Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, Leszek Wronka, VIVA! grudzień 2013, 26/2013
Fot. Agata Pospieszyńska/AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Halina Mlynkova i Leszek Wronka już po rozwodzie? Magazyn ujawnił kulisy

Co na to wokalistka? Jej słowa dają do myślenia...

Konrad Szczęsny 28 września 2020 15:43
Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, Leszek Wronka, VIVA! grudzień 2013, 26/2013
Fot. Agata Pospieszyńska/AF Photo

O ich bajkowym ślubie pięć lat temu mówili wszyscy. Halina Mlynkova i Leszek Wronka wydawali się parą idealną. Niestety, jak donosi magazyn „Flesz”, małżeństwo pary przeszło do historii. Decyzja o rozwodzie miała zapaść już na pierwszej rozprawie. Co na te rewelacje piosenkarka? Jej słowa dają do myślenia...

Halinka Mlynkova i Leszek Wronka rozwiedli się kilka miesięcy temu?

Lawinę spekulacji uruchomiła informacja, że Halina Mlynkova wraz z synem Piotrem (ze związku z Łukaszem Nowickim) wraca do Polski. Kulisy tej decyzji nie były znane, jednak szybko zaczęto mówić, że w małżeństwie wokalistki z producentem Leszkiem Wronką nie dzieje się najlepiej. „Super Express” podał nawet, że artystka myśli o definitywnym zakończeniu sprawy i rozwodzie.

Sytuacji nie poprawił utwór o wymownym tytule „Kochałaś na niby”, który mężczyzna wydał jakiś czas temu. Jego tekst jest niezwykle sugestywny i internauci w komentarzach nie mają wątpliwości, że odnosi się do relacji z Polką.

„Miało być super, bo fajnie mieć wszystko, karierę, willę, może jeszcze dziecko. Cały czas uśmiech, pozy, makijaże, po co ci flesze? W końcu już kojarzę. Chyba nawet chwilę chciałaś być ze mną, ale byłaś gwiazdą, po prostu, nie żoną. Odeszłaś, zabrałaś dwie lampy, fotel. Wspólne marzenia zamieniłaś na hotel”, śpiewa w niej.

Małżeństwo pary postanowili wziąć pod lupę dziennikarze magazynu „Flesz”. Ujawnili, że... nie istnieje ono już od dawna! Rozwód miał zostać orzeczony kilka miesięcy temu już na pierwszej rozprawie, na której Halina Mlynkova nie pojawiła się. Reprezentował ją prawnik.

„Halinie zależało na tym, by jak najszybciej zakończyć to małżeństwo, i nie chciała się szarpać z mężem o sprawy majątkowe”, zdradza jej znajomy.

A co na to sama zainteresowana?

Halinka Mlynkova komentuje doniesienia o rozwodzie z Leszkiem Wronką

Gwiazda nabrała wody w usta i postanowiła nie komentować medialnych doniesień. Została zapytana przez dziennikarzy gazety czy utwór, który wydał Leszek Wronka odnosi się do ich relacji. Jej reakcja była bardzo wymowna...

„Odcinam się od tej sytuacji, nie chcę niczego komentować”, ucięła stanowczo.

Nieco bardziej otwarty jest jej znajomy. Jednak i on nie ma wątpliwości, że Halina Mlynkova nie będzie chciała ujawnić powodów rozstania z producentem.

„Małe prawdopodobieństwo, bo Halina nawet w tekstach piosenek nie zamierza rozliczać się z przeszłością”, podkreśla.

Jej mąż również póki co nie skomentował tych doniesień... Czy okażą się one prawdziwe?  

Halina Mlynkova i Leszek Wronka wzięli ślub w Pradze 14 lutego 2015 roku:

Halina Mlynkova w ślubnej sukni i Leszek Wronka
Fot. East News

Jak podał magazyn „Flesz”, para rozwiodła się kilka miesięcy temu:

Halina Mlynkova i Leszek Wronka w TVP

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.