Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Halina Mlynkova: „To zrozumie tylko kobieta, dla której bycie mamą staje się nieosiągalne

Wokalista zdobyła się na szczere wyznanie

Olga Figaszewska 6 maja 2021 07:41
Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

Niedawno Halina Mlynkova podzieliła się z fanami cudowną nowiną. Wokalistka po raz drugi zostanie mamą. Dziś nie ukrywa już swojego szczęścia. Gwiazda w nowym wpisie na Instagramie zdobyła się na osobiste wyznanie. Halina Mlynkova przyznała, że w pewnym momencie straciła nadzieję, że jej marzenie się spełni. W poruszającym poście poruszyła temat późnego macierzyństwa. Zaapelowała do kobiet, by walczyły o marzenia. „Decydujcie o sobie same!”, dodała. 

Malina Mlynkova po raz drugi zostanie mamą

Halina Mlynkova wraz z ukochanym, Marcinem Kindlą powitają na świecie swoją pociechę. To drugie dziecko gwiazdy. Wokalistka jest mamą 17-letniego Piotra. Gwiazda nie ukrywa w najnowszym poście, że w pewnym momencie, po ukończeniu 40. roku życia, porzuciła marzenia o drugim dziecku. To był dla niej bolesny czas i silnie przeżywała towarzyszące jej wówczas emocje.

„Swoją 40-tkę przepłakałam. Cały dzień, od rana łzy same płynęły mi po policzkach... Jestem marzycielką i romantykiem - czasem stąpającym po ziemi, ale zazwyczaj w kryzysowych sytuacjach. Dawałam sobie zadania i limity czasowe. Niektóre z nich kończyły swój termin ważności. Było już za późno, bo to nie ten wiek, co ludzie powiedzą itp. I nagle się okazało, że ten limit się zakończył, a mi nie spełniło się marzenie, które staje się bardzo bolesne w sercu. To zrozumie tylko kobieta, dla której bycie mamą staje się nieosiągalne ze względu na różne zdrowotne lub życiowe sytuacje. Nikt inny nie jest w stanie zrozumieć tego uczucia”, pisała.

Gwiazda zdecydowała wtedy, że skupi się na rozwoju swojej kariery. Nie zdawała sobie jeszcze sprawy z tego, że los ma zupełnie inne plany. „Nabrałam głębokiego powietrza drugiego dnia, powiedziałam - dość tego i zaczęłam dalej żyć, z myślą, że oprócz macierzyństwa jest jeszcze mnóstwo wspaniałych rzeczy, które chcę w życiu zrobić. Wróciłam do intensywnego koncertowania, skupiłam się na muzyce, tekstach, rozmowach o sztuce, otworzyłam sklep internetowy, zaczęłam intensywnie wspierać kobiety w potrzebie i byłam szczęśliwa”, dodawała.

Sprawdź też: Halina Mlynkova opowiedziała o relacji z synem. Piotr Nowicki idzie w ślady rodziców? 

Halina Mlynkova, Viva! grudzień 2013
Fot. Agata Pospieszyńska/AF PHOTO

Halina Mlynkova o spełnionym marzeniu

Niespodziewanie spełniło się jej marzenie. Halina Mlynkova apeluje do kobiet, by nigdy nie porzucały swoich pragnień ze względu na limity, które same przed sobą stawiają i nie pozwalały, by ich szczęście było zależne od oczekiwań społeczeństwa czy podlegało krytyce.

„A potem, nagle, moje życie przyniosło mi niespodziankę, której się już nie spodziewałam. I wiecie co? Totalnie zmieniłam zdanie na temat limitów. Moje drogie! Nie ma żadnych! Wszystko jest w naszych głowach! Co z tego - co powiedzą ludzie! Za stara? Na co? Na szczęście? Bo kto tak powiedział? Czegoś nam nie wolno lub nie wypada? Mam wrażenie, że codziennie świat zachowuje się tak, że nie wypada - więc mi wypada! Nikogo nie krzywdząc, żyjąc swoje pięć minut na ziemi, otoczona kochającymi ludźmi i poczuciem, że nie marnuję ani chwili jakże cennego życia. Jak mówił mi zawsze producent Wiktor Kubiak: "Pamiętaj - in the end of the day zawsze jesteś sama!". Pamiętam i dziękuję za tę cenną lekcję... Decydujcie o sobie same!”, zakończyła wpis.

Wpis wokalistki spotkał się z ogromnym odzewem ze strony jej fanów. W komentarzach internauci dziękowali Halinie Mlynkovej za te słowa i wsparcie. „Trzeba walczyć o swoje marzenia i szczęście. Nigdy nie uszczęśliwisz wszystkich, zawsze będzie jakieś ALE, dlatego ważne aby samemu być szczęśliwym”, „Dziękuję. Te słowa były mi potrzebne. Bardzo ”, „Wszystko zaczyna się w naszych głowach!  dużo zdrowia i miłości”, czytamy.  

Zobacz też: Halina Mlynkova: „Uratowała nas współczesna medycyna. Gdyby nie lekarze, myślę, że nas by nie było...” 

Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.