Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, Leszek Wronka, VIVA! grudzień 2013, 26/2013
Fot. Agata Pospieszyńska/AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Halina Mlynkova: ,,Od dawna jestem bez jakichkolwiek zobowiązań"

Wokalistka zabrała głos w sprawie rozwodu

Olga Figaszewska 5 października 2020 09:45
Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, Leszek Wronka, VIVA! grudzień 2013, 26/2013
Fot. Agata Pospieszyńska/AF Photo

Pięć lat temu wzięli ślub. Jak niedawno podawał magazyn Flesz, małżeństwo Maliny Mlynkovej i Leszka Wronki przeszło do historii. Wokalistka długo nie komentowała ostatnich informacji. Teraz zdecydowała się przerwać milczenie?

Halina Mlynkova o relacji z Leszkiem Wronką

Niedawno w mediach pojawiły się spekulacje o rozstaniu Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki. Atmosferę podgrzał także utwór producenta pt. „Kochałaś na niby”.

„Miało być super, bo fajnie mieć wszystko, karierę, willę, może jeszcze dziecko. Cały czas uśmiech, pozy, makijaże, po co ci flesze? W końcu już kojarzę. Chyba nawet chwilę chciałaś być ze mną, ale byłaś gwiazdą, po prostu, nie żoną. Odeszłaś, zabrałaś dwie lampy, fotel. Wspólne marzenia zamieniłaś na hotel”, czytamy słowa piosenki.

Potem dziennikarze Flesza ustalili, że małżeństwo Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki przeszło do historii. Para podobno jest już po rozwodzie. „Halinie zależało na tym, by jak najszybciej zakończyć to małżeństwo, i nie chciała się szarpać z mężem o sprawy majątkowe”, mówił informator.

Para nie komentowała tych doniesień. Teraz Halina Mlynkova postanowiła odnieść się do ostatnich wydarzeń w swoim życiu i relacji z Leszkiem Wronką w programie Uwaga TVN.

„Mogę powiedzieć tyle, że od dawna jestem bez jakichkolwiek zobowiązań. Jesteśmy z Piotrkiem w Polsce już rok. Staram się tak wszystko wypośrodkować, żeby dać dorastającemu synowi jak najwięcej siebie. (...) Z drugiej strony spełniam własne marzenia”, wyznała w odpowiedzi na pytania o małżeństwo. 

Halina Mlynkova i Leszek Wronka w dniu swojego ślubu, 14 luty 2015 roku

Halina Mlynkova w ślubnej sukni i Leszek Wronka
Fot. East News

Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?