DZIECI GWIAZD

Halina Mlynkova zamieściła w sieci urocze zdjęcie syna!

Piotr Nowicki ma już 15 lat. Zobacz, jak teraz wygląda

Konrad Szczęsny 26 stycznia 2019 16:11

Piotr Nowicki 23 stycznia 2019 roku skończył 15 lat. Synowi Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego od momentu narodzin towarzyszył błysk fleszy i salonowy blichtr. Bywał on z rodzicami na różnych wydarzeniach, relacjonowanych przez portale i gazety, pojawiał się także często w publikacjach prasowych. Od jakiegoś czasu jest o nim cicho, z uwagi na przeprowadzkę do Pragi. Jednak to, jak obecnie wygląda, ujawniła jego mama, zamieszczając z okazji urodzin syna wzruszający wpis w sieci.

Halina Mlynkova o swoim synu Piotrze

Z okazji 15. urodzin Piotra Nowickiego emocjonalne i niezwykle poruszające życzenia złożyła mu mama, Halina Mlynkova, zamieszczając przy okazji kolaż zdjęć syna z różnych okresów jego życia.

„Mój skarb największy, ciekawy świata, mądry, wspaniały… Kiedy się urodził, zastanawiałam się, jak będzie wyglądać po 15-tu latach. No i jest. 15 lat, każdy dzień, ogromna więź, wiele wspomnień, wspólna droga, każdy dzień jest dla nas nowym wyzwaniem… Kocham Go nad życie i biada temu, kto ze złym zamiarem podejdzie. Dziękuję za każdy dzień. Sto lat nam, bo to nasze wspólne święto”, napisała artystka. 

Internauci gratulowali jej pięknego syna i składali jubilatowi w komentarzach serdeczne życzenia.

Syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego, Piotr Nowicki

Urodzony 23 stycznia 2004 roku Piotr Nowicki jest owocem związku byłej wokalistki Brathanków oraz dziennikarza Pytania na śniadanie. Piosenkarka i prezenter byli małżeństwem od 2003 do 2012 roku. Para rozwiodła się. Halina Mlynkova 14 lutego 2015 roku wyszła za mąż za czeskiego producenta Leszka Wronkę, zaś Łukasz Nowicki od 2016 jest mężem Olgi Paszkowskiej, z którą ślub wziął na Bali. W styczniu 2018 para została rodzicami. Na świat przyszła wówczas ich córka Józefina.

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak z biegiem lat zmieniał się Piotr Nowicki  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.