Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Halina Mlynkova zaręczyła się? Na jej palcu błyszczy nowy pierścionek   

Niedawno została mamą małego Leo. Czy teraz zdecydowała się na kolejny krok?

Damian Brillowski 21 września 2021 13:03
Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

Jej życie prywatne od zawsze budziło ogromne zainteresowanie. Pierwszym mężem Haliny Mlynkovej był aktor i dziennikarz Łukasz Nowicki, z którym doczekała się syna Piotra. Para rozstała się w 2012 roku. Już rok później serce kobiety skradł czeski producent muzyczny Leszek Wronka. Ich ślub odbył się 14 lutego 2015. Szczęście pary nie trwało zbyt długo i po pięciu latach małżeństwo dobiegło końca. Dziś Halina Mlynkova układa sobie życie u boku Marcina Kindli. Para właśnie doczekała się pierwszego wspólnego dziecka, a na palcu kobiety zabłysnął piękny pierścionek, czyżby zaręczynowy?

Kim jest Marcin Kindla, nowy partner Haliny Mlynkovej?

Nowym wybrankiem Haliny Mlynkovej jest 41. letni wokalista, autor piosenek i producent muzyczny Marcin Kindla. Wraz z bratem Robertem założyli w rodzinnym mieście w Świętochłowicach grupę muzyczną Kindla. 19 lat temu ukazał się ich debiutancki album "Niebo bez gwiazd". W 2011 roku zespół zawiesił działalność, a Marcin Kindla postawił na solową karierę. Sukces osiągnął współpracując z Piotrem Kupichą. Ich wspólna piosenka "Jeszcze się spotkamy" trafiła do finałowego grona "SuperPremier" na festiwalu w Opolu. Udało im się również z tym utworem zdobyć pierwsze miejsce na Festiwalu Piosenki Krajów Nadbałtyckich w 2012 roku. Producent muzyczny znany jest też z tego, że skomponował piosenkę "Więcej, jeśli się da", która pojawiła się w czołówce serialu "Rodzinka.pl". Utwór był wykonywany przez lidera zespołu Feel.

Ponadto Marcin Kindla współpracował z takimi gwiazdami muzyki jak Ewa Farna, Andrzej Rybiński czy Jacek Stachurski, pisząc dla nich teksty piosenek. ​​Z kolei ze swoją ukochaną Haliną Mlynkovą pracowali wspólnie przy najnowszym utworze piosenkarki "Zanim stracisz".

Wokalista, podobnie jak jego wybranka serca również ma za sobą rozwód. Jego byłą żoną jest prezenterka Telewizji Silesia Patrycja Tomaszczyk-Kindla. Para doczekała się syna Nikodema. 

Czytaj także: Halina Mlynkova: „To zrozumie tylko kobieta, dla której bycie mamą staje się nieosiągalne”

Halina Mlynkova i Marcin Kindla powitali na świecie syna Leo

Fani piosenkarki dowiedzieli się o jej nowym partnerze pod koniec 2020 roku, gdy media obiegły zdjęcia paparazzi, na których zakochani zostali przyłapani podczas wspólnych zakupów. Para znajdowała się wtedy w ferworze kupowania dekoracji do ich wspólnego gniazdka. Zakochani w żaden sposób nie potwierdzili rewelacji medialnych o łączącym ich uczuciu. Z oficjalną informacją o tym, że tworzą związek, czekali przeszło pół roku. 

Dopiero w trakcie wizyty w programie „Pytanie na śniadanie” na początku maja tego roku, piosenkarka zdradziła, że wraz z partnerem Marcinem Kindlą spodziewają się dziecka. „Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Myślę, że będzie fajnie. Fajnie, że Piotrek będzie miał rodzeństwo, choć będzie między nimi spora różnica wieku”. Tym samym potwierdziła krążące od kilku miesięcy spekulacje o jej nowym związku a jednocześnie ujawniła swój błogosławiony stan.

Dwa miesiące później, Halina Mlynkova za pośrednictwem Instagrama wyjawiła, że jej rodzina powiększyła się. Piosenkarka urodziła synka, któremu rodzice nadali imię Leo.

„Kochani! We wtorek 29.06 o godzinie 9:05 w Szpitalu św. Anny w Piasecznie pod okiem cudownego dr Kuźlika przyszedł na świat LEO. Jeszcze teraz, kiedy to piszę lecą mi łzy szczęścia! Z całego serca dziękuję za 9 miesięcy opieki nad maluchem dr Kuźlikowi oraz całemu personelowi ze szpitala św. Anny za każdą chwilę, uwagę i profesjonalność w czasie naszego pobytu. Jesteśmy już wszyscy razem i to napełnia nas szczęściem! Leo dołączył do cudownej drużyny swoich braci Piotrka i Nikodema”, wyznała pełna wdzięczności matka chłopca. 

Czytaj także: Halina Mlynkova o nieudanym małżeństwie: „Byłam zmęczona kolejną taką sytuacją”

Halina Mlynkova już po zaręczynach?

Kolejnym krokiem ku szczęściu pary mogą być... zaręczyny. Czy tak faktycznie się stało w przypadku wokalistki i producenta muzycznego?

Od niedawna na palcu Haliny Mlynkovej lśni piękny pierścionek. Gwiazda zapytana przez dziennikarza „Super Expressu” o to, czy jest zaręczona, udzieliła wymijającej odpowiedzi, nie potwierdzając czy to prawda, ale też nie zaprzeczając jakoby tak nie było. „Owińmy to mgłą tajemnicy”, figlarnie skomentowała temat piosenkarka. 

Co ciekawe, gwiazda mogła sobie pozwolić na szybki powrót do pracy po porodzie, ponieważ jej syn jest bardzo grzecznym dzieckiem. „Cieszę się, że mogę godzić pracę z opieką nad dzieckiem. Leo jest przeuroczy i przekochany. Daje nam pospać, bo bardzo długo śpi. Kiedy pracuję, zostaje pod opieką mojej mamy.”, zachwala uroki macierzyństwa świeżo upieczona mama. 

Piosenkarka już po dwóch miesiącach od urodzenia syna zaprezentowała na scenie zgrabną sylwetką. Smukłą figurę zawdzięcza temu, iż karmi dziecko piersią. „Wyglądam tak, bo cały czas karmię syna. Świadkami są moi znajomi, którzy widzą jak dużo zjadłam, a kilogramy same lecą w dół. Posiadanie dziecka, to same plusy nic tylko dzieci rodzić”, dumnie wyznaje matka chłopca. 

Trzeba przyznać, że Halina Mlynkova po ciąży prezentuje się zjawiskowo. Miłość do partnera i dwóch synów zdecydowanie jej służy!  

Czytaj także: Halina Mlynkova pierwszy raz tak szczerze o nowym związku: „Składam swoje życie na nowo”

Halina Mlynkova w 2. ciąży
Fot. Artur BARBAROWSKI/East News
Halina Mlynkova z synem, Piotrem Nowickim, 2009 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Halina Mlynkova z synem Piotrem Nowickim, 2009 rok

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.