Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal
O tym się mówi!

Ma przyrodnie siostry, jej mamie zarzucano rozbicie małżeństwa. Halina Mlynkova nie wytrzymała

"Ktoś mi groził, że to wyjdzie na jaw"

Aleksandra Frankowska 6 czerwca 2024 08:51
Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

Halina Mlynkova bardzo chroni prywatność swoją i swojej rodziny. Rzadko mówi o swoich bliskich, tym razem jednak nie wytrzymała. Nie jest tajemnicą, że Mlynkova ma przyrodnie siostry, jednak panie nie utrzymują ze sobą kontaktu. Zdementowała również plotki o tym, że jej mama rozbiła poprzednie małżeństwo ojca. Bolesne plotki od lat krzywdzą ją i jej rodzinę.

Halina Mlynkova o przyrodnim rodzeństwie

Ojciec piosenkarki odszedł w 1997 roku, jednak ta zawsze dba o pamięć o nim. Władysław Młynek był działaczem społecznym i poetą. Halina i jej mama były jego drugą rodziną. Wcześniej miał inną żonę, z którą doczekał się córek. Halina w przeszłości poznała siostry, jednak obecnie nie utrzymują ze sobą kontaktu. 

ZOBACZ TEŻ: Gdy odeszła jej córka, syn stał się całym światem. „Mamusiu, żyj dla mnie!” prosił Barbarę Brylską

"Wiedziałam o nich od zawsze. Rodzice tego nie ukrywali. Sama przecież kiedyś o tym powiedziałam, że mam siostry — ktoś mi groził, że to wyjdzie na jaw, więc wolałam powiedzieć sama" - mówiła Mlynkova w Plejadzie.

Siostry same zadecydowały, że nie będą utrzymywały kontaktu z ojcem i jego nową rodziną. Są od Haliny znacznie starsze, a ich dzieci niewiele od niej młodsze.

"Ta jedna młodsza Natalka miała kontakt z moją rodziną, ona mnie znała, a ja nie pamiętam jej, bo byłam bardzo mała. Ale myślę, że później ten wybór też należał do nich — czy chciały się dalej spotykać z nową rodziną taty, czy nie. Ja poznałam starszą siostrę, jak już miała trójkę dzieci, więc te dzieci były niewiele młodsze ode mnie" - mówiła dla Plejady. 

Halina Mlynkova z mamą
Fot. Grazyna Myslinska / Forum

Halina Mlynkova dementuje plotki o mamie

Przez lata wiele osób zarzucało mamie wokalistki, że rozbiła poprzednie małżeństwo ojca. Nic takiego nie miało miejsca, ponieważ poznali się, kiedy Pan Władysław był już rozwodnikiem od 9 lat. Zarówno mamę Mlynkovej jak i ją samą te plotki bardzo bolały. Wokalistka postanowiła raz na zawsze się z nimi rozprawić.

"Moja mama nie rozbiła małżeństwa. Mama poznała tatę dziewięć lat po rozwodzie, więc mój tata był sam wiele lat i myślę, że oni sami wybrali po prostu. To są dużo starsze dziewczyny ode mnie" - mówiła Halina w wywiadzie dla Plejady. 

Artystka raz na zawsze ucięła tym samym spekulacje, które były powielane w mediach na temat jej mamy.

Halina Mlynkova, 2014 rok
Fot. Tomasz Urbanek/DDTVN/East News

CZYTAJ TEŻ: W swoim ostatnim wywiadzie Janusz Rewiński nie przypominał już dawnego siebie. Aktor dokonał kilku gorzkich podsumowań 

"Moja mama sama wyciągała rękę i wiem, że tam dziewczyny miały kontakt, więc tutaj jakby jest czysta sprawa, bo to nie moja mama rozbijała to małżeństwo" — podsumowuje dla Plejady.

Dla Mlynkovej rodzina jest największą wartością i chociaż od śmierci ukochanego taty minęło już 25 lat, wciąż pamięć o nim jest żywa w całej rodzinie. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.