O NICH JEST GŁOŚNO

Justyna i Piotr Żyłowie doszli do porozumienia w sprawie opieki nad dziećmi

To przełom w ich relacji!

Olga Figaszewska 7 lipca 2018 15:55
Piotr Żyła, Justyna Żyła, dzieci Piotra Żyły
Fot. Facebook @Piotr Żyła

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, w relacji Justyny i Piotra Żyłów nastąpił przełom!  Para doszła do porozumienia w sprawie opieki nad dziećmi. Czy to koniec medialnej batalii?

Rozwód Justyny i Piotra Żyłów

Kilka miesięcy temu wszyscy usłyszeli o rozpadzie ich małżeństwa. Na początku czerwca Justyna Żyła poinformowała, że Piotr złożył pozew o rozwód, w którym domagał się również podziału majątku. Nie dało się ukryć, że relacja między partnerami jest napięta. 

„Nie powinnam wypowiadać się w mediach na temat męża, ponieważ od jego prawników dostałam pismo, w którym on mi tego zabrania”, powiedziała niedawno żona skoczka w rozmowie dla Twojego Imperium.

Jednak Justyna Żyła nie chce, by dzieci 11-letni Kuba i 6-letnia Karolina utraciły kontakt z ojcem. Para postanowiła porozumieć się w sprawie opieki nad pociechami. Dwa razy w tygodniu dzieci spędzają czas z Piotrem, a kiedy wyjeżdża na zgrupowania, opiekę przejmuje Justyna Żyła. 

„Ostatnio spotkaliśmy Piotra, gdy przyjechał do domu po swoje pociechy. Justyna wyszła z nimi do Piotra i pomogła usadowić się im w samochodzie”, czytamy w Super Expressie. Podobno skoczkowie towarzyszyła mama, która jest pośrednikiem w rozmowach między Piotrem i Justyną. 

Justyna Żyła FB
Fot. Instagram

Piotr Żyła, Justyna Żyła FB

 

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Kinga Rusin o tym, dlaczego w obronie środowiska wyjdzie nawet na barykady, a także Michał Piróg o życiu w stylu eko...