Maciej Stuhr, VIVA! 22/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
o tym SIĘ MÓWI

Zbezczeszczono rodzinny grobowiec Stuhrów. Maciej Stuhr przerywa milczenie!

Aktor zamieścił przerażające zdjęcia...

Gabriela Czernecka 17 listopada 2021 08:01
Maciej Stuhr, VIVA! 22/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Maciej Stuhr podzielił się na swoim Facebooku przejmującym wpisem. Wandale zniszczyli rodzinny grobowiec aktora. Ten nie przeszedł wobec sytuacji obojętnie i na swoich social mediach zamieścił zdjęcia zdewastowanego pomnika i mocny komentarz. Poznajcie szczegóły.

Zniszczono rodzinny grobowiec Stuhrów. Aktor zabrał głos

Wandale zniszczyli rodzinny grób Stuhrów. Zdjęcia zdewastowanego pomnika obiegły sieć. Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Policja przekazała zdjęcia serwisowi TVN24, na których widzimy, że nagrobek rodziny Stuhr został wymazany obraźliwymi słowami "Morderca Polaków" oraz "M. Stuhr agent Putina". 

Zobacz: Walka z hejtem, troska o 5-letniego syna... Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr są razem już ósmy rok 

Maciej Stuhr znany jest z tego, że nie boi się poruszać trudnych tematów i otwarcie komentuje działania polskiego rządu i polityków. PiS. Teraz wywoływany do odpowiedzi przez media postanowił skomentować sytuację. „Dzwonią do mnie dziennikarze i proszą o komentarz. Jak to skomentować? Każdy ma grób rodzinny i może sobie wyobrazić, co się czuje w takiej chwili”, zaczyna swój wpis. Aktor nie ukrywa poruszenia: „Przy okazji dowiedziałem się, że jestem mordercą. Każdy ma oczy i widzi, dokąd zmierzamy i po której stronie jest. Bo być »gdzieś pośrodku« naprawdę już się nie da”, pisze na Facebooku.

Na koniec wpisu Maciej Stuhr zaapelował do swoich obserwatorów, pisząc wprost: „Pomagajmy, szerzmy dobro, hamujmy nienawiść zanim wszystkim nam zaleje oczy i serca!”. 

Zobacz również: Maciej Stuhr z żoną pomagają uchodźcom. „Rozpaczliwego wołania o pomoc nie da się już oglądać”

Nie po raz pierwszy rodzina Macieja Stuhra pada ofiarą ataków ze strony hejterów. W ubiegłym roku Krystyna Janda w rozmowie z Katarzyną Janowską ujawniała, że aktor otrzymywał obraźliwe wiadomości, gdy jego ojciec, Jerzy Stuhr, przebywał w szpitalu: „Ilość telefonów, obrzydliwych artykułów i wiadomości na telefon Maćka o treści: "Niech zdycha", "Umrze ci ojciec". To jest straszne. Co to jest za naród? Co to są za ludzie? Co to za okrutnicy, bez uczuć i honoru? Rozmawiałam przed chwilą z agentem Maćka. Ludzie, którzy odbierają w jego imieniu te telefony, są wstrząśnięci”, mówiła w programie Onet Rezerwacja. 

 

Maciej Stuhr, VIVA! 22/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.