jak wyglada co dzis robi fabiennie wisniewska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Jak dziś wygląda córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego? Fabienne zachwyca urodą!

Podobna do rodziców?

Aleksandra Andrzejak 23 maja 2021 11:57
jak wyglada co dzis robi fabiennie wisniewska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Michał Wiśniewski aktywnie prowadzi swój Instagram. Często pokazuje kadry z prywatnego życia. Swój profil na Instagramie prowadzi też Fabienne - córka Michała i Mandaryny. Niesamowite jak zmieniła się przez lata!

Fabienne Wiśniewska: córka Michała Wiśniewskiego

Fabienne Wiśniewska jest córką Michała Wiśniewskiego i Mandaryny. Owocem ich związku jest dwójka dzieci Fabienne i Xavier. Xavier jest o rok starszy od siostry. W tym roku zdał prawo jazdy i już dostał swój pierwszy samochód. Fabienne w tym roku kończy 18 lat.

jak wyglada fabiennie wisniewska
Fot. Piotr WYGODA/East News

Mandaryna z córką Fabienne, 2011

Michał Wiśniewski jest również ojcem 14-letniej Etiennette oraz 12-letniej Vivienne, których mamą jest piosenkarka Anna Świątczak. Teraz jest w związku z Polą i niedawno na świat przyszedł najmłodszy syn wokalisty -  Falco Amadeus. Michał w wywiadach podkreśla, że wszystkie jego dzieci świetnie się ze sobą dogadują. Niedawno na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcie, na którym widać jak Fabienne przytula najmłodszego brata. 

Zobacz także: Michał Wiśniewski snuje plany o szóstym dziecku. Artysta ma w związku z nim jedno marzenie

Fabienne Wiśniewska: jak dziś wygląda?

Fabienne również ma profil na Instagramie, chociaż nie widnieje na nim zbyt wiele zdjęć, bez wątpienia można dostrzec jak córka wokalisty się zmieniła. Niewątpliwie odziedziczyła urodę po mamie. W wywiadzie dla Plejady Mandaryna opowiedziała o zainteresowaniach córki. Fabienne fascynuje artystyczny świat. Poza tym, że wraz z mamą występowała na scenie ciągnie ją też do rysunku i malarstwa. Marta jest bardzo szczęśliwa, że udało jej się zaszczepić w dzieciach miłość do tańca. Z dziećmi łączy ją wyjątkowa relacja. Są prawdziwymi przyjaciółmi: „Uważam, że wychowanie dzieci nie powinno opierać się na nakazach i zakazach, tylko na rozmowach, zaufaniu i jakimś rodzaju przyjemnego porozumienia” - podsumowała Marta. 

Zobacz także: Michał Wiśniewski pokazał romantyczne zdjęcia z piątą żoną. Takie były początki ich związku

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?