Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski snuje plany o szóstym dziecku. Artysta ma w związku z nim jedno marzenie

W styczniu lider Ich Troje został tatą po raz piąty

Rafał Kowalski 31 marca 2021 14:46
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Xavier, Fabienne, Etiennette, Vivienne i w końcu Falco. Od stycznia 2021 roku Michał Wiśniewski jest już ojcem piątki dzieci. Najmłodsze to owoc związku piosenkarza z żoną Polą. Para ma pełne ręce roboty przy opiece nad dwumiesięcznym synkiem, ale lider Ich Troje wspomniał już w sieci o… kolejnym potomku.

Michał Wiśniewski o szóstym dziecku

Kilkanaście godzin temu na Instagramie gwiazdora pojawiła się fotografia, na której pozuje on w stroju lekarza. W ten sposób Michał Wiśniewski chciał nawiązać do tego, jak w pandemii wyglądała jego rola jako przyszłego ojca. „W sumie można powiedzieć, że "dr" Wiśniewski konsultował żonę na e-wizycie bo w tych czasach tatusiowie mogą wchodzić tylko na sam poród”, opowiedział w opisie zdjęcia ulubieniec publiczności.

Dalej ujawnił, że poród Falco miał miejsce w jednej z warszawskich klinik. Jej załoga spisała się na medal, ale i tak Michał Wiśniewski ma konkretne – niezwiązane ze stolicą - marzenie dotyczące następnego dziecka. „Chcieliśmy rodzić w Łodzi, ale tam tatusiom wstęp był już całkowicie wzbroniony. Może w przyszłości :-)”, napisał o mieście, z którego pochodzi, z nadzieją na kolejnego potomka.

Co oznacza imię Falco? Dlaczego tak nazwał syna Michał Wiśniewski

Przypomnijmy, że pełne imiona piątego dziecka lidera Ich Troje to Falco Amadeus. Na początku marca wokalista pokazał w sieci zdjęcie synka i wyjaśnił przy okazji, skąd pomysł na tak oryginalne imiona. „Mam na imię Falco od idola mojego taty. Nie, nie mógłbym się nazywać Świętopełek, bo nie pasowałbym do reszty ferajny. Dziękuję za pomoc rodzicom i za wszystkie cudowne prezenty! Jestem zdrowy i niczego mi nie brakuje”, brzmiał opis do fotografii.

Pod zdjęciem zamieszczono też tekst jednej z piosenek – Out of The Dark. Jej wykonawcą jest właśnie Falco- austriacki wokalista zmarły w 1998 roku, którego fanem był i jest Michał Wiśniewski. Z kolei drugie imię może odnosić się do innego utworu tego samego wykonawcy. Rock Me Amadeus.

Według stron internetowych zajmujących się znaczeniem imion Falco ma związek ze słowami „lśniący” i „obcy”. 

Czytaj też: Michał Wiśniewski pokazał romantyczne zdjęcia z piątą żoną. Takie były początki ich związku

Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…