DZIECI GWIAZD

Syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego ma już 16 lat!

Zobacz, jak teraz wygląda Piotr Nowicki!

Konrad Szczęsny 11 lipca 2020 15:12

Piotr Nowicki 23 stycznia 2020 roku skończył 16 lat. Synowi Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego od momentu narodzin towarzyszył błysk fleszy i salonowy blichtr. Bywał on z rodzicami na różnych wydarzeniach, relacjonowanych przez portale i gazety, pojawiał się także często w publikacjach prasowych. Od czasu do czasu Halina Mlynkova dzieli się z obserwatorami zdjęciami pociechy. 

Halina Mlynkova o swoim synu Piotrze

Z okazji 16. urodzin Piotra Nowickiego emocjonalne i niezwykle poruszające życzenia złożyła mu mama, Halina Mlynkova.

„Mój wspaniały Syn kończy dziś 16 lat!!! Młody człowiek, z ogromną aurą, mądrością, spokojem, tajemniczością. Mój cud, który zawsze jest blisko mnie, dzielnie podejmuje wyzwania, jakie przynosi mu życie i ...Mamusia...Z poczuciem humoru, wyższy i silniejszy ode mnie🤷‍♀️ Kochanie @panszu dziękuję, że jesteś❤️❤️❤️Największy mój sukces! I nic go nie przeskoczy🤷‍♀️🌞😊Sto lat wszystkim urodzinowiczom”, napisała artystka. 

Internauci gratulowali jej pięknego syna i składali jubilatowi w komentarzach serdeczne życzenia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś mam znów święto! Najważniejsze w życiu i tak już zostanie! Mój wspaniały Syn kończy dziś 16 lat!!! Młody człowiek, z ogromną aurą, mądrością, spokojem, tajemniczością. Mój cud, który zawsze jest blisko mnie, dzielnie podejmuje wyzwania, jakie przynosi mu życie i ...Mamusia... Z poczuciem humoru, wyższy i silniejszy ode mnie🤷‍♀️ Kochanie @panszu dziękuję, że jesteś❤️❤️❤️ Największy mój sukces! I nic go nie przeskoczy🤷‍♀️🌞😊❤️ Sto lat wszystkim urodzinowiczom😜😁 @halinamlynkovafanclub #happybirthday #birthday #sweet16 #16yearsold #hero #piotrnowicki

Post udostępniony przez Halina Mlynkova Official (@halinamlynkova)

Syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego, Piotr Nowicki

Urodzony 23 stycznia 2004 roku Piotr Nowicki jest owocem związku byłej wokalistki Brathanków oraz dziennikarza Pytania na śniadanie. Piosenkarka i prezenter byli małżeństwem od 2003 do 2012 roku. Para rozwiodła się. Halina Mlynkova 14 lutego 2015 roku wyszła za mąż za czeskiego producenta Leszka Wronkę, zaś Łukasz Nowicki od 2016 jest mężem Olgi Paszkowskiej, z którą ślub wziął na Bali. W styczniu 2018 para została rodzicami. Na świat przyszła wówczas ich córka Józefina.

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak z biegiem lat zmieniał się Piotr Nowicki  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.