KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry odszedł z rodziny królewskiej, by chronić swojego syna?

„On nie będzie dorastał w taki sposób”

Olga Figaszewska 14 kwietnia 2020 11:35

Początek roku nie był najlepszy dla królowej Elżbiety II. Wieść o tym, że książę Harry i księżna Meghan zamierzają zrezygnować z pełnienia dotychczasowych obowiązków zaskoczyła wszystkich. Nikt nie spodziewał się takiego scenariusza. Według ustaleń "nowe życie" rozpoczęli 31 marca. Wtedy oficjalnie odeszli z brytyjskiej rodziny królewskiej. Wiele mówiło się, że Harry i Meghan zamierzają skupić się na prowadzeniu własnego biznesu i wychowaniu synka. Pragnęli innego, normalnego życia z dala od mediów.

Książę Harry nie chciał wychowywać synka w brytyjskiej rodzinie królewskiej?

Teraz księżna Meghan i książę Harry cieszą się upragnioną wolnością. Z pewnością ukochanemu wnukowi królowej Elżbiety II nie jest łatwo odnaleźć się w nowym środowisku, ale ma u swojego boku wspaniałą żonę i synka. Rodzina zamieszkała w Los Angeles, a książęca para niedawno poinformowała o tworzeniu własnej fundacji.

Meghan i Harry mogą poświęcić teraz jeszcze więcej czasu Archiemu. Jak podawały zachodnie media, to syn książęcej pary był powodem, dla którego zdecydowali się opuścić Wielka Brytanię. Harry chciał zapewnić mu szczęśliwe dzieciństwo z dala od wścibskich mediów i królewskich protokołów. 

To potwierdziła przyjaciółka książęcej pary Sussex. Przy okazji zdradziła ich największą tajemnicę. Doktor Jane Goodall wspomniała w rozmowie z Daily Mail swoją ubiegłoroczną wizytę u księcia Harry’ego.

Koronawirus
Fot. Getty Images

„Pod koniec rozmowy Meghan przyszła razem z Archiem, żeby posłuchać. Był bardzo malutki, bardzo zaspany i niezbyt zadowolony, że został zabrany od mamy. Byłam chyba jedną z pierwszych osób spoza rodziny, która go przytuliła”, mówiła w rozmowie z Daily Mail. Zasugerowała też, że już wtedy książę miał dać jej do zrozumienia, że myśli o odejściu z brytyjskiej rodziny królewskiej.

„Namawiałam go do pomachania jak królowa, mówiąc: „Zakładam, że będzie się musiał tego nauczyć". Harry odrzekł: „Nie, on nie będzie dorastał w taki sposób”, dodała.

Czy Harry już wtedy planował rezygnację z pełnienia obowiązków? Media i znawcy brytyjskiej rodziny od początku informowali, że dzieciństwo Archiego będzie wyglądało zupełnie inaczej. 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!