Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Jan Nowicki w zaskakujących słowach o byłej synowej. Nazywa Mlynkovą córeczką

Nadal utrzymują ze sobą bardzo dobry kontakt

Redakcja VIVA! 6 października 2020 17:00
Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

Halina Mlynkova rozstała się ze swoim byłym mężem, Łukaszem Nowickim już osiem lat temu. Pomimo upływu czasu wokalistka nadal utrzymuje jednak bardzo dobry kontakt ze swoim byłym teściem. Jan Nowicki traktują ją jako członka rodziny i jak sam przyznaje, będzie jej wdzięczny do końca życia. Zasłużony polski aktor wypowiedział się o byłej synowej we wzruszającym słowach. 

Jan Nowicki w zaskakujących słowach o Halinie Mlynkovej

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki byli w szczęśliwym związku małżeńskim przez dziewięć lat. Mają razem 16-letniego syna, Piotra. Para rozwiodła się w 2012 roku, jednak wokalistka nadal utrzymuje kontakt ze swoim byłym teściem. Okazuje się, że mają świetną relacje i często do siebie dzwonią. 

"Za każdym razem, kiedy do niej dzwonię, mówię: córeczko, a ona mówi do mnie: tatusiu", wyznał Jan Nowicki w programie Kulisy sławy, emitowanym na antenie TVN. "Chcę tylko powiedzieć dwa zdania: Halinko, dziękuję ci bardzo, że urodziłaś pięknego wnuka, Piotrusia Nowickiego, który kiedyś, mam nadzieję, będzie płodził następnych Nowickich. Życzę ci wszystkiego dobrego kochanie, córeczko", kontynuował aktor. 

Jan Nowicki ma kolejny powód do szczęścia, jako że Halina Mlynkova wróciła niedawno z Piotrem Nowickim do Polski. Wokalistka z synem ostatnie lata mieszkała w Pradze, dokąd przeprowadziła się z drugim mężem, Leškiem Wronką. Małżeństwo przechodzi aktualnie kryzys, możliwe, że nawet już rozwód. Żadne z nich do tej pory nie wyjaśniło opinii publicznej aktualnej sytuacji rodzinnej. Jedynej informacji na ten temat Halina Mlynkova udzieliła w programie Uwaga TVN-u. "Mogę powiedzieć tyle, że od dawno jestem bez jakichkolwiek zobowiązań. Jesteśmy z Piotrkiem w Polsce już rok", powiedziała.  

Jan Nowicki:

Jan Nowicki, Viva! 2015
Fot. BARTEK WIECZOREK/LAF AM

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki:

akpa20111103_doskonalosc_ae_4221.jpg
Fot. AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.