Zobacz, jak teraz wygląda Piotr Nowicki!

Konrad Szczęsny 11 lipca 2020 15:12

Piotr Nowicki 23 stycznia 2020 roku skończył 16 lat. Synowi Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego od momentu narodzin towarzyszył błysk fleszy i salonowy blichtr. Bywał on z rodzicami na różnych wydarzeniach, relacjonowanych przez portale i gazety, pojawiał się także często w publikacjach prasowych. Od czasu do czasu Halina Mlynkova dzieli się z obserwatorami zdjęciami pociechy. 

Halina Mlynkova o swoim synu Piotrze

Z okazji 16. urodzin Piotra Nowickiego emocjonalne i niezwykle poruszające życzenia złożyła mu mama, Halina Mlynkova.

„Mój wspaniały Syn kończy dziś 16 lat!!! Młody człowiek, z ogromną aurą, mądrością, spokojem, tajemniczością. Mój cud, który zawsze jest blisko mnie, dzielnie podejmuje wyzwania, jakie przynosi mu życie i ...Mamusia...Z poczuciem humoru, wyższy i silniejszy ode mnie🤷‍♀️ Kochanie @panszu dziękuję, że jesteś❤️❤️❤️Największy mój sukces! I nic go nie przeskoczy🤷‍♀️🌞😊Sto lat wszystkim urodzinowiczom”, napisała artystka. 

Internauci gratulowali jej pięknego syna i składali jubilatowi w komentarzach serdeczne życzenia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś mam znów święto! Najważniejsze w życiu i tak już zostanie! Mój wspaniały Syn kończy dziś 16 lat!!! Młody człowiek, z ogromną aurą, mądrością, spokojem, tajemniczością. Mój cud, który zawsze jest blisko mnie, dzielnie podejmuje wyzwania, jakie przynosi mu życie i ...Mamusia... Z poczuciem humoru, wyższy i silniejszy ode mnie🤷‍♀️ Kochanie @panszu dziękuję, że jesteś❤️❤️❤️ Największy mój sukces! I nic go nie przeskoczy🤷‍♀️🌞😊❤️ Sto lat wszystkim urodzinowiczom😜😁 @halinamlynkovafanclub #happybirthday #birthday #sweet16 #16yearsold #hero #piotrnowicki

Post udostępniony przez Halina Mlynkova Official (@halinamlynkova)

Syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego, Piotr Nowicki

Urodzony 23 stycznia 2004 roku Piotr Nowicki jest owocem związku byłej wokalistki Brathanków oraz dziennikarza Pytania na śniadanie. Piosenkarka i prezenter byli małżeństwem od 2003 do 2012 roku. Para rozwiodła się. Halina Mlynkova 14 lutego 2015 roku wyszła za mąż za czeskiego producenta Leszka Wronkę, zaś Łukasz Nowicki od 2016 jest mężem Olgi Paszkowskiej, z którą ślub wziął na Bali. W styczniu 2018 para została rodzicami. Na świat przyszła wówczas ich córka Józefina.

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak z biegiem lat zmieniał się Piotr Nowicki  

1/5
Syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego, Piotr Nowicki: 10.05.2008 Warszawa Lazienki Krolewskie Festiwal Zaczarowanej Piosenki
Copyright @PIOTR FOTEK/REPORTER
1/5

Piotr Nowicki wraz z rodzicami Haliną Mlynkovą i Łukaszem Nowickim na Festiwalu Zaczarowanej Piosenki w Warszawie, 10.05.2008 rok.

2/5
Syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego, Piotr Nowicki: 14.06.2010 PREMIERA FILMU TOY STORY 3
Copyright @VIPHOTO/East News
2/5

Piotr Nowicki z Haliną Mlynkovą i Łukaszem Nowickim na premierze filmu Toy Story 3 w Warszawie, 14.06.2010 rok.

3/5
WARSZAWA Syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego, Piotr Nowicki: 18.03.2012 PREMIERA SPEKTAKLU
Copyright @VIPHOTO/East News
3/5

Piotr Nowicki z Haliną Mlynkovą w teatrze, 18.03.2012 rok.

4/5
Syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego, Piotr Nowicki: obecnie, 31.12.2018 rok
Copyright @Instagram @lesekwronka
4/5

Piotr Nowicki z Haliną Mlynkovą i Leszkiem Wronką, jej obecnym mężem, 31.12.2018 rok.

5/5
Syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego, Piotr Nowicki ma już 15 lat!
Copyright @Instagram @halinamlynkova
5/5

Tym kolażem Halina Mlynkova uczciła 15. urodziny syna Piotra. Widać na nim, jak bardzo syn wokalistki się zmienił.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.