O TYM SIĘ MÓWI

Iwona Pavlović: „Po raz pierwszy twój taniec w końcu był do oglądania”

Gest jurorki zaskoczył Justynę Żyłę!

Olga Figaszewska 23 marca 2019 15:05

W czwartym odcinku Tańca z gwiazdami jak zwykle nie zabrakło emocji!  Z programem pożegnali się tym razem Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar. A jak tym razem poradziła sobie Justyna Żyła? Nie da się ukryć, że fani programu z zapartym tchem oczekiwali na jej występ! 

Justyna Żyła w czwartym odcinku Tańca z Gwiazdami: jak sobie poradziła? 

Bez wątpienia był to najlepszy występ Justyny Żyły. Podczas ostatniego odcinka tanecznego show zaprezentowała się znacznie lepiej niż w poprzednich odcinkach. Widać, że przykłada się do zadań, ale podczas występów na żywo zwyczajnie zjada ją stres! Rumba w wykonaniu byłej żony skoczka i Tomasza Barańskiego wywarł na jury pozytywne wrażenie. 

„Przełamałaś się, przełamałaś ten stres”, powiedział Andrzej Grabowski. „Wszyscy byli wczoraj na wagarach, ale ty nie! Widziałam dzisiaj, że tańczyłaś twarzą. Był feeling”, dodała Ola Jordan.

„Po raz pierwszy twój taniec w końcu był do oglądania. To nie było najpiękniejsze, ale choreografia była sprytnie ułożona”, mówiła Iwona Pavlović, która do tej pory nie oszczędzała celebrytki. Po tych słowach jurorka zrobiła coś, czego nikt się nie spodziewał. Podeszła do Justyny Żyły i Tomasza Barańskiego, uścisnęła dłoń blogerce i pogratulowała jej postępu. „Wiesz, że ocena nie będzie dobra!”, skomentowała na sam koniec. Para otrzymała 14 punktów i dzięki widzom przeszli do kolejnego odcinka tanecznego show. 

Justyna Żyła o ocenach jury i geście Iwony Pavlović

Justyna Żyła i Tomasz Barański nie ukrywają, że ciepłe słowa od ekspertów bardzo ich ucieszyły. Ale dla byłej żony skoczka nie są istotne same punkty. Najbardziej cieszy ją, że udało się opanować stres. 

„Może niecałkowicie na luzie, bo nie da się całkiem odciąć emocji i presji, którą sam też trochę na siebie nałożyłam, ale cieszę się, że udało mi się zawalczyć ze swoimi emocjami”, mówiła Justyna Żyła w rozmowie z Jastrząb Post. Jednak zaskoczył ją gest Iwony Pavlović. 

,,Było to bardzo miłe. Nie spodziewałam się tego i zapamiętam na bardzo długo. Dla mnie istotne było to, co powiedziała, a nie ile punktów dała", podkreśliła. 

Iwona Pavlović o postępach Justyny Żyły i spontanicznym geście 

W rozmowie z dziennikarzem Jastrząb Post nie ukrywa, że to dzięki głosom telewidzów Justyna Żyła wciąż może występować w programie.

,,Ja wyraziłam swoją opinię poprzez pokazanie oceny, a publiczność przed telewizorami ma prawo do SMS i to jest równe prawo. Rzeczywiście lubimy bronić tych słabszych, czy to dobrze, czy to źle to nie wiem, pewnie socjologowie mogliby na ten temat się wypowiadać, ale ja widzę taką lekką prawidłowość i że my Polacy potrafi stanąć w obronie tych uciśnionych. A że Justynę państwo uważają uciśnioną przeze mnie, no to jej bronią, ale mają takie prawo", wytłumaczyła. 

Jurorka przyznała, że jej gest był całkowicie spontaniczny! ,,Byłam bardzo ciekawa jak ona zatańczy. I rzeczywiście, jako człowiek, jako kobieta szkoda mi jej było. Bo uważam, że była niesamowicie bezradna. (...) I jak tak zobaczyłam, że dała radę, to powiedziałam sobie: Boże kobieto, przytul tą dziewczynę. Niech ona sobie odetchnie trochę, bo pewnie na samą myśl Czarna Mamba nogi jej się trzęsą. Ale rzeczywiście drodzy Państwo, cała dygotała", dodała. 

A Wam, jak podobała się rumba w wykonaniu Justyny Żyły i Tomasza Barańskiego?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.