Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, Leszek Wronka, VIVA! grudzień 2013, 26/2013
Fot. Agata Pospieszyńska/AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Halina Mlynkova i Leszek Wronka już po rozwodzie? Magazyn ujawnił kulisy

Co na to wokalistka? Jej słowa dają do myślenia...

Konrad Szczęsny 28 września 2020 15:43
Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, Leszek Wronka, VIVA! grudzień 2013, 26/2013
Fot. Agata Pospieszyńska/AF Photo

O ich bajkowym ślubie pięć lat temu mówili wszyscy. Halina Mlynkova i Leszek Wronka wydawali się parą idealną. Niestety, jak donosi magazyn „Flesz”, małżeństwo pary przeszło do historii. Decyzja o rozwodzie miała zapaść już na pierwszej rozprawie. Co na te rewelacje piosenkarka? Jej słowa dają do myślenia...

Halinka Mlynkova i Leszek Wronka rozwiedli się kilka miesięcy temu?

Lawinę spekulacji uruchomiła informacja, że Halina Mlynkova wraz z synem Piotrem (ze związku z Łukaszem Nowickim) wraca do Polski. Kulisy tej decyzji nie były znane, jednak szybko zaczęto mówić, że w małżeństwie wokalistki z producentem Leszkiem Wronką nie dzieje się najlepiej. „Super Express” podał nawet, że artystka myśli o definitywnym zakończeniu sprawy i rozwodzie.

Sytuacji nie poprawił utwór o wymownym tytule „Kochałaś na niby”, który mężczyzna wydał jakiś czas temu. Jego tekst jest niezwykle sugestywny i internauci w komentarzach nie mają wątpliwości, że odnosi się do relacji z Polką.

„Miało być super, bo fajnie mieć wszystko, karierę, willę, może jeszcze dziecko. Cały czas uśmiech, pozy, makijaże, po co ci flesze? W końcu już kojarzę. Chyba nawet chwilę chciałaś być ze mną, ale byłaś gwiazdą, po prostu, nie żoną. Odeszłaś, zabrałaś dwie lampy, fotel. Wspólne marzenia zamieniłaś na hotel”, śpiewa w niej.

Małżeństwo pary postanowili wziąć pod lupę dziennikarze magazynu „Flesz”. Ujawnili, że... nie istnieje ono już od dawna! Rozwód miał zostać orzeczony kilka miesięcy temu już na pierwszej rozprawie, na której Halina Mlynkova nie pojawiła się. Reprezentował ją prawnik.

„Halinie zależało na tym, by jak najszybciej zakończyć to małżeństwo, i nie chciała się szarpać z mężem o sprawy majątkowe”, zdradza jej znajomy.

A co na to sama zainteresowana?

Halinka Mlynkova komentuje doniesienia o rozwodzie z Leszkiem Wronką

Gwiazda nabrała wody w usta i postanowiła nie komentować medialnych doniesień. Została zapytana przez dziennikarzy gazety czy utwór, który wydał Leszek Wronka odnosi się do ich relacji. Jej reakcja była bardzo wymowna...

„Odcinam się od tej sytuacji, nie chcę niczego komentować”, ucięła stanowczo.

Nieco bardziej otwarty jest jej znajomy. Jednak i on nie ma wątpliwości, że Halina Mlynkova nie będzie chciała ujawnić powodów rozstania z producentem.

„Małe prawdopodobieństwo, bo Halina nawet w tekstach piosenek nie zamierza rozliczać się z przeszłością”, podkreśla.

Jej mąż również póki co nie skomentował tych doniesień... Czy okażą się one prawdziwe?  

Halina Mlynkova i Leszek Wronka wzięli ślub w Pradze 14 lutego 2015 roku:

Halina Mlynkova w ślubnej sukni i Leszek Wronka
Fot. East News

Jak podał magazyn „Flesz”, para rozwiodła się kilka miesięcy temu:

Halina Mlynkova i Leszek Wronka w TVP

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.