Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
domy gwiazd

Jak wygląda kuchnia w domu Justyny Żyły?

To tu Żyła przygotowuje swoje słynne dania!

Redakcja VIVA! 26 kwietnia 2021 15:30
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Po trudnym rozstaniu z Piotrem Żyłą Justyna bardzo mocno zaangażowała się w pasję jaką jest dla niej gotowanie. Na swoim profilu na Instagramie była żona słynnego polskiego skoczka narciarskiego regularnie publikuje zdjęcia smakowicie wyglądających potraw. Jej profil obserwuje już prawie 100 000 followersów, a dania, które przygotowuje cieszą się wielką popularnością. Oczywiście Justyna ma w swoim domu doskonałe warunki do rozwijania swojej pasji. Jej kuchnia jest przestronna i znakomicie wyposażona. Jak wygląda wnętrze?

Zobacz także: Jak wygląda dom Justyny Żyły?

Kuchnia w domu Justyny Żyły jest funkcjonalna i przestronna

Kuchnia Justyny Żyły połączona jest z jadalnią. Otwarta przestrzeń daje wrażenie przestronności i zarazem jest bardzo funkcjonalna. Niezwykle istotnym elementem jest duża wyspa, której blat służy Justynie za przestrzeń roboczą podczas gotowania. Często to właśnie tu powstają też zdjęcia, które później możemy podziwiać na Instagramie gwiazdy. Jak urządzona została kuchnia? Pomieszczenie zostało zaaranżowane w klasycznym stylu. Szafki są białe, a ich boczne ściany i blaty wykonane z ciemnobrązowego drewna. Ciekawym elementem w kuchni jest duża, dwuskrzydłowa lodówka.
 

Zobacz także: Justyna Żyła w mocnych słowach o byłym mężu

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.