O TYM SIĘ MÓWI

Córka Dawida Wolińskiego zachwyca! 24-latka jest już dojrzałą kobietą

Czy Oliwia pójdzie w ślady sławnego taty?

Konrad Szczęsny 27 czerwca 2020 13:14

W wieku 19 lat Dawid Woliński został ojcem. Wówczas na świat przyszła jego córka Oliwia, owoc związku projektanta z Basią, z którą nigdy nie zdecydował się na ślub, jednak wedle wszelkich medialnych przekazów, łączyło ich gorące uczucie. Jakiś czas temu juror Top model zamieścił na Instagramie zdjęcie z córką. 24-latka jest na nim nie do poznania!

Córka Dawida Wolińskiego, Oliwia Betlejewska, na Instagramie

Na co dzień Oliwia Betlejewska studiuje ceramikę artystyczną na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Jak wyznał w jednym z wywiadów Dawid Woliński, „ma takie zdolności manualne, do takich maleńkich rzeczy. Uwielbia robić paznokcie”, zdradził w rozmowie z portalem PrzeAmbitni.pl we wrześniu zeszłego roku.

24-latka prowadzi również profil na Instagramie, na którym zamieszcza efekty swoich prac artystycznych oraz – od czasu do czasu – selfie. Niestety, jakiś czas temu zdecydowała, że będzie on prywatny. Fotografie może zatem oglądać tylko ta osoba, która obserwuje córkę Dawida Wolińskiego.

Dwa lata temu przy okazji pokazu juror Top model zamieścił zdjęcie dziewczyny w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że Oliwia wygląda na nim niezwykle dojrzale i trudno rozpoznać w niej nastolatkę, jaką była jako nastolatka!

Dawid Woliński o córce. Oliwia na zdjęciu ojca na Instagramie

„A oto cześć mojej rodzinki #tata @wolynska_2 i @oliveek mama do nas nie dołączyła bo została z nasza ukochaną babcią której to dedykowałem ten pokaz...❤️ #love #family”, podpisał fotografię, którą możecie zobaczyć w naszej galerii, dumny Dawid Woliński.

Czy córka pójdzie w ślady sławnego taty i zostanie projektantką? Tego nie wiadomo, natomiast juror Top model zdradził jakiś czas temu, że mają podobne poczucie humoru oraz świetnie się rozumieją.

Uważasz, że 24-latka jest podobna do gwiazdora?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.