Justyna Żyła i Tomasz Barański
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Iwona Pavlović nie szczędziła Justynie Żyle gorzkich słów!

Miała rację? Celebrytka pożegnała się wczoraj z „Tańcem z gwiazdami”...

Konrad Szczęsny 30 marca 2019 11:03
Justyna Żyła i Tomasz Barański
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Jej udział w show Polsatu od początku wzbudzał ogromne emocji. Jedni twierdzili, że obecność Justyny Żyły w stawce uczestników to promowanie jej na siłę i pytali, co osiągnęła, by znaleźć się w programie. Inni widzieli w niej kobietę po przejściach, która stara się ułożyć sobie życie na nowo. Jeszcze inni dodawali, że być może maksymalnie chce wykorzystać swoje pięć minut. Wczoraj celebrytka pożegnała się z programem, jednak sędziowie nie byli zgodni co do jej tanecznych popisów. Najbardziej ostry werdykt wydała oczywiście Iwona Pavlović...

Iwona Pavlović o Justynie Żyle w Tańcu z gwiazdami: celebrytka odpadła z programu

Choć w pierwszych odcinkach jurorzy byli zgodni co do tego, że umiejętności taneczne Justyny Żyły są mierne, tydzień temu to się zmieniło. Wtedy właśnie doszło do przełomowego momentu, w którym Iwona Pavlović uścisnęła rękę celebrytki.

„Po raz pierwszy twój taniec w końcu był do oglądania. To nie było najpiękniejsze, ale choreografia była sprytnie ułożona”, mówiła jurorka

Niestety, wczoraj Czarna mamba była zdecydowanie mniej przychylna, w odróżnieniu od Oli Jordan i Andrzeja Grabowskiego. Ucharakteryzowani na postaci z Harry'ego Pottera Justyna Żyła wraz z Tomaszem Barańskim wykonali walca wiedeńskiego.

„Justyna Żyła tańczy! Postęp jest duży. Tomek zrobił z Ciebie tancerkę, jest coraz lepiej. Musisz tylko popracować nad ramą, bo trochę wisisz na partnerze”, oceniła występ Ola Jordan. Andrzej Grabowski zdobył się na porównanie kulinarne i stwierdził, że była żona skoczka wyrasta pięknie jak ciasto drożdżowe i zakalców coraz mniej.

Na końcu wypowiedziała się Czarna mamba, która nie szczędziła celebrytce słów krytyki. „Wykonałaś maksymalną liczbę błędów. Oglądaliśmy chyba inne bajki. Dziś nie widzę postępu od zeszłego tygodnia. Walcz dalej”, oceniła ostro. Jury przyznało parze noty trzy, siedem oraz pięć, co dało łącznie 15 punktów.

Niestety, okazało się, że tym razem widzowie nie wysyłali chętnie smsów i Justyna Żyła oraz Tomasz Barański pożegnali się z programem... ku radości widzów!

Widzowie o Justynie Żyle w Tańcu z gwiazdami

Już w poprzednich tygodniach pojawiały się głosy dotyczące tego, że była żona skoczka powinna była odpaść. Nic dziwnego, że internauci przyjęli wczorajsze wyniki show z dużą ulgą.

„Ani do tańca, ani do różańca”, „Jakby nie zatańczyła najgorzej, to by nie odpadła a odpadła”, „Była bardzo sztywna, sama jest sobie winna”, pisaliście na naszym profilu na Facebooku.

Czym w najbliższym czasie zaskoczy nas Justyna Żyła? Przekonamy się zapewne niebawem  

Justyna Żyła i Tomasz Barański, „Taniec z gwiazdami”
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.