Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
Metamorfozy gwiazd

Justyna Żyła poddała się kolejnemu zabiegowi upiększającemu!

Co zmieniła tym razem?

Marta Cieplak 13 lipca 2021 13:30
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Justyna Żyła zyskała w Polsce popularność najpierw jako żona jednego z najlepszych skoczków, a potem jako uczestniczka show Polsatu Tańca z gwiazdami. Jej występy co prawda nie należały do najbardziej udanych, jednak i tak zyskała ogromną sympatię widzów, którzy teraz wiernie jej kibicują i obserwują ją na Instagramie. Teraz góralka jest bardzo aktywna i na swoim koncie często chwali się nowymi przepisami kulinarnymi, a także sekretami dotyczącymi swojej urody. Chętnie pokazuje nawet zdjęcia z zabiegów medycyny estetycznej, bo nie ukrywa, że z niej korzysta! Teraz znów wybrała się do kliniki i zdradziła, co poprawiła w swojej twarzy.

Zobacz także: Jak wygląda kuchnia w domu Justyny Żyły?

Justyna Żyła - zabiegi medycyny estetycznej

Justyna Żyła jest jedną z tych gwiazd, które chętnie pokazują i opisują, z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystają. W ten sposób może pokazać swoim fankom, jak zatrzymać młodość na dłużej! Najpierw poddała się zabiegom odmładzającym z użyciem radiofrekwencji, a potem podjęła decyzję o powiększeniu ust. 

Mówię o tym głośno i się nie wstydzę, że korzystam z estetyki. Jest to czas dla mnie, abym zadba o swój wygląd. Przede wszystkim moja specjalistka skupia się na poprawieniu jędrności skory, wyrównaniu kolorytu. Wykonujemy zabiegu pielęgnacyjne i regeneracyjne, napisała.

Teraz z kolei pokazała zdjęcia z kolejnego zabiegu, tym razem dotyczącego delikatnej okolicy oczu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Justyna (@justynazyla)

Dziś 🙃 Najmocniejsza mezoterapia pod oczy, z pomocą której pozbędziesz się zmęczonego wyglądu. Twarz, oczy bezwzględnie zniszczy cienie pod oczami, nawilży i zwalczy drobne zmarszczki. Wygładzi i zliftinguje skórę pod oczami. Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu! 

Jednak zanim poddała się zabiegowi polegającym na ostrzykiwaniu tej delikatnej okolicy, zdecydowała się na znieczulenie specjalistycznym kremem. Dzięki temu cała procedura była niemal bezbolesna.

To zresztą nie pierwszy zabieg pod oczy jaki miała wykonywany. Kilka miesięcy temu skorzystała z PB Serum:

Justyna Żyła nowy zabieg na twarz
Fot. Instagram/ Justyna Żyła

Chodzi dokładnie o zabieg z użyciem PB Serum na bazie kwasu hialuronowego. Jak czytamy na stronie producenta, wskazaniem do podania tego preparatu poprzez iniekcję są: obrzęki, zwłaszcza jeśli są związany ze zwłóknieniem, a także utrata jędrności tkanki wokół oczu, a także worki pod oczami. Na razie nie widzimy efektów, ale na pewno niedługo Justyna Żyła pokaże nowe zdjęcia z upiększonym spojrzeniem!

Zobacz także: Justyna Żyła uderza w byłego męża i jego nową partnerkę. Znów publicznie pierze brudy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Justyna (@justynazyla)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.