Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
Metamorfozy gwiazd

Justyna Żyła znów poddała się zabiegowi medycyny estetycznej!

Co postanowiła upiększyć?

Marta Cieplak 8 stycznia 2020 10:30
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Justyna Żyła, była żona Piotra Żyły, po rozstaniu z mężem sama stała się osobą publiczną. Wystąpiła nawet w Tańcu z gwiazdami, dzięki któremu zyskała ogromną popularność. Justyna prowadzi też swoje konto na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się z fankami przepisami na zdrowe dania, a także dość otwarcie mówi o tym, jak o siebie dba. Ostatnio na instastories pokazała nagranie, w którym bardzo dokładnie opisuje, jaki zabieg wykonała ostatnio w gabinecie medycyny estetycznej!

Jakie zabiegi medycyny estetycznej robi sobie Justyna Żyła?

Okazuje się, że Justyna Żyła zdecydowała się na wyrównanie konturu ust i nawilżenie ich za pomocą kwasu hialuronowego. Jak sama twierdz zabieg był bezbolesny, choć z powodu niskiego progu bólu, skorzystała ze znieczulenia dentystycznego.

Polecam wszystkim! Nic mnie nie bolało – powiedziała na instastories.

Widziice różnicę? Efekt jest świetny, bo bardzo naturalny!

Była żona znanego skoczka przyznała też, że:

Teraz czuję się bardzo kobieco. Usta są miękkie i delikatne. Nawet bez szminki, tylko pomalowane balsamem wyglądają efektownie.

33-latka przestrzegała też swoje fanki przed chodzeniem do salonów, które taką usługę oferują po bardzo niskich cenach, bo może to oznaczać, że nie mają doświadczonych lekarzy. Dlatego radziła podczas instastories, by kobiety wybierały tylko rekomendowane salony i gabinety medycyny estetycznej, gdzie pracują wykwalifikowani specjaliści. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.