwują ją na Instagramie. Jej konto ma już ponad 97 tysięcy fanów i ta liczba nadal rośnie! To właśnie poprzez Instatories gwiazda najchętniej pokazuje fragmenty ze swojego życia prywatnego. Ostatnio pochwaliła się nowym kolorem włosów! Jak teraz wygląda?

Justyna Żyła została brunetką

Justyna Żyła odkąd pojawiła się w świecie show-biznesu miała niemal ten sam kolor włosów – blond. Raz była mocno tleniony, raz trochę ciemniejszy, ale zawsze pozostawała po jasnej stronie mocy. Teraz jednak się to zmieniło i na stories gwiazda opublikowała zdjęcie po totalnej metamorfozie. Aż trudno ją rozpoznać!

Nowy kolor włosów Justyny Żyły 2021 Instagram
Fot. Instagram@justynazyla

Jak widać zmiana w brunetkę jest szokująca. Gdyby nie to, że zdjęcie pojawiło się na jej Instagramie trudno było uwierzyć, że to Justyna! Ale naszym zdaniem prezentuje się świetnie. Ciemny odcień włosów sprawił, że proste uczesanie nabrało charakteru, a uroda gwiazdy została podkreślona. Naszym zdaniem ta metamorfoza to strzał w 10! Na razie nie wiemy, jak na zmianę wizerunku zareagowali jej fani, ale podejrzewamy, że się z nami zgodzą. Ciekawe, czy ktoś będzie za powrotem blondu?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Justyna (@justynazyla)

Co ciekawe, na zdjęciu Justyna Żyła napisała też, uprzedzając zapewne pytania obserwatorów, że nie powiększała sobie ponownie ust. A efekt na zdjęciu to echo choroby. Warto przypomnieć, że celebrytka wcześniej chętnie mówiła o tym, z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzysta, a nawet pokazywała zdjęcia z gabinetu!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…