dawid-wolinski-zdjecie-8
Fot. Dawid Woliński/Instagram
O tym się mówi!

Są jak dwie krople wody. Siostra Dawida Wolińskiego ma na koncie niewiarygodny sukces

''On mi zabrał wszystkie walory estetyczne a ja jemu sportowe''

Aleksandra Frankowska 18 maja 2023 09:52
dawid-wolinski-zdjecie-8
Fot. Dawid Woliński/Instagram

Niedawno Dawid Woliński wraz z siostrą Karoliną wzięli udział w programie „Ugotowani w parach”. Nie tylko pokazali się od strony kulinarnej, ale zdradzili wiele ciekawostek ze swojego życia. Okazuje się bowiem, że Karolina Wolińska ma na swoim koncie niesamowity sukces sportowy! O czym mowa?

ZOBACZ TEŻ: Córka Dawida Wolińskiego zachwyca! 26-latka jest już dojrzałą kobietą

Karolina Wolińska to utalentowana sportsmanka

W najnowszym programie rodzeństwo Wolińskich rywalizowało z Malwiną Wędzikowską i jej mamą oraz Damianem Michałowskim i jego ojcem. Udało im się zająć miejsce ex eaquo z Wędzikowskimi. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Karolina Wolińska jest prawdziwą mistrzynią.

Ja od dziecka uwielbiałam wodę, Dawid zresztą też. Natomiast śmiejemy się bardzo często, że on mi zabrał wszystkie walory estetyczne a ja jemu sportowe, więc ja dość mocno jestem tutaj zakorzeniona w sporcie, a on jak wiadomo w modzie.

Karolina Wolińska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Karolina Wolińska o swojej pasji sportowej

Siostra Dawida Wolińskiego opowiedziała o tym, że jej przygoda z wodą zaczęła się od nurkowania. W wywiadzie, którego udzieliła w Dzień Dobry TVN zdradziła, jak czuje się w wodzie.

Później było pływanie na windsurfingu, co byłą krótką drogą do pływania na falach i zostawiłam żagiel w piwnicy. (...) To piękny sport, trudny, ale piękny.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dawid Woliński pokazał siostrę. Karolina wielokrotnie była mistrzynią Polski

Surfing stał się jej sposobem na życie. Wolińska jeździ po całym świecie, aby uprawiać swój ukochany sport.

Surfingowym "wirusem" zaraziłam się w Brazylii. Wybrałam się tam ze znajomymi na windsurfing i tam po raz pierwszy spróbowałam ślizgania się na falach. Początki oczywiście nie były łatwe, co chwila wpadałam do wody, ale to, co "lokalsi" wyprawiali na deskach przy zachodzie słońca, bo wtedy siadał wiatr i były najlepsze fale, dawało mi ogromną motywację. Tak mnie wciągnęło, że teraz nie widzę opcji, żeby nie surfować.

Karolina Wolińska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Co ciekawe, poza surfingiem, na co dzień Wolińska jest wiceprezesem rodzinnej fabryki czekolady. Specjalizuje się w kontroli jakości. 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?