dawid-wolinski-zdjecie-8
Fot. Dawid Woliński/Instagram
O tym się mówi!

Dawid Woliński pokazał siostrę. Karolina wielokrotnie była mistrzynią Polski

Podobieństwo jest niewiarygodne! ''Oczy takie same"

Aleksandra Frankowska 5 lutego 2023 07:51
dawid-wolinski-zdjecie-8
Fot. Dawid Woliński/Instagram

Dawid Woliński pojawił się w studio „Dzień Dobry TVN” w towarzystwie swojej siostry, Karoliny Wolińskiej. Oboje zawodowo poszli w zupełnie innych kierunkach, jednak są dla siebie ogromnym wsparciem każdego dnia. Mówią o sobie, że są swoimi przyjaciółmi, co jest niezwykle rzadkie. Chętnie spędzają również czas na wspólnej pasji, jaką jest surfing.

ZOBACZ TEŻ: Córka Dawida Wolińskiego zachwyca! 25-latka jest już dojrzałą kobietą

Dawid Woliński z siostrą w „Dzień Dobry TVN”

Relacje, jakie łączą Dawida Wolińskiego i jego siostrę Karolinę są naprawdę wyjątkowe. Rodzeństwo wspólnie realizuje pasję, jaką jest surfing. Niewiele osób wie, że siostra projektanta jest pierwszą w Polsce mistrzynią surfingu. Na swoim koncie ma nie tylko Mistrzostwa Polski, ale i Europy. Sport ten nie ma dla niej tajemnic ani granic. Surfuje nawet w lodowatej wodzie Bałtyku zimą. Zawodowo jednak Karolina Wolińska zajmuje się rodzinnym biznesem, jakim jest fabryka czekolady.

Normalnie pracuję, choć wielu oglądającym mój Instagram wydaje się, że tylko wyjeżdżam i pływam. Na Bałtyku fale nie są często, więc kiedy są, staram się to wszystko poprzesuwać tak, żeby móc pojechać, choć nie zawsze mogę - mówiła Karolina Wolińska.

Dawid Woliński o siostrze i jej pasji

Projektant z podziwem patrzył na Karolinę. Widać było, że całkowicie rozumie jej pasję. W końcu dla niego dokładnie tak duże znaczenie ma moda. Rodzeństwo, jeśli tylko czas na to pozwala, wspólnie uprawia surfing.

Ona ma deskę w biurze albo w samochodzie. Po pracy wybiega i jedzie prosto na Hel - zdradził ze śmiechem Dawid Woliński.

ZOBACZ TEŻ: Dawid Woliński pokazał prawie wszystko! Tego się nie spodziewaliśmy!

Pasja Karoliny jest jednak niebezpieczna. Woliński przyznał, że często martwi się o siostrę, zwłaszcza kiedy słyszy kolejne opowieści o łapaczach fal.

Jak ona jechała na surfing, to my z mamą na telefonie: "Czy ona już wraca czy nie wraca?", "No Boże znowu", "Tak zimno", "Ten prąd", "Ja nawet nie wiem, jak pomóc w tym przypadku" - wymieniał Dawid Woliński.

Niezwykły podobieństwo Dawida i Karoliny Wolińskich

Projektant rzadko pokazuje się w towarzystwie swojej pięknej siostry. Na najnowszym zdjęciu wyraźnie można zobaczyć ich podobieństwo, zwłaszcza oczy. Jasne, szaro-błękitne, intensywne. Do tego identyczny uśmiech! Są do siebie niezwykle podobni, a siostra projektanta jest bardzo piękną kobietą. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.