Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Halina Mlynkova wraca do pracy. „To piękny, twórczy czas”, wyznała fanom

Wokalistka już wkrótce po raz drugi zostanie mamą

Ksenia Krasko 21 maja 2021 15:05
Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

Na początku tego miesiąca Halina Mlynkova ujawniła, że po raz drugi zostanie mamą. „Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Fajnie, że Piotrek będzie miał rodzeństwo, choć będzie między nimi spora różnica wieku”, wyznała w rozmowie z programem Pytanie na śniadanie. Teraz przyznała także, że ma kolejny powód do radości, ponieważ... wraca do pracy.

Halina Mlynkova wraca do pracy

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla branży artystycznej. Ze względu na ograniczenia, związane z pandemią Covid-19, zakazane były między innymi koncerty, a muzycy często nie mogli nagrywać nowych materiałów. Nastąpił jednak czas luzowania obostrzeń i życie artystów powoli wraca do normalności.

Jedną z osób, które nie kryją swojej radości z tego powodu, jest Halina Mlynkova. Wokalistka kilka tygodni temu podzieliła się radosną nowiną, że po raz drugi zostanie mamą, a teraz przekazała fanom jeszcze jedną pozytywną wiadomość. „Wreszcie zaczynamy próby z muzykami i orkiestrą, w przyszłym tygodniu do studia i nagrywamy! Jaki to piękny, twórczy czas! A jeszcze większą radochę mam z tego, że ktoś mały towarzyszy mi w tych pięknych chwilach! Oj tak można żyć kochani”, napisała, zapowiadając powrót do pracy.

Zobacz też: Halina Mlynkova jest w ciąży! Wokalistka spodziewa się drugiego dziecka

Internauci nie szczędzą piosenkarce ciepłych słów, i podkreślają, że wygląda na bardzo szczęśliwą. I trudno się z tym nie zgodzić, kiedy patrzy się na te zdjęcia.

Halina Mlynkowa po raz drugi zostanie mamą

Kiedy Halina Mlynkova opowiedziała o drugiej ciąży, w sieci pojawiały się różne komentarze, a część z nich dotyczyła wieku wokalistki. Jak wytłumaczyła, nie ma to dla niej znaczenia. „Dawałam sobie zadania i limity czasowe. Niektóre z nich kończyły swój termin ważności. Było już za późno, bo to nie ten wiek, co ludzie powiedzą itp. I nagle się okazało, że ten limit się zakończył, a mi nie spełniło się marzenie, które staje się bardzo bolesne w sercu. To zrozumie tylko kobieta, dla której bycie mamą staje się nieosiągalne ze względu na różne zdrowotne lub życiowe sytuacje”, pisała na swoim Instagramie.

„[...] zaczęłam dalej żyć, z myślą, że oprócz macierzyństwa jest jeszcze mnóstwo wspaniałych rzeczy, które chcę w życiu zrobić. Wróciłam do koncertowania, skupiłam się na muzyce, tekstach, rozmowach o sztuce, otworzyłam sklep internetowy, zaczęłam intensywnie wspierać kobiety w potrzebie i byłam szczęśliwa. A potem, nagle, moje życie przyniosło mi niespodziankę, której się już nie spodziewałam. I wiecie co? Totalnie zmieniłam zdanie na temat limitów. Nie ma żadnych! Wszystko jest w naszych głowach”, dodała.

Zobacz też: Halina Mlynkova: „To zrozumie tylko kobieta, dla której bycie mamą staje się nieosiągalne”

43-letnia artystka wychowuje 17-letniego syna Piotra Nowickiego. W wywiadach przyznawała, że marzy jej się powiększenie rodziny – i to marzenie się spełniło. Życzymy wszystkiego dobrego! 

Halina Mlynkova w sesji dla magazynu VIVA!, 2016 rok

Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?