Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
Metamorfozy gwiazd

Justyna Żyła poddała się kolejnemu zabiegowi upiększającemu!

Co zmieniła tym razem?

Marta Cieplak 8 maja 2021 18:30
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Justyna Żyła zyskała w Polsce popularność najpierw jako żona jednego z najlepszych skoczków, a potem jako uczestniczka show Polsatu Tańca z gwiazdami. Jej występy co prawda nie należały do najbardziej udanych, jednak i tak zyskała ogromną sympatię widzów, którzy teraz wiernie jej kibicują i obserwują ją na Instagramie. Teraz góralka jest bardzo aktywna i na swoim koncie często chwali się nowymi przepisami kulinarnymi, a także sekretami dotyczącymi swojej urody. Chętnie pokazuje nawet zdjęcia z zabiegów medycyny estetycznej, bo nie ukrywa, że z niej korzysta! Teraz znów wybrała się do kliniki i zdradziła, co poprawiła w swojej twarzy.

Zobacz także: Jak wygląda kuchnia w domu Justyny Żyły?

Justyna Żyła - zabiegi medycyny estetycznej

Najpierw poddała się zabiegom odmładzającym z użyciem radiofrekwencji, a potem podjęła decyzję o powiększeniu ust. 

Mówię o tym głośno i się nie wstydzę, że korzystam z estetyki. Jest to czas dla mnie, abym zadba o swój wygląd. Przede wszystkim moja specjalistka skupia się na poprawieniu jędrności skory, wyrównaniu kolorytu. Wykonujemy zabiegu pielęgnacyjne i regeneracyjne, napisała.

Teraz z kolei pokazała zdjęcia z kolejnego zabiegu, tym razem dotyczącego delikatnej okolicy oczu. 

Justyna Żyła nowy zabieg na twarz
Fot. Instagram/ Justyna Żyła

Chodzi dokładnie o zabieg z użyciem PB Serum na bazie kwasu hialuronowego. Jak czytamy na stroie producenta, wskazaniem do podania tego preparatu poprzez iniekcję są: obrzęki, zwłaszcza jeśli są związany ze zwłóknieniem, a także utrata jędrności tkanki wokół oczu, a także worki pod oczami. Na razie nie widzimy efektów, ale na pewno niedługo Justyna Żyła pokaże nowe zdjęcia z upiększonym spojrzeniem!

Na drugim zdjęciu z kliniki widać też, że gwiazda po raz kolejny delikatnie przyciemniła włosy!

Justyna Żyła nowy kolor włosów brunetka
Fot. Instagram/ Justyna Żyła

Naszym zdaniem w tym kolorze wygląda świetnie! A wy wolicie ją w ciemniejszych włosach czy jednak w klasycznym blondzie?

Zobacz także: Justyna Żyła uderza w byłego męża i jego nową partnerkę. Znów publicznie pierze brudy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Justyna (@justynazyla)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.