Czy Oliwia pójdzie w ślady sławnego taty?

Konrad Szczęsny 5 lutego 2023 20:56

W wieku 19 lat Dawid Woliński został ojcem. Wówczas na świat przyszła jego córka Oliwia, owoc związku projektanta z Barbarą, z którą nigdy nie zdecydował się na ślub, jednak wedle wszelkich medialnych przekazów, łączyło ich gorące uczucie. Jakiś czas temu juror Top model zamieścił na Instagramie zdjęcie z córką. 26-latka jest na nim nie do poznania!

Córka Dawida Wolińskiego ma już 26 lat

Oliwia Betlejewska studiuje ceramikę artystyczną na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, a jej hobby to stylizacja paznokci. „Lubi rysować, malować, robić zdjęcia... Ma zdolności manualne do takich maleńkich rzeczy. Uwielbia robić paznokcie”, zdradził Dawid Woliński w rozmowie z portalem PrzeAmbitni.pl kilka lat temu.

26-latka prowadzi również profil na Instagramie, na którym zamieszcza efekty swoich prac artystycznych oraz – od czasu do czasu – selfie.

Zobacz też: Polscy projektanci: Dawid Woliński. Co wiemy o jurorze show „Top Model”?

W najnowszym wywiadzie dla Jastrząb Post, Dawid Woliński opowiedział o pasji córki. Oliwia nie poszła w ślady ojca. Jak sam przyznaje, moda to zupełnie nie jej działka. Odezwała się w niej jednak artystyczna dusza.

Oliwia zajmuje się swoją pasją, czyli tym, co kocha. Zawsze była niezależna. W stu procentach szanuję jej wybory. Zawsze ją wspierałem. Oliwia kocha garncarstwo. Formy, które tworzy, są bardzo nowoczesne. Mam kilka zdjęć prac, które robiła. Kocham ją za to, bo widzę, ile pasji i radości sprawia jej to zajęcie. Artystyczną iskierkę odziedziczyła po mnie - przyznał w "Jastrząb Post".

Dawid Woliński o córce. Oliwia na zdjęciu ojca na Instagramie

W mediach społecznościowych Wolińskiego co jakiś czas możemy zobaczyć jego zdjęcia z piękną córką. Trzeba przyznać, że Oliwia wygląda niezwykle dojrzale i trudno rozpoznać w niej nastolatkę, jaką była kiedyś! Oliwia jest bardzo podobna do ojca - łączą ich nie tylko blond włosy, ale przede wszystkim oczy. Niemal takie same ma również siostra Wolińskiego, Karolina. 

CZYTAJ TEŻ: Dawid Woliński pokazał siostrę. Karolina wielokrotnie była mistrzynią Polski

1/7
Oliwia Betlejewska, córka Dawida Wolińskiego. Kim jest? Instagram
Copyright @Instagram @oliveek
1/7

Córka Dawida Wolińskiego ma 25 lat i jest niezwykle podobna do sławnego taty!

2/7
Oliwia Betlejewska, córka Dawida Wolińskiego. Kim jest? Instagram
Copyright @Instagram @oliveek
2/7

Córka Dawida Wolińskiego ma na imię Oliwia i studiuje we Wrocławiu.

3/7
Oliwia Betlejewska, córka Dawida Wolińskiego. Kim jest? Instagram
Copyright @Instagram @dawid.wolinski
3/7

Dawid Woliński zamieścił jakiś czas temu na swoim Instagramie to zdjęcie. Oliwia jest na nim nie do poznania! Dziewczyna widocznie dojrzała.

4/7
Córka Dawida Wolińskiego
Copyright @
4/7

A tak córka Dawida Wolińskiego wyglądała jako dziecko.

5/7
Córka Dawida Wolińskiego
Copyright @
5/7

Córka Dawida Wolińskiego jako dziecko w towarzystwie ojca oraz (prawdopodobnie) mamy.

6/7
Córka Dawida Wolińskiego. Oliwia córka Dawida Wolińskiego. Zdjęcia córki Dawida Wolińskiego. Jak wygląda córka Dawida Wolińskiego
Copyright @
6/7

Tak córka Dawida Wolińskiego wyglądała kilka lat temu.

7/7
Oliwia Betlejewska, córka Dawida Wolińskiego
Copyright @instagram@dawid_wolinski
7/7

Dawid Woliński ma świetny kontakt z 25-letnią Oliwią. Łączy ich między innymi podobne poczucie humoru.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…